poşet çanta

Poşet Çanta

Sektörel anlamda poşet ve ambalaj ürünlerinde farklı model üretimlerde yapmaktayız. Poşet çanta ürünleri için firmalara özel istediğiniz ebat ve ölçülerde imalatımız vardır. Naylon poşet ürünlerinin bir çok alanda kullanımının minimuma indiği şu günlerde çanta türü bez poşet hammaddeli ürünler oldukça fazla ilgi görmektedir. Poşet çanta aslında sadece günümüzde değil eskiden beri bir çok mağaza tarafından kullanılan ürünlerden biridir. Her iki yöne baskı yapabildiğimiz poşetlerde firmanızın logosu yada farklı görseller işlenebilmektedir.

Baskılı poşet denince ülkemizde ilk akla gelen firmalardan olan Taha ambalaj yüksek müşteri memnuniyeti, poşet ürün kalitesi ve hizmet kalitesi ile sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. İstediğiniz tüm özelliklerde poşet için firma uzmanlarımızla dilediğiniz zaman irtibat kurabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Poşet çanta kullanımı giderek daha fazla yaygınlaşmaktadır. Eskiden daha çok yüksek rakamlı ürün satan giyim mağazalarının tercih etttiği poşet çantalar şimdilerde market alışverişlerinde taşıma amacı ile, pazarlarda yine alışveriş amacı ile sıkça kullanılmaktadır. Eğitim sektöründe de poşet çanta modelleri farklı tasarımlarda kullanıldığını bilmekteyiz. Sportif amaca uygun olan bu poşet türünde farklı ölçülerde spor ve antrenman çantaları da üretilebilmektedir. Kısacası imalatı oldukça geniş bir ürün olup ihtiyacına özel olarak üretim kolaylıkla yapılabilmektedir. Lütfen yaptırmak istediğinin ürün içn firmamız Taha ambalaj uzmanlarından destek alınız.

poşet çanta

poşet çanta poşet çanta

 

 

 

 

 

 

 

poşet çanta poşet çanta poşet çanta

Poşet Özellikleri

Bu poşetlerin üretiminde standart ölçüler olduğu gibi toplu alımlarda firmanıza özel ölçü ve model çalışması yapılabilmektedir. Poşet çanta standart özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

  • Saplı veya sapsız üretim yapılabilmektedir
  • Körüklü veya körüksüz imalatı vardır.
  • Renk standart 7 özel olarak artırılabilmektedir.
  • Ofset baskı ve dijital baskı çözümleri bulunmaktadır.
  • Standart en 35cm boy 40cm olup özel üretimde farklı ebat çalışması yapılabilmektedir.

Poşet Çanta Fiyatları

Poşet çanta fiyatları için sitemizde ayrıntı belirtmedik. Fiyatlar hakkında ürün detayları netleşmesi halinde fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Lütfen bizlere ulaşarak poşet teknik özelliklerini detaylı şekilde belirtiniz. Ekibimize ulaşan ölçüler ve tasarım detayları sonrasında aynı gün sizlere dönüş yapılmakta ve fiyatlar tarafınıza bildirilmektedir. Mağaza poşeti olarak, market poşeti olarak yada çok amaçlı farklı kullanımlar için sizlerde poşet çanta yaptırabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir