kargo poşeti

Kargo Poşeti

Taha ambalaj bir çok poşet grubunda imalattan satış kolaylığı sunduğu gibi kargo poşeti siparişlerinizde de sizlere en uygun fiyatlarla kaliteli üretim sağlamaktadır. Firmanıza özel baskılı kargo poşeti imalatını toptan en uygun fiyatlarla adresinize teslim alabilirsiniz. Türkiye genelinde her bölgeden sipariş almaktayız. Alışveriş e ticaret siteleri, sürekli evrak ve kargo gönderimi bulunan firmalar için firma logosu ve istenilen açıklamalar eklenerek size özel kargo poşeti üretilmektedir.

En uygun toptan kargo poşet fiyatları

Baskılı Kargo Poşeti

Baskılı poşet günümüzde her sektörde en önemli reklam ve tanıtım ürünü olarak öne çıkmaktadır. Gönderilerinizi sadece ve basit bir ambalaj ile göndermek yerine firmanızı temsil edecek ve daha kurumsal bir görünüm suancak kargo poşetleri ile müşterilerinize gönderebilirsiniz. Baskılı kargo poşeti firmamızda 3 farklı standart boylarda üretilmekte olsada sizlerden gelecek özel ölçü ve ebatlar içinde çalışma yapabilmekteyiz. Poşetin her iki yüzüne baskı, farklı renk seçenekleri, bantlı veya yapışkanlı modellerde firmamızda bulunmaktadır. Kargo poşetinin tüm teknik detayları ve fiyatları için lütfen firma uzmanlarımızla hemen iletişime geçininiz.

kargo poset

Tüm poşet ürünlerimizde birinci sınıf kalite hammadde kullanımı yapılmakta olup, dayanımı yüksek, görsel kalitesi en iyi düzeyde baskı renklerinden poşetleri sizlere sunmaktayız. Kurye ve Kargo gönderileri müşterilerinize ulaştığında onlara önem verdiğiniz hissini iletmenin bir yolu baskılı poşet kullanımıdır. Eğer yıl boyunca sürekli gönderim yapan bir işletmeye sahipseniz mutlaka bu ürünleri sizlerde kullanmalısınız.

Toptan Kargo Poşeti

Her tür poşet ürününde olduğu gibi Kargo poşeti içinde toptan alım yapmak son derece kârlı ve avantalı olacaktır. Az adetli alımlarda her poşet çeşitlerinde fiyatlar çok daha yüksek olabilmektedir. Ayrıca üretici olmayan yerlerden alınan poşetlerde de fiyatlar son derece yüksektir. Taha ambalaj üretici firma olamanın verdiği imkanlarla sizlere kargo poşetlerini en uygun minimum fiyatlarla sunmaktadır.

Toptan üretimde minimum adet üretimi 5000 adetten başlamaktadır. Bu adetin üzerindeki ekstra taleplerinizde danışmanımıza ulaşarak size özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz. 35×45, 40×50 ve 45×60 ölçülerinde standart kargo poşeti imalatı bulunmaktadır. Hızlı teslimat, kaliteli imalat çözümleri, kişiye ve firmaya özel baskı çözümleri Taha Ambalaj’da


1 Yorum

  • hasan odabaş

    merhaba 5000 adet baskılı cepli 35 / 45 kargo poşeti ne kadar teşekkür ederim 0 551 051 ** ** hasan odabaş

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir