bez çanta

Bez Çanta

Poşet firmamız tekstil firmaları ve farklı sektörler için bez çanta imalatını en uygun fiyatlarla toptan çözümlerle sağlar. İstenilen ölçülerde bez çanta imalatı yapıyoruz. Mini boy, ufak, orta, büyük boylarda özel tasarımlarımız mevcuttur. İstenilen kilo fiyat hesaplaması için bizi arayınız. Tek yön baskılı, çift yön baskılı, saplı, sapsız, fermuarlı, kilitli ve daha bir çok modelde ürün çeşitlerimiz vardır.

Baskılı Bez Çanta

Bez çantalar piyasada hazır baskılı halde de satılmaktadır. Genelde standart klişe olan bu çantalar az adetli olarak alınabilmektedir. Firmamız ise az adetli yerine kilolu imalat yapmakta ve fiyatlarda minimum seviye sunmaktadır. Bez çantanın üzerine istediğiniz görsel çalışmayı ve deseni yapabilmektedir. Renk tercihleri ve özel klişe için en deneyimli tasarımlı personellerimiz sizlere en kaliteli çözümü sunmaktadır.

Üretimini yapmış olduğumuz ürünleri ister müşterileriniz için kullanabilir yada satışını yapabilirsiniz. Son yılarda artan e ticaret sistemi sayesinde bir çok firma ile ortak çalışma yapabilmekteyiz. Sizin için en iyi ürünlerin imalatını yapıyoruz ve toptan fiyatlarla ağınıza gönderiyoruz.

Toptan Bez Çanta

Çantalar diğer poşet ve ambalaj ürünlerine göre birim fiyat olarak yüksek ve değerlidir. Bu nedenle alım yaparken doğru imalatçı firmalar ile çalışmanız gerekmektedir. Fiyatların yanında bez çantanın kaliteside de çok önemlidir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve baskısı solmayan poşetler üretiyoruz.  10kg başlayan minimum sipariş alımı yapıyoruz. Diğer detaylar ve özellikler için bizi arayınız.

Siparişlerimizi Türkiye genelinden almaktayız. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya başta olmak üzere Aydın bez çanta, Kırşehir bez çanta, Gaziantep bez çanta, Bornova bez çanta için farklı marka ve firmalarla çözüm ortaklığı yapıyoruz. Yaygın hizmet ağımızla sizlere vadedilen sürede teslimat yapıyoruz. Sürekli çalışmakta olduğumuz bir çok müşterimi bulunmaktadır. Ürünlerinizin bitiminden 15 gün önce tekrar sipariş vermeniz günün teslimat için yeterli olacaktır.

Bez Çanta Fiyatları

En önemli içeriklerimizden biri de çantadır ve bez çanta fiyatları dır. Bütün ürünlerde en uygun fiyatlar en ucuza bu sitede. Site içinde yer alan ütün çeşitlerimizi mutlaka inceleyin. Öyle ki ürün kalitesi bakımından Tüm Türkiye’de olduğu gibi dünya çapında başarı sahibiyiz. Seri üretim ve imalat yapan ender firmalardan biriyiz. Bu sebeple fiyatlar konusunda da bir çok üreticiden öndeyiz.

Taha ambalaj firmamız hem fiyatlar hemde ürün çeşitliliği konusunda sizlere en iyi desteği sağlar. Lütfen kararınızı vermeden önce danışmanımız ile görüşünüz. Sizlere tüm poşet ve çanta gruplarımız hakkında en detaylı bilgileri verecektir.

poşet çanta

Poşet Çanta

Sektörel anlamda poşet ve ambalaj ürünlerinde farklı model üretimlerde yapmaktayız. Poşet çanta ürünleri için firmalara özel istediğiniz ebat ve ölçülerde imalatımız vardır. Naylon poşet ürünlerinin bir çok alanda kullanımının minimuma indiği şu günlerde çanta türü bez poşet hammaddeli ürünler oldukça fazla ilgi görmektedir. Poşet çanta aslında sadece günümüzde değil eskiden beri bir çok mağaza tarafından kullanılan ürünlerden biridir. Her iki yöne baskı yapabildiğimiz poşetlerde firmanızın logosu yada farklı görseller işlenebilmektedir.

Baskılı poşet denince ülkemizde ilk akla gelen firmalardan olan Taha ambalaj yüksek müşteri memnuniyeti, poşet ürün kalitesi ve hizmet kalitesi ile sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. İstediğiniz tüm özelliklerde poşet için firma uzmanlarımızla dilediğiniz zaman irtibat kurabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Poşet çanta kullanımı giderek daha fazla yaygınlaşmaktadır. Eskiden daha çok yüksek rakamlı ürün satan giyim mağazalarının tercih etttiği poşet çantalar şimdilerde market alışverişlerinde taşıma amacı ile, pazarlarda yine alışveriş amacı ile sıkça kullanılmaktadır. Eğitim sektöründe de poşet çanta modelleri farklı tasarımlarda kullanıldığını bilmekteyiz. Sportif amaca uygun olan bu poşet türünde farklı ölçülerde spor ve antrenman çantaları da üretilebilmektedir. Kısacası imalatı oldukça geniş bir ürün olup ihtiyacına özel olarak üretim kolaylıkla yapılabilmektedir. Lütfen yaptırmak istediğinin ürün içn firmamız Taha ambalaj uzmanlarından destek alınız.

poşet çanta

poşet çanta poşet çanta

 

 

 

 

 

 

 

poşet çanta poşet çanta poşet çanta

Poşet Özellikleri

Bu poşetlerin üretiminde standart ölçüler olduğu gibi toplu alımlarda firmanıza özel ölçü ve model çalışması yapılabilmektedir. Poşet çanta standart özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

  • Saplı veya sapsız üretim yapılabilmektedir
  • Körüklü veya körüksüz imalatı vardır.
  • Renk standart 7 özel olarak artırılabilmektedir.
  • Ofset baskı ve dijital baskı çözümleri bulunmaktadır.
  • Standart en 35cm boy 40cm olup özel üretimde farklı ebat çalışması yapılabilmektedir.

Poşet Çanta Fiyatları

Poşet çanta fiyatları için sitemizde ayrıntı belirtmedik. Fiyatlar hakkında ürün detayları netleşmesi halinde fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Lütfen bizlere ulaşarak poşet teknik özelliklerini detaylı şekilde belirtiniz. Ekibimize ulaşan ölçüler ve tasarım detayları sonrasında aynı gün sizlere dönüş yapılmakta ve fiyatlar tarafınıza bildirilmektedir. Mağaza poşeti olarak, market poşeti olarak yada çok amaçlı farklı kullanımlar için sizlerde poşet çanta yaptırabilirsiniz.

Bornova Bez Çanta

Bornova Mağazaların son yıllardaki tercihi olan Bez Çantalar Taha Ambalaj Farkı ili ilinizde. Her sektöre hitap eden poşet firmamız Bornova Bez Çanta taleplerinizi de karşılamaktadır.

Bornovade Mağazalar müşterilerine daha kaliteli ambalaj sunmak isterse rahatlıkla bez çanta tercih edebilirler. Hem kalitesi hem baskı kalitesi ile imajınızı yansıtın. Naylon poşetlere göre fiyat açısından biraz yüksek olsada imaj açısından sizlere fazlasıyla katkı verecektir

Bornova Baskılı Poşet, Bornova Mağaza poşeti, Bornova Takviyeli poşet, Bornova Market poşeti, Bornova Bez Çanta, Bornova Atlet poşet, Bornova Naylon poşet ve el geçmeli poşet grupları ile dilediğiniz modelde çalışmaktayız. Türkiye’nin poşet üreticisi olarak ister belirli bir adet isterseniz Toptan Baskılı Poşet siparişlerinizi firmamıza verebilirsiniz. Baskılı poşetler reklam açısından size oldukça fazlasıyla geri dönüş sağlayacaktır. Baskılı market poşetleri, Baskılı mağaza poşetleri, Baskılı Takviyeli poşetler, Baskılı atlet poşetler, Baskılı Naylon poşetlerde en uygun fiyatlar firmamız taha ambalaj ile sizlerledir.

Baskılı poşetlerimiz tüm standartlara uygun şekilde üretilmektedir. Dayanıklı uzun ömürlü, baskısı solmaz ve akmaz şekildedir. Firmamız üreticisi olduğundan dolayı aracı ajans olmadan baskılı poşet fiyatları en uygun şekilde size ulaşır. Hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın kısa sürede poşetlerinizi hazırlayıp gönderelim.

Bornova Bez Çanta Sipariş

Baskılı Poşet Sipariş Hattımızdan hemen bize ulaşın :

Kırşehir Bez Çanta

Mağazaların son yıllardaki tercihi olan Bez Çantalar Taha Ambalaj Farkı ili ilinizde. Her sektöre hitap eden poşet firmamız Kırşehir Bez Çanta taleplerinizi de karşılamaktadır.

Kırşehirde Mağazalar müşterilerine daha kaliteli ambalaj sunmak isterse rahatlıkla bez çanta tercih edebilirler. Hem kalitesi hem baskı kalitesi ile imajınızı yansıtın. Naylon poşetlere göre fiyat açısından biraz yüksek olsada imaj açısından sizlere fazlasıyla katkı verecektir

Kırşehir Baskılı Bez Çanta

Kırşehir Baskılı Poşet, Kırşehir Mağaza poşeti, Kırşehir Takviyeli poşet, Kırşehir Market poşeti, Kırşehir Bez Çanta, Kırşehir Atlet poşet, Kırşehir Naylon poşet ve el geçmeli poşet grupları ile dilediğiniz modelde çalışmaktayız. Türkiye’nin poşet üreticisi olarak ister belirli bir adet isterseniz Toptan Baskılı Poşet siparişlerinizi firmamıza verebilirsiniz. Baskılı poşetler reklam açısından size oldukça fazlasıyla geri dönüş sağlayacaktır. Baskılı market poşetleri, Baskılı mağaza poşetleri, Baskılı Takviyeli poşetler, Baskılı atlet poşetler, Baskılı Naylon poşetlerde en uygun fiyatlar firmamız taha ambalaj ile sizlerledir.

Baskılı poşet ve diğer tüm ürünlerimiz standartlara uygun şekilde üretilmektedir. Dayanıklı uzun ömürlü, baskısı solmaz ve akmaz şekildedir. Firmamız üreticisi olduğundan dolayı aracı ajans olmadan baskılı poşet fiyatları en uygun şekilde size ulaşır. Hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın kısa sürede poşetlerinizi hazırlayıp gönderelim.

Kırşehir Bez Çanta Sipariş

Baskılı Poşet Sipariş Hattımızdan hemen bize ulaşın :

Gaziantep Bez Çanta

Kaliteli görsellere sahip bez çatalar müşterilerine daha fazla önem veren mağazalar ve işletmeler için biçilmiş kaftandır. Gaziantep  Bez Çanta ihtiyaçlarınız ve siparişlerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Gaziantep de bir çok mağazada ve işletmede kullanılan bez çantalar üzerine dilediğiniz görselin ve logonun baskısı yapılabilmektedir. Firmamızın kendi tesislerinde üretilen bez çantalar sizlere kargo ile en uygun fiyatlara adresinize gönderilmektedir. Bizlere hemen ulaşın en uygun ödeme avantajı ile bez çantalara sahip olun.

Gaziantep bez çanta dışında, Gaziantep baskılı poşet, Gaziantep mağaza poşeti ve Gaziantep market poşeti ürünlerimizde sizler için yer almaktadır.

Gaziantep Bez Çanta Sipariş Hattı

 

Çanakkale Bez Çanta

Çanakkale ilinden firmamıza bez çanta talebi sıklıkla gelmektedir. Türkiyenin poşet markası olarak Çanakkale Bez Çanta ihtiyaçlarınızda da en kaliteli ve hızlı şekilde sizlerin yanınızdayız.

Bez çanta kullanımı daha çok yüksek kalitedeki ürünler için tercih edilsede müşterilerine daha fazla imaj sunmak isteyenler içinde tercih sebebidir. İstediğiniz ebatlarda üretilen bez çanta modellerimiz üzerine dilediğiniz görsel çalışması uygulanabilmektedir. Firmamız haftanın her günü açık ve il farkı olmaksınız Türkiye’nin her noktasına bez çanta gönderimi yapmaktadır.

Çanakkale Bez Çanta İletişim ve Sipariş

Bez çantalar hakkında sormak istedikleriniz ve siparişleriniz için bizi bu numaradan arayabilirsiniz. 0 536 860 09 72

Aydın Bez Çanta

Bez çanta kalitesi ve görselliği ile tercih sebebidir. Aydın bez çanta arayışlarınızda en gözde modeller, en şık bez çanta tasarımları Taha Ambalaj bünyesinde. Aydın bez çanta ihtiyacı genelde mağazalar ve özel aktiviteler için tercih edilsede imaj açısından markasını düşünenler için tercih edilebilir.

Aydın bez çanta siparişlerini aralıksız olarak almaktayız ve aydının hangi ilçesinde olursanız olun kurye ile adresinize, kapınıza kadar gönderilmektedir. Taha Ambalaj kendi üretim tesislerinde hazırlanan bez çantalar Türkiye’nin tüm ilinde binlerce mağaza ve işyeri tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bez çantanın üstüne dilediğiniz gibi baskı yapılabilmektedir.

Aydın Bez Çanta Sipariş

0 536 860 09 72