Ayakkabı poşet imalatını istenilen her ebat ve özelliklerde yapıyoruz. Standart ebat ve boy sıkça yaptığımız gibi özel ebatlarda da seri üretim yapıyoruz. Ayakkabı mağazanızda ihtiyacınız olan her poşetin baskısını imalatını yapabilmekteyiz.

Fabrikada seri üretim poşet yapılabilmesi ve sizlere en düşük poşet kilo fiyatı verebilmemiz için en az 200 kg ve üstü imalat yapılması gerekmektedir. Düşük alım kilolarında imalatımız bulunmamaktadır. Her şehriden sipariş verebilirsiniz.

Ayakkabı Poşeti Modelleri

Ayakkabı satışı yapan mağazalarda genelde 3 farklı model poşet kullanılmakta ve imalat istenmektedir. Yumuşak saplı mağaza poşeti, el geçmeli mağaza poşeti ve takviyeli poşet modelleridir. Taha Ambalaj poşet firmasında bu 3 model poşetinde imalatı her ölçü ve ebatta yapılmaktadır.

Ayakkabı poşetlerinde zemin çalışmasıda yapmaktayız. Poşet içine girmesi ve taşınması gerekecek Ayakkabı kutuları için geniş tabanlı modellerde bulunmaktadır. Bizlerle irtibat kurarak poşet özelliklerinizi belirtin sizler için hemen özel bir tasarım oluşturalım.

Ayakkabı Poşeti Minimum Sipariş Miktarı

Poşet imalatçıları genelde düşük kilodaki alımlarda imalat süreci başlatmazlar. Daha çok merdiven altı üretim yapan yerlerde 10 kg ve düşük kilolu imalat yapılmaktadır. Burada üretilen poşetlerde baskı kalitesi sorunlarıda yaşanabilmektedir.

Müşterilerimize daha düşük kilo fiyatları sunabilmemiz için alım miktarının yoğun olması gerekmektedir. 200 kg poşet siparişlerinde uygun fiyatlar vermekte ve 500 kg ve üstü alımlarda ise daha da uygun birim kilo fiyatları ile imalat yapmaktayız.

Baskılı Ayakkabı Poşeti İmalatı

Herkes bir şekilde poşet imalatı yaptığını iddia edebilir ancak poşet kalitesi kesinlikle hesaba katılmalıdır. Poşet siparişi pilinize ulaştığında çıkacak fire sayısı ve poşet üzerindeki baskı kalitesinin maksimum seviyede olması gerekir. Bozuk baskılar müşterilerinizin gözünde firma ve markanızı zor durumda bırakacaktır. Ayakkabı poşeti imalatı için mutlaka doğru firmalarla çalışın.

Taha ambalaj ayakkabı poşetleri için yıllardır üretim ve imalat yapmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve ülkemizin bir çok şehrinde ayakkabı satışı yapan işletmelerinde poşet çözümlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Ayakkabı poşetlerinde ortalama 10-14 gün aralığında teslimat yapmaktayız. Klişe çalışmanız yoksa ilk defa poşet yaptıracaksanız bir defaya mahsus klişe yapılması gerekecektir. Klişe bedeli içinde bilgi alınız.

Ayakkabı Poşeti Fiyatları

Poşetlerin üzerinde baskıda kullanılacak renkler, poşetin ebatı ve alım miktarı fiyatların belirlenmesinde en önemli etkendir. Ayakkabı poşeti fiyatları tarafınıza verirken 1. kalite hammadde veya 2.kalite ürün talep edip etmediğinizde sorulmaktadır.

Piyasa ortalamalarında kilo fiyatları 12-16₺ arasında değişmektedir. Az kiloda sipariş kabul eden yerlerde 1 kilo fiyatları karşınıza yüksek çıkacaktır. Teklif alırken mutlaka kilo farklarında fiyatlar isteyiniz. Taha ambalaj üreticisi olduğu poşetleri her müşterisine en ekonomik şekilde kaliteden taviz vermeden yapar ve teslim eder.

Poşet kategorilerinde gördüğünüz tüm görseller müşterilerimiz için baskı öncesi yaptığımız çalışmalardır. Sizde ister bunlara benzer bir modelde baskı yaptırabilir yada farklı tasarım için ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

Gösterilen sonuç sayısı: 13