hışır poşet imalatçıları

Toptan Hışır Poşet

Poşetlerde adetli yerine tercih her zaman topan olmalıdır. Toptan hışır poşet fiyatları ile adetli alımlar arasında çok ciddi fark bulunmaktadır. Baskılı poşet üreticisi olan firmamız 10kg üzeri alımlarınızda toptan fiyat politikası ile çalışmaktadır. Son derece uygun kilo fiyatları ile her işletmeye çözüm sunmaktayız. Poşet üretim kalitesi, hammadde kalitesi ve baskı kalitesi son derece yüksek ürün sağlıyoruz. Hışır poşetlerde her boyda imalat tarafımızdan yapılabilmektedir. Poşet kalınlıkları da 1.kalite yada ikinci kalite olarak planlanabilmektedir.

hışır poşet üretimlerimiz aralıksız devam etmektedir

Toptan Hışır Atlet Poşet

Hışır poşet ürünleri piyasada atlet poşet olarak da bilinmekte ve telaffuz edilmektedir. Bakkal poşeti, Market poşeti, Manav poşeti, Ekmek poşeti için en ideal poşet türlerinden biridir. Ayrıca pazarlarda da hışır poşet tüketimi ve kullanımı son derece yoğun olup genelde pazarlarda baskısız kullanımı vardır. Ayrıca paket servis yapan işletmelerde de hışır poşet kullanımı yaygındır. Toptan hışır poşet için ülke genelinde bir çok market, gıda firması, fast food ve restoranlara imalattan poşet yapmaktayız.

Adresinize teslim toptan hışır poşet

Baskılı Toptan Hışır Poşet İmalatı

Her poşet çeşitinde olduğu gibi baskı son derece önemli ve değerli bir detaydır. Baskısız poşetler sıradan ve kalitesiz bir görüntü verir. Bu nedenle kurumsal bir firma imajı baskısız poşetlerde sağlanması mümkün değildir. Toptan hışır poşet için Taha ambalaj firmamız en iyi baskı kalitesinde üretim yapıyor. Poşet baskı için en gelişmiş makineneler bünyemizde bulunmaktadır. Tek renk baskı tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz çok renkli yada resimli baskı yaptırabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir