Baskılı poşet ürün ihtiyacınıza göre sayfamızda daha önce yaptığımız referans poşet ürünlerini bulabilirsiniz. Sizin ihtiyacınıza en uygun görsel üzerinden dilerseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız size özel tasarım ve klişe çalışması yapacak olup onayınıza sunacaktır. Taha ambalaj her ebatta poşetin tasarımı ve baskısını en yüksek kalitede yapmaktadır.

Son yıllarda poşet imalatı yapan çok sayıda firma hizmet vermeye başlamıştır. Ancak sektörde sorunlarda artmıştır. Kalitesiz baskılar ve yüksek orandaki fire kayıpları alıcısına zarar vermektedir. Herkes poşet imalatı yapamaz. Teslimat sürelerine uyacak, poşetleri kalite kontrolden geçirecek sizlere profesyonel üretim sağlayacak kurumsal anlayıştaki üreticiler ile çalışmalısınız.

baskılı poşet

Baskılı Poşet Kullanımı

Sade görünümdeki baskısız poşetler hem firmamıza imaj açısından zarar verir hemde müşterilerinizin gözünde firmanızın değer kaybı yaşamasına neden olur. Reklamın ve tanıtım son derece pahalı olduğu günümüzde Baskılı poşetler buna çözüm üretmektedir. İmalatını firmanıza özel baskılı logolu şekilde yaptığımız poşetler belki yüzbinlerce insanın elinde dolaşarak size ücretsiz reklam ve tanıtım olanağı sağlayacaktır.

Günümüzde imaj çalışmaları, marka tanıtımları ile ciddi bedeller harcandığı bilinmektedir. Poşet üzerindeki logonuz ve reklamınız ise günlerce hatta haftalarca cadde ve sokaklarda dolaşır. Kısacası müşterileriniz sizin reklamınızı ücretsiz şekilde yapmış olur. İster mağaza olun yada market olun her alanda reklamlı baskılı poşetler sizlere çok yönlü katkı sağlayacaktır.

baskılı poşet kullanımı

Baskılı Poşet Yapan Yerler

Kullanımın yaygınlaşması ile birlikte sektörde de ciddi oranda bir arz talep oluşmuştur. Buna mukabil poşet ile ilgilinen kişilerin sayısıda artmıştır. Merdiven altı diye tabir edebileceğimiz bir çok poşet yapan yer bulunmaktadır. Sizin hiç yerini görmediğiniz ancak fabrika yada üretici zannettiğiniz yerler bir odadan oluşan aracı firmalar olabilir. Bu firmalar sizlerden aldıkları baskılı poşet siparişinizi fabrikaya iletir ve ondan aldıktan sonra kendi adı işle sizlere ulaştırır.

Bu tarz poşet alımı yapılamaz mı? Ebette yapılabilir ancak ciddi sorunlara karşı hazırlıklı olmanız gerekebilir. Aksaklıklar bu şekilde yerlerden alımlarda sürekli yaşanır. Örneğin sipariş takibi sürekli eksik yapılır. Kalite kontrol bu ambalajcının insiyatifinde değildir. Sizlere gönderilen poşetlerin ne kalitede olduğundan bile bihaberdir. Bu sorunlar sürekli karşılaşmak istemiyorsanız yıllardır bu alanda hizmet veren ve Türkiye genelinde sayısız müşteri bulunan Taha Ambalaj gibi imalatçı firmaları tercih ediniz.

baskılı poşet yapan yerler

Baskı Yapılan Poşet Modelleri

Ambalaj ve taşıma poşetlerinde neredeyse tüm model ve çeşitlerde baskı yapabilmekteyiz. Mağaza poşeti çeşitleri olan el geçmeli model, yumuşak saplı poşet, takviyeli poşet ürünlerinde her abat ve tasarım için baskı her zaman yapılır. Marketlerde kullanımı fazla olan atlet poşet, hışır poşet ürünleri içinde baskı daima yapılmaktadır. Bunlar dışında baskılı kargo poşeti, kilitli poşet, jelatin poşet, doypack ambalaj ürünleri, elbise poşetleri ve diğer tüm plastik poşet modelerinde baskı kolaylıkla yapılabilmektedir.

Baskılı poşet tek tip ürün değil ve standart modellerde alım yapmak zorunda değildir. Bugüne kadar hiç yapılmamış ve kullanılmamış bir poşet talebiniz doğrultusunda üretilebilmektedir. Firma içinde özel tasarım ekibimizle çalışmaka olup tüm müşterilerimize model ve tasarım konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Baskılı Poşet Minimum Sipariş Miktarı Nedir?

Taha Ambalaj poşet fabrikamızda minimum sipariş alım miktarı ortalama 200 Kg olup standart tip tek renk poşet gruplarında daha düşük olabilmektedir. Seri imalat hizmetleri veren Taha Ambalaj 10 kg gibi çok düşük alımlarda sipariş kabul etmemektedir. Bunun genel sebebi makinelerimizde genelde yüksek baskı adedi olan poşetlerin imalatı yapılabiliyor olmasıdır.

Ortalama 400-500 kg her firma için üretim yapmaktayız. Bu baskı sayıların arasına makinalara 10 kg ürünleri sıkıştırmak oldukça zordur. Peki 10 kg baskılı poşet yapın yerler yok mudur? elbete vardır. Bu firmalar genelde yüksek miktar sipariş alamayan yerler olup fiyat olarak birim kiloda yüksek ücretler talep etmektedir.

Baskılı Poşet Teslimat Süreleri

Ambalaj firmamızla ilk defa çalışıyorsanız klişe çalışmasına bağlı olarak ilk teslimat biraz süre almaktadır. Bu da ortalama 15 gün civarındadır. Ancak daha sonraki günlerde aynı klişe üzerinden siparişler daha kısa sürede teslim edilmektedir. Poşet alımınız 500 kg olsun veya 1 ton üzerinde olsun adrese teslimatınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Poşetin miktarına göre teslimat araçlarımız farklılaşmaktadır. Fabrikamıza yakın lokasyonlarda teslimat kendi araçlarımız ile yapılmaktadır.

Baskılı poşet siparişi vermeden önce mutlaka firma danışmanımız ile görüşüp poşet hakkındaki tüm detayları ve fiyatları öğreniniz.

 

136 sonuçtan 1-52 arası gösteriliyor