aydın Baskılı Poşet

Aydın Baskılı Poşet

Her sektöre özel poşet üretimi yapılmaktadır. Aydın Baskılı Poşet ihtiyacınız bulunuyorsa sizlere en iyi fiyatlar ile direk imalat bandından adresinize gönderilmektedir. Taha ambalaj olarak ülkemizin en büyük poşet imalatçısı olarak en uygun fiyatlar ile en kaliteli üretimleri sağlamaktadır. Poşet sipariş etmek istiyorsanız 0 536 860 09 72 ile firmamıza ulaşarak fiyat performans ürünlerine sahip olabilirsiniz. Taha Ambalaj baskılı poşet imalatında minimum 200 kilo ve üzeri alımlarda seri imalat yapmaktadır.  Lütfen özel talepler için firma yetkilimizle görüşünüz.

Üretilen veya istiflenmesi gereken bir çok ürünün korunması için kullanılabildiği gibi mağaza ve marketlerde taşıma amaçlı kullanımda yapılmaktadır. Firmanıza özel yaptırmak istediğiniz her poşeti istenilen ebat ve boylarda üretebilmekteyiz. Direk poşet imalatçısından baskılı poşet siparişleri vermek için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Aydın Poşetçi

Alışveriş mağazalarına, marketlere, fastfood restoranlarına, kırtasiye, ayakkabı mağazaları, eğitim kurumları ve daha bir çok sektöre poşet üretiyoruz. Poşet baskı kalitemiz oldukça yüksektir. Fire kaybımız minimum olup poşetlerimiz kullan at değil uzun ömürlü dayanıklıdır. Firmanızı temsil edecek bu ürünlerin kaliteli olması ve uygun fiyatlı olmasını talep ediyorsanız Taha ambalaj sektöründe lider konumda hizmet sağlar.

Taha Ambalaj referanslara bölümünde siparişi bitmiş, teslimatı gerçekleşmiş baskılı poşet görsellerini bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tüm sergilenmekte olan poşetler kendi imalatımızdan çıkmıştır. Tek renkli, iki renkli veya çok renkli standart yada özel ebat çalışması yapıyoruz. Bulunduğunuz bölgede sizlere en hızlı poşet imalat çözümleri sağlayabilecek ambalaj firmaların başında biz geliyoruz. Üretimini yapmakta olduğumuz tüm poşetleri adrese teslim gönderiyoruz. Poşet çeşitleri ihtiyaca göre farklı özelliklerde imalatı yapılabilen ürünlerdir.

10 Farklı Baskılı Poşet Modeli İmalatı :

  1. Baskılı market poşeti
  2. Baskılı mağaza poşeti
  3. Baskılı Kargo poşeti
  4. Baskılı Takviyeli poşet
  5. Baskılı El Geçmeli Poşet
  6. Baskılı Atlet poşet
  7. Baskılı Hışır poşet
  8. Baskılı Saplı Poşet
  9. Kilitli Poşet
  10. Jelatin Poşet

Standart klasik ürünleri firmamızda bulabileceğiniz gibi firmanız logosu yada sloganı ile özel tasarım poşet ve boylarda üretimde yapabilmekteyiz. Baskılı plastik poşet ve naylon poşet ürünlerinin her çeşidi için imalatımız bulunmaktadır.Taha ambalaj firmamız bugüne kadar bir çok firmaya imalattan çözümler sağlamaktadır.

Aydın Poşetçi

Aydın Baskılı Poşet Fiyatları

Aydın baskılı poşet fiyatları tamamen isteğinize özel olarak değişkenlik göstermektedir. En uygun poşet fiyatını tarafınıza verebilmek için hangi tür poşet yaptırmak istediğiniz, ebatlarının ne olacağı, poşet üzerindeki tasarımın detayları ve diğer bilgiler gereklidir. Alım miktarı, renk seçenekleri, kulanılacak malzeme kalitesi tamamen fiyatları belirleyici olmaktadır.

Kilitli poşet ve farklı tip poşetlerde miktarlar değişmektedir. Toptan seri üretim yapabilen firmamız en az 100 kiloda imalata ürünleri sokabilmekte olup bu sayede sizlere daha düşük birim kilo fiyatlarını sunabilmektedir. Kargo poşeti ürünlerinde standart ebatlarda 1000 adet imalatımız vardır. Poşet ebatları ve miktarı belirlendikten sonra baskılı poşet fiyatları tarafınıza hemen iletilir. Poşet fiyatlarını en etkileyici rakamlar alım miktarı ve renk tercihi olamktadır. Uzman ekiplerimiz bağlantı kurduğunuzda detaylı bilgi verecektir.

Aydın Poşet Fabrikası

Bir çok esnafın, mağazanın reklam mecrası niteliğinde olan baskılı poşetler hem ekonomik olması hemde ticari açıdan fayda getirmesinden ötürü tercih sebebidir. Aydın baskılı poşet ihtiyaçlarınızda bir çok farklı çeşit ve en uygun baskılı poşet fiyatları sunarak kaliteyi en ekonomik rakamlar ile sizlerle buluşturuyoruz. Dijital kalitede ve renk canlılığında en iyi makinelerle baskısını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz kargo ile kısa sürede adresinizde.

Aydın baskılı poşet ihtiyaçlarınızın yanı sıra, Aydın mağaza poşeti taleplerinizi ve Aydın market poşeti ihtiyaçlarınıza karşılamaktayız. Taha ambalaj firmamız istediğiniz görseli poşetlerin üzerine basabilmektedir. Dilerseniz tasarımı siz gönderirsiniz dilersiniz ekibimiz sizin için poşet üzerine en kaliteli görsel çalışmasını yapabilmektedir.

Aydın Poşet Fabrikası

Aydın Mağaza Poşeti

Mağaza el geçmeli poşet, yumuşak sağlı mağaza poşeti, takviye poşet ürünlerinde 100 KG ve üzeri alımlarda normal alımlara göre toptan mağaza poşeti olarak en uygun fiyat teklifleri veriyoruz. Kâr marjımızı minimum seviye çekir ve toptan poşet alımlarınızda en uygun fiyatla çalışırız. Mağazanı için poşetin her iki yüzüne logo baskı imalatı da tercih edebilirsiniz.

Dijital baskılı poşet üreticisi olarak da poşet üzerinde baskı yapılabilmektedir. Poşet baskı için gelişmiş teknolojik makinalar kullanarak kusursuz üretim yapılmaktadır. Aydın bölgesinden bizlere ulaşmak ve baskılı poşet siparişlerinizi vermek için hemen bize 0 536 860 09 72 numaradan ulaşabilirsiniz. Aydın Baskılı Poşet 10 Farklı Poşet Modeli İmalatı hakkında bizlere her tür soru görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Aydın Market Poşeti

Market Atlet poşetleri, Hışır poşet ve rulo poşetlerde üretim yapıyoruz. Atlet poşetler farklı micron ölçülerde alçak veya yüksek yoğunluklu üretilmektedir. Baskılı market poşeti taleplerinizde 3 farklı poşet modelinde üretim yapılır. Ufak boy, orta boy, büyük ve battal boylarda poşet imalatımız vardır. Poşet için acil teslimat gerekiyorsa gelişmiş üretim tesisimiz ile oldukça kısa sürede adresinize teslimat yapılır. Taha Ambalaj ülkemizin her noktasında özel tasarımlarda baskılı poşet gönderilir.

Siparişinizi hemen oluşturun aynı gün poşet imalatına başlayalım. Market poşeti ürün kategorisi içinde daha önce müşterilerimize yapmış ve teslim etmiş olduğumuz poşetleri inceleyiniz. Marketiniz için Logo baskılı poşetlerde en düşük kilo fiyatı için bizden teklif alabilirsiniz. Sizin yaptırmak istediğiniz poşet modeline uygun bir görsel bulursanız poşet altındaki teklif al butonundan etkileşim sağlayınız.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir