denizli baskılı poşet

Denizli Baskılı Poşet

Denizli baskılı poşet için her tür işletmeye özel çözümler sağlıyoru. 10-14 gün aralığında sürede poşetlerinizi adresinize teslim ediyoruz. Az adetli alımlar yerine toptan baskılı poşet yaptırın daha düşük kilo fiyatları ürünlere sahip olun.

İşletmeniz, mağazanız veya firmanızda yoğun poşet kullanımınız varsa toptan poşet imalatı yaptırmanız ekonomik açıdan en doğru tercih olacaktır. Firmamız Taha Ambalaj baskılı poşet için 25 kilo ve üzeri alımlarda seri imalat yapmakta ve en uygun poşet fiyatlarını sizlere sağlamaktadır.

Denizli Baskılı Plastik Poşet

Poşet imalatı yaptığımız ürünlerden bazıları şunlardır :

  • Baskılı market poşeti
  • Baskılı mağaza poşeti
  • Baskılı Kargo poşeti
  • Baskılı Takviyeli poşet
  • Baskılı El Geçmeli Poşet
  • Baskılı Atlet poşet
  • Baskılı Hışır poşet
  • Baskılı Saplı Poşet

Baskılı plastik poşet ve naylon poşet ürünlerinin her çeşidi için imalatımız bulunmaktadır. Standart klasik ürünleri firmamızda bulabileceğiniz gibi özel tasarım poşet ve boylarda üretimde yapabilmekteyiz.

Baskılı Poşet Fiyatları

Plastik ve naylon poşetlerde fiyatlar ürün niteliğine ve alım kilosuna göre değişiklik göstermektedir. Sizlere en net fiyatları söyleyebilmemiz için hangi tür poşet yaptırmak istediğiniz, ebatlarının ne olacağı, poşet üzerindeki tasarımın detayları ve diğer bilgiler gereklidir. Toptan seri üretim yapabilen firmamız en az 25 kiloda imalata ürünleri sokabilmekte olup bu sayede sizlere daha düşük birim kilo fiyatlarını sunabilmektedir.

Denizli Poşet Fabrikası

Denizli baskılı poşet firması olarak bir çok farklı çeşit ve en uygun baskılı poşet fiyatları ile sizlerleyiz. Dijital kalitede ve renk canlılığında en iyi makinelerle baskısını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz kargo ile kısa sürede adresinizde.

Bir çok esnafın, mağazanın reklam mecrası niteliğinde olan baskılı poşetler hem ekonomik olması hemde ticari açıdan fayda getirmesinden ötürü tercih sebebidir. Firmamız istediğiniz görseli poşetlerin üzerine basabilmektedir. Dilerseniz tasarımı siz gönderirsiniz dilersiniz ekibimiz sizin için poşet üzerine en kaliteli görsel çalışmasını yapabilmektedir. Denizli baskılı poşet ihtiyaçlarınızın yanı sıra, denizli mağaza poşeti taleplerinizi ve denizli market poşeti ihtiyaçlarınıza karşılamaktayız.

Denizli Baskılı Poşet Sipariş Numarası

Denizli’den bizlere ulaşmak ve baskılı poşet siparişlerinizi vermek için hemen bize 0 536 860 09 72 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Market poşeti Acıpayam, Market poşeti Baklan, Mağaza poşeti Çal ve diğer tüm ilçe ve semtlerden bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

bolu baskılı poşet

Bolu Baskılı Poşet

Bolu baskılı poşet yaptırmak isteyen müşterilerimize adrese teslim en uygun fiyatlarla imalat kolaylığı sağlıyoruz. Market işletmeleri, mağazalar, kozmetik sektörleri, pastane ve cafeler ve diğer tüm sektörler için baskılı poşet imalatı yapıyoruz.

25 kilo ve üzerindeki toptan poşet alımlarınızda en uygun kilo fiyatları ile çalışıyoruz. El geçmeli poşetler, atlet poşet türleri, hışır poşetler, takviyeli poşet grupları dahil her tür çeşitlerde baskı yapabiliyoruz. 20 seneyi bulan tecrübemizle yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Bolu Poşet Fabrikası

Baskılı ve baskısızı poşet kullanımı ülkemizde olabildiğince fazladır. Bolu baskılı poşet firması olarak tüm esnafımıza ve mağazalarımıza ürün tedariği sağlamaktayız. Bolu’da bir çok firmanın kullandığı baskılı poşetlerimiz yüksek kalitede işçilikli ve en uygun poşet fiyatları avantajlarıyla satılmaktadır.

Bolu Baskılı poşet üzerine her bölgede bir poşet fabrikası bulmanız mümkün degildir. Şirket olarak bize ait fabrikamızda üretilen ve baskısı dijital poşet baskı makinelerinde yapılan ürünler aracıya uğramadan direk adresinize uygun fiyatları ile ulaşmış olur. Bolu mağaza poşet, Bolu market poşeti ve Bolu bez çanta ihtiyaçlarınıza karşılayan firmamız kargo ile poşetleri bir kaç gün içerisinde göndermektedir.

Bolu Baskılı Poşet Fiyatları

Poşet yaptırırken olduğunda yüksek kiloda imalat yaptırmak fiyatların düşük olmasını sağlamaktadır. Kilo ne kadar azalırsa fiyatlar da aksine o kadar yükselmektedir. Baskı makinelerimizde minimum çalışma 25 kiloda olmaktadır. Yıllık poşet tüketiminiz eğer yüksekse sizlerde imalatçısından poşet yaptırmalısınız.

Birinci sınıf hammadde kullanarak yaptığımız poşetleri ülkemizdeki bir çok marka, firma ve işletme senelerdir kullanmaktadır. Uzun ömürlü kullanıma uygun poşetlerimiz kolay yıpranmaz ve kopmaz. Güneş ışınlarında baskısı kolay kolay solmaz. Yağmura ve suya karşı da dayanımı yüksektir.

Bolu Baskılı Poşet İletişim

Boludan sipariş geçmek için hemen bu numarayı arayabilirsiniz. 0 536 860 09 72 hattımızdan bizleri arayarak güncel poşet fiyatları ve sipariş detayları hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Sizlere özel tasarım klişe tasarımını bünyemizde yapmakta ve mail ile onay almaktayız. Ortalama 25 kilo poşet imalat süremiz 10-14 gün aralığındadır.

Bolu baskılı poşet yaptırmak için bir çok firma gibi sizlerde sektörün önde gelen firması Taha Ambalaj ile çalışın avantajlı çıkın. 

balıkesir baskılı poşet

Balıkesir Baskılı Poşet

Mağazacılığın ve marketçiliğin en çok tüketmiş olduğu poşetler baskılı poşet hali ile de reklam amaçlı sıkça tercih edilmektedir. Balıkesir baskılı poşet firması olarak tüm ilimizde ve ilçelerimizde baskılı poşet ihtiyaçlarını kaç kilo olursa olsun karşılıyoruz.

Balıkesir baskılı poşet ihtiyaçlarınızı kendi fabrikalarımızda kendi baskı makinelerimizde en yüksek kalitede üretip sizlerin hizmetine hazırlıyoruz. Taha ambalaj tüm Türkiye geneline baskılı poşet gönderimi yapmaktadır. Balıkesirden bizlere sitemizdeki müşteri iletişim numarasını kullanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Balıkesir Toptan baskılı Poşet

Balıkesir de baskılı poşet, mağaza poşeti, market poşeti, yumuşak saplı poşet, atlet poşet ve bez çanta modellerinde ürünlerimiz için sipariş geçebilirsiniz. Poşet siparişleriniz baskısı biter bitmez hemen kargoya verilir bir kaç gün içinde adresinizde olur.

Market poşeti, mağaza poşeti, kırtasiye poşetleri, restoran ve pastane poşetleri, kozmetik poşeti gibi bir çok farklı sektör için poşet imalatı yapıyoruz. İşletmenizin yıllık poşet alımlarını firmamızdan toptan yaparak çok daha ekonomik çözümler sağlamış olursunuz. Firmamız minimum 25 kg ve üzerinde poşet imalatı yapmaktadır. İşletmeniz için 25 kg ve üzeri poşet yaptırmak istiyorsanız hemen bizi arayın.

Balıkesir Poşet İmalatı Yapan Firmalar

Poşet imalatçılarını her şehirde bulmak kolay değildir. Merdiven altı tabir edilecek yerler dışında ciddi kurumsal poşet fabrikaları genelde büyük şehirlerde bulunmaktadır. Baskılı poşetin merkezi ülkemizde İstanbul’dur. Firmamız merkezide burası olup Balıkesir dahil ülkemizdeki her il ve ilçeye gönderim yapılmaktadır.

Balıkesir tüm ilçe ve semtlerine hizmet veriyoruz. Atlet poşetler, hışır poşet ürünleri, yumuşak saplı poşet, takviyeli poşet ve diğer tüm modellerde imalatımız vardır.

Balıkesir Baskılı Poşet Fiyatları

Poşet fiyatları satın alınması düşünülen poşet türüne, poşet miktarına ve baskı özelliklerine göre değişmektedir. Alçak yoğunluk poşetler, yüksek yoğunluk plastik poşet ürünleri ve diğer tüm naylon poşet ürünlerinin fiyatları için mutlaka firmamızla iletişime geçiniz.

Balıkesir baskılı poşet fiyatları için 25 kilo ve üzerinden en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Fiyat teklifimizi aynı gün tarafınıza iletiyoruz. Sipariş vermek ve poşet hakkında tüm bilgilendirmeler için bizi arayınız.

bursa baskılı poşet

Bursa Baskılı Poşet

Market poşeti, mağaza poşeti, tekstil poşet, kargo poşeti dahil imalat yapıyoruz. Bursa baskılı poşet ihtiyaçlarınızda üretici firma avantajı ile poşet yaptırın. Minimum 25 kilogram ve üzerinden seri üretim yapmakta ve ortalama 10-14 aralığında poşetleri adresinize teslim etmekteyiz.

Baskılı poşetlerin yoğun olarak tüketildiği büyük illerimizden biri olan Bursa’da faaliyetteyiz. Bursa baskılı poşet ihtiyaçlarınızda birbirinden farklı tasarım örnekleri, kaliteli malzeme ve işçilik hemde en uygun fiyatlarla.

Bursa baskılı poşet siparişlerinizde en hızlı olan firmalardan biridir Taha Ambalaj. Kendi tesilerinde üretilen poşetler üstün teknik makineler sayesinde kısa sürede hazırdır. Baskılı poşetin Türkiye’deki merkezi konumundaki firmamızdan dilediğiniz zaman baskılı poşet siparişinde bulunabilirsiniz. Bursa için mağaza poşeti, market poşet, takviyeli poşet, el geçmeli poşet, bez çanta modellerimizde mevcuttur. Sitemizde referanslar kısmında tüm modelleri ve baskı çeşitliliğini görebilirsiniz.

Bursa Baskılı Poşet Tasarımı

İlk defa poşet yaptıracak müşterilerimiz için özel poşet tasarımı yapmaktayız. Deneyimli poşet tasarım ekibimiz birden fala özgün klişe çalışması yapacak olup mail ile onayınıza gönderilecektir.

Baskılı poşet renk kartelamız oldukça geniş olup istediğiniz renklerde poşet imalatı yapıyoruz. İki renk gibi kısıtlamamız olmadan özgürce renk seçimi yaptırmaktayız. Poşet imalatı için kullandığımız makinelerimiz son derece gelişmiş üstün özellikli baskı makineleridir.

Bursa Baskılı Poşet Fiyatları

Yaptıracağınız poşet türü ve özelliklerini öğrendikten sonra hemen fiyat teklifimizi tarafınıza iletiyoruz. Az adetli alımlar ve 10kg civarı çalışmamız bulunmamaktadır. Poşet fabrikamızda 25 kg ve üzerinden baskılı poşet yapmaktayız. Poşet alım kilo miktarınız arttıkça birim kilo fiyatları daha ucuzlamaktadır. Bu nedenle poşet yaptırmayı düşününen müşterilerimiz yıllık poşet ihtiyaçlarını belirleyip toptan alım yapmaları önerilmektedir.

Bursa Baskılı Poşet Sipariş

Firmamız Ülkemizdeki her bölgeye ve her şehire sipariş gönderimi yapmaktadır. Teslim edilecek siparişleriniz adrese teslim olup ortalama teslimat süremiz 10-14 civarındadır. İmalat öncesinde poşetin son halinin onayı sizden alınmaktadır. Ufak boy, orta boy, büyük ve özel tüm boylarda imalatımız vardır. İletişim numaralarımızdan ve WhatsApp üzerinden bizlerle her saat iletişim kurabilirsiniz.

Bursa ilinden hemen şimdi baskılı poşet siparişi vermek için bize ulaşın 0 536 860 09 72

en ucuz baskılı poşet

En Ucuz Baskılı Poşet

Toptan 25 kg ve üzeri poşet alımlarınızda en ucuz baskılı poşet birim fiyatlarını biz sağlıyoruz. Her ebat, tüm boylarda, farklı renk seçenekleri, özel klişe tasarımları dahil tüm işçiliklerde yüksek kalite sunuyoruz.

Esnaflarımıza ekonomik baskılı poşet çözümleri sunmaya devam ediyoruz. En ucuz baskılı poşet ürünlerimizle sizlere çok fazla maliyet çıkarmadan ihtiyacınızı gideriyoruz. En ucuz poşet alımı için firma ararken aynı zamanda kaliteli de olması sizler için ve müşterileriniz için en sağlıklı olanı olacaktır.

Ucuz Poşet Kalitesiz Poşet Midir?

Bunu bu şekilde her firma için açıklayamayız tabiki de. Kimi firmalar için en ucuza poşeti imal etmenin yolu bir çok şeyden kısarak oluşsa da bazı firmalar için bu geçerli değildir. Genelde yapılan en bilinen yöntemler poşetin gramajından kısılması ile daha ucuza getirmektir. Bizler ise En ucuz baskılı poşeti üretmek için daha çok hammadde alımında daha titiz davranarak ve gerekli extra giderleri kısarak ve adet sayısını bi nebze artırarak sizler için en ucuz baskılı poşet üretimini yapmaktayız.

[wcpscwc_pdt_slider type=”products”]

Ldpe alçak yoğunluklu polietilen, Opp ve CppPoly Vinyl Chloride (pvc) poşetler, Hdpe yüksek yoğunluklu polietilen, PP (Polipropilen), Polistiren gibi tüm poşet imalat çeşitlerinde olabilecek en ucuz alternatifleri sizler için geliştirmekteyiz. Poşet uzmanlarımızla yapacağınız kısa görüşmelerde, poşetleri kullanmayı düşündüğünüz ürün çeşitleri, firma sektörüne göre size en doğru yönlendirmeler yapılacaktır.

Neden en ucuz poşet tercih edilmektedir?

Poşetler hangi sektör olursa olsun genelde yoğun tüketim olduğundan firma sahiplerini ekonomik açıdan kısmı olarak zorlayabilmektedir. Poşet sirkulasyonu çok yoğun olan işletmelerde ilk akla gelen poşet maliyetini en aza indirmek olmaktadır. Ülkemizde de firmalar arasında fiyat açısından da ciddi farklar oluştuğundan dolayı sürekli en ucuzunu aramak için işyerlerini teşvik etmektedir.

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa baskılı poşet, Antalya Market Poşeti ve tüm illerden bize ulaşıp uygun fiyatlı poşet siparişi verebilirsiniz.

Ucuz poşet zararlı mıdır?

Sitemizde yer alan fiyatlar ve diğer firmaların vermiş olduğu fiyatlar ile en ucuz poşet dediğimiz ürünlerin tümünde aynı hammaddeden baskılı poşetler üretilmektedir. Bu nedenle herhangi bir zarar söz konusu olmamaktadır. Baskılı poşetlerimiz bugün değil uzun yıllardır yüzlerce firma tarafında tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Her gün poşet siparişi için müşteri portföyünü sürekli artıran firmamız en ucuz baskılı poşet ürünlerini Türkiye’nin her yerine göndermektedir.

yumuşak saplı poşet

Yumuşak Saplı Poşet

Yumuşak saplı poşet imalatını istenilen her ebatta yapabilmekteyiz. 25 kg ve üzeri toptan baskılı poşet ihtiyacınızda sizlere en uygun fiyatlı çözümleri biz sağlamaktayız. Her iki yöne baskılı, dayanımı yüksek, renk ve baskı kalitesi maksimum olan poşetleri üretiyoruz.

Yumuşak saplı poşet giyim sektöründe mağazalarda, sağlık sektöründe, hediyelik eşya, kozmetik alanında sıkça kullanılır. Görünümü diğer poşet çeşitlerine göre çok daha estetik ve kalitelidir.

Baskılı Yumuşak Saplı Poşet

Poşetlerin baskısız olması görüntü yönünden kötü bir izlenim vereceği gibi müşterileriniz içinde kalitesiz bir izlenim yaratacaktır. Bu sebeple kullanılacak her poşetin baskılı olarak değerlendirilmesi önemlidir. Firmanın ve markanın prestiji ve kurumsal kimlik yapısı için mutlaka baskılı tercih edilmelidir.

Yumuşak saplı poşet için belirli bir ürün paritesi bulunur. Her ne kadar dayanımı yüksek olsa da sipariş verilmeden önce ürün çeşitliliği hakkında ambalaj firması bilgilendirilmelidir.

Yumuşak Saplı Poşet Tasarımı

Firmamızın kendi bünyesinde poşet tasarım ekibi bulunmaktadır. Müşterilerimizin poşet taleplerinde ilk sipariş öncesinde poşet klişe çalışması gerekmektedir. Sonraki siparişlerde eğer tasarım değişmeyecekse tekrar klişe ihtiyacı bulunmamaktadır. Baskı öncesinde klişe çalışması için sizlere personellerimiz özel çalışma yapar ve sizden onay alır. Onay sonrasında en kısa sürede imalat başlar ve söz verdiğimiz günde zamanda poşetler adresinize teslim edilir.

Logo baskılı poşet, her iki yönet baskı çeşitleri, resimli dijital poşet dahil kişiye ve firmaya özel poşet tasarımımız bulunmaktadır.

Toptan Yumuşak Saplı Poşet

Poşet ihtiyacınızı adetli alımlar yerine toptan imalat ile yapın fiyat konusunda avantajlı çıkın. Poşet miktarı ne kadar düşerse kilo fiyatlarıda genelde o kadar yüksek olacaktır. Taha ambalaj firmamız toptan poşet imalatçısı olarak en az 25 kg üretim ve imalat yapmaktadır. Ortak çalışma yapmış olduğumuz mağazalar ile ortalama her alımda 100 kg civarında sipariş hazırlanmaktadır.

Firmamız İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa Antalya başta olmak üzere Baskılı poşet Ağrı, Amasya mağaza poşeti ve her bölgeye ürün göndermektedir. Taha Ambalaj yılın her günü açık ve çalışmaktadır. Sipariş öncesinde teknik bilgi, fiyat detayları ve merak ettikleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

bez çanta

Bez Çanta

Poşet firmamız tekstil firmaları ve farklı sektörler için bez çanta imalatını en uygun fiyatlarla toptan çözümlerle sağlar. İstenilen ölçülerde bez çanta imalatı yapıyoruz. Mini boy, ufak, orta, büyük boylarda özel tasarımlarımız mevcuttur. İstenilen kilo fiyat hesaplaması için bizi arayınız. Tek yön baskılı, çift yön baskılı, saplı, sapsız, fermuarlı, kilitli ve daha bir çok modelde ürün çeşitlerimiz vardır.

Baskılı Bez Çanta

Bez çantalar piyasada hazır baskılı halde de satılmaktadır. Genelde standart klişe olan bu çantalar az adetli olarak alınabilmektedir. Firmamız ise az adetli yerine kilolu imalat yapmakta ve fiyatlarda minimum seviye sunmaktadır. Bez çantanın üzerine istediğiniz görsel çalışmayı ve deseni yapabilmektedir. Renk tercihleri ve özel klişe için en deneyimli tasarımlı personellerimiz sizlere en kaliteli çözümü sunmaktadır.

Üretimini yapmış olduğumuz ürünleri ister müşterileriniz için kullanabilir yada satışını yapabilirsiniz. Son yılarda artan e ticaret sistemi sayesinde bir çok firma ile ortak çalışma yapabilmekteyiz. Sizin için en iyi ürünlerin imalatını yapıyoruz ve toptan fiyatlarla ağınıza gönderiyoruz.

Toptan Bez Çanta

Çantalar diğer poşet ve ambalaj ürünlerine göre birim fiyat olarak yüksek ve değerlidir. Bu nedenle alım yaparken doğru imalatçı firmalar ile çalışmanız gerekmektedir. Fiyatların yanında bez çantanın kaliteside de çok önemlidir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve baskısı solmayan poşetler üretiyoruz.  10kg başlayan minimum sipariş alımı yapıyoruz. Diğer detaylar ve özellikler için bizi arayınız.

Siparişlerimizi Türkiye genelinden almaktayız. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya başta olmak üzere Aydın bez çanta, Kırşehir bez çanta, Gaziantep bez çanta, Bornova bez çanta için farklı marka ve firmalarla çözüm ortaklığı yapıyoruz. Yaygın hizmet ağımızla sizlere vadedilen sürede teslimat yapıyoruz. Sürekli çalışmakta olduğumuz bir çok müşterimi bulunmaktadır. Ürünlerinizin bitiminden 15 gün önce tekrar sipariş vermeniz günün teslimat için yeterli olacaktır.

Bez Çanta Fiyatları

En önemli içeriklerimizden biri de çantadır ve bez çanta fiyatları dır. Bütün ürünlerde en uygun fiyatlar en ucuza bu sitede. Site içinde yer alan ütün çeşitlerimizi mutlaka inceleyin. Öyle ki ürün kalitesi bakımından Tüm Türkiye’de olduğu gibi dünya çapında başarı sahibiyiz. Seri üretim ve imalat yapan ender firmalardan biriyiz. Bu sebeple fiyatlar konusunda da bir çok üreticiden öndeyiz.

Taha ambalaj firmamız hem fiyatlar hemde ürün çeşitliliği konusunda sizlere en iyi desteği sağlar. Lütfen kararınızı vermeden önce danışmanımız ile görüşünüz. Sizlere tüm poşet ve çanta gruplarımız hakkında en detaylı bilgileri verecektir.

baskılı poşet kilosu ne kadar

Baskılı poşet kilosu ne kadar?

Baskılı poşet kilosu ne kadar? sorusuna poşet türünü bilmeden cevap vermek zordur. Bir çok farklı baskılı poşet türü bulunur. Ortalama 12₺ den başlayıp 25₺ ye kadar çıkabilen özelliklerde poşet imalatı yapılmaktadır. Artan kiloya göre 1 kg poşet fiyatı düşmektedir. Toptan alımlarda fabrika üretiminde kolaylık olduğu için toplu alım her zaman avantajlıdır.

Poşet imalatçılarında firmanıza özel baskılı poşet yaptırmanız durumunda genelde minimum 10kg ve üzerinden seri üretim yapılır. Taha Ambalaj düşük kilolar yerine 25 kg ve üstü alımlarda talep almakta ve oldukça uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye genelinde her firmaya ve işletmeye poşet imalatı yapıyoruz. Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgilere erişmek için lütfen bizlerle irtibat kurunuz.

2021 Baskılı poşet kilosu ne kadar?

2021 yılında maliyetler her ne kadar artmış olsa da firmamızda baskılı poşet kilosu için değişim ve fiyat artışı yapılmamıştır. Sabit müşterilerimizle birlikte yeni poşet yaptırmak isteyen müşterilerimiz aynı fiyatlardan faydalanmaktadır. Poşet çeşitleri özelliklerine göre değişmekle beraber ebat ve boyutları ile de farklıdır. Market poşetleri, mağaza poşetleri, kilitli poşetler, kargo poşetleri, naylon poşet modelleri, bantlı poşetler, yapışkanlı tip poşetler, hışır poşet, atlet poşet, el geçmeli, saplı gibi oldukça fazla türde ürün çeşitliliği vardır.

Sizlere doğru ve net fiyatlar verebilmemiz için lütfen 0 212 638 20 10 nolu hattımızdan bizlere ulaşınız. Firma uzmanımız sizlerden alacağı bilgilerle hemen en iyi fiyat teklifimizi sizlere iltecektir.

Baskılı Plastik poşet kilosu ne kadar

Plastik poşetlerde hammadde kalitesi değişkendir. Aynı fiyatlı poşetler detaylarına bakıldığında farklılık gösterebilir. Yoğunluk, kalınlık ve baskı kalitesi fiyatları etkileyecektir. Taha ambalaj bünyesinde üretimi ve imalatı yapılan poşetler firma güvencemiz altındadır. Lütfen teknik birimimize aklınıza takılan her soruyu sorunuz. Sizlere içtenlikle ve en doğru şekilde cevaplar verilecek ve çözüm üretilecektir.

Hazır baskılı poşetler firma kurumsal yapısına katkı vermez. Bunun yerine kendinize özel, firmanız için baskılı poşet yaptırabilirsiniz. Baskılı poşet kilosu ne kadar sorunuz için ortalama 12,50₺ başlangıç fiyatları olup poşet özelliklerine göre değişecektir. Personelimiz sizlerden alacağı bilgiler ışığında en ucuz baskılı poşet fiyatlarını sizlere teklif olarak mail ile gönderecektir.

baskil baskılı poşet

Baskil Baskılı Poşet

Tüm esnaf ve işletmelere özel baskılı poşet çözümleri sağlıyoruz. Baskil baskılı poşet alımlarınızda üretici firmamız ile çalışın uygun fiyatlarla ambalaj ve poşet alımları yapın. Plastik poşetlenmeli ve naylon poşet gruplarında seri üretim ve gelişmiş makinelerimiz ile kaliteli baskı yapmaktayız. Ufak, Orta ve Büyük boy tüm poşet gruplarında üretim yapıyoruz.

Baskil Toptan Baskılı Poşet

Firmamız Taha Ambalaj toptan poşet siparişlerinde minimum 50 kg ve üzerinde sipariş talebi almaktadır. 10 kg ve altındaki sipariş isteklerinde birim kilo fiyatları yüksek olduğundan seri üretim kabul edilmemektedir. Eğer firmanızın poşet ambalaj ihtiyacı yıllık 50 kg ve üzeri ise hemen bizi arayabilirsiniz.

Poşet üretimiminden , üretimine farklılıklar gözlenmektedir. fabrikalarda kullanılan poşet makinlerinin kalitesi size geri dönüş olarak dönmektedir. Bünyesinde üstün kalitede baskılı poşet makinesi bulunduran firmalar daima bir adım öne çıkmaktadır. Bizlerce kendi poşet tesislerimizde en son modern poşet üretim makineleri kullanmaktayız. Bu nedenle poşetlerimizin tümü sağlanlık ve görsellik bakımından diğer poşet türleri ile alakasızdır.

Baskil Poşet İmalatı Yapan Firmalar

Baskılı poşet, mağaza poşeti, takviyeli poşet, market poşeti, atlet poşet, naylon poşet, dijital baskılı poşet, el geçmeli poşet, grupları ile dilediğiniz modelde çalışmaktayız. Türkiye’nin poşet üreticisi olarak ister belirli bir adet isterseniz Toptan Baskılı Poşet siparişlerinizi firmamıza verebilirsiniz. Baskılı poşetler reklam açısından size oldukça fazlasıyla geri dönüş sağlayacaktır. Baskılı market poşetleri, Baskılı mağaza poşetleri, Baskılı Takviyeli poşetler, Baskılı atlet poşetler, Baskılı Naylon poşetlerde en uygun fiyatlar firmamız taha ambalaj Baskil ile sizlerledir.

Baskılı poşetlerimiz tüm standartlara uygun şekilde üretilmektedir. Dayanıklı uzun ömürlü, baskısı solmaz ve akmaz şekildedir. Firmamız üreticisi olduğundan dolayı aracı ajans olmadan baskılı poşet fiyatları en uygun şekilde size ulaşır. Hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın kısa sürede poşetlerinizi hazırlayıp gönderelim.

Baskil Baskılı Poşet Siparişi

Ürettiğimiz poşetleri aybaskilıza kadar gönderiyoruz. Türkiye’nin neresinde, hangi bölgesinde olursanız olun bizden poşet satın alabilirsiniz. Baskılı poşetleri her sektöre uygun kullanımda üretmekteyiz. Tüm ebat ve boylarda poşet imalatı yapabilmekteyiz. Baskil Baskılı Poşet Sipariş Hattımızdan hemen bize ulaşın : 0 212 638 20 10

 

mağaza poşeti haymana

Mağaza Poşeti Haymana

Mağazalar için 4-5 farklı tasarım ve modelde poşet imalatı yapıyoruz. Mağaza Poşeti Haymana siparişlerinizde en hızlı ve kaliteli çözümleri taha ambalaj firması olarak bizler sunuyoruz. Uygun fiyatlar, uzun ömürlü dayanıklı ürünlerimiz ve yüksek baskı kalitesi ile siparişlerinizi teslim ediyoruz. Minimum 50 kg ve üstü alımlarda baskılı poşet seri üretim sağlıyoruz. Lütfen bizlerle iletişime geçerek size özel fiyat teklifinizi isteyiniz.

Haymana Baskılı Mağaza Poşeti

Mağaza poşeti Haymana ihtiyaçlarınızda bugüne kadar sorunsuz bir şekilde hizmet verdik ve aynı kalitedeki hizmet anlayışımız ile devam etmekteyiz. Mağazacılık alanında hangi sektörde olursanız olun mutlaka Mağaza poşetine ihtiyaç duyarsınız. Hem ürün taşıma hem reklam nedeni ile kullanmak artık nedeyse zorunlu hale gelmiştir. Giyim mağazaları, Ayakkabı mağazaları, Bijuteri ve aksesuar mağazaları, Hediyelik eşya mağazalarına özel tasarım pet imalatı yapmaktayız.

Mağaza Poşeti arayışlarınızda il genelinde üretici bulmanız hiç kolay olmayacaktır. Genelde merkez illerden alınan bu tarz poşetler aracılar vasıtası ile esnafa yada mağazalara ulaşmaktadır.

Haymana Mağaza Poşeti İmalatı Yapan Firma

Mağaza Poşeti Haymana bizden talep etmeniz durumunda Kendi poşet fabrikamızdan çıkan baskılı mağaza poşetleri hiç bir aracı kurum veya ajans olmadan direk adresinize, kapınıza kadar gönderilir.

Haymana yüzlerce firma tarafından tercih edilen poşetlerimiz kaliteli ve aynı zaman da dayanıklıdır. Her sektöre hitap etmekteyiz. Birbirinden farklı modellerimiz ile sizlere hizmet etmekteyiz. Baskılı poşetleriniz adresinize anlaşmalı kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Haymana Poşet Ambalaj

Haymana Baskılı Poşet, Mağaza poşeti, Takviyeli poşet, Market poşeti, Atlet poşet, Naylon poşet, el geçmeli poşet, askılı poşet grupları ile dilediğiniz modelde çalışmaktayız. Türkiye’nin poşet üreticisi olarak ister belirli bir adet isterseniz Toptan Baskılı Poşet siparişlerinizi firmamıza verebilirsiniz. Baskılı poşetler reklam açısından size oldukça fazlasıyla geri dönüş sağlayacaktır. Baskılı market poşetleri, Baskılı mağaza poşetleri, Baskılı Takviyeli poşetler, Baskılı atlet poşetler, Baskılı Naylon poşetler de en uygun fiyatlar firmamız taha ambalaj ile sizlerledir.

Baskılı poşetlerimiz tüm standartlara uygun şekilde üretilmektedir. Dayanıklı uzun ömürlü, baskısı solmaz ve akmaz şekildedir. Firmamız üreticisi olduğundan dolayı aracı ajans olmadan baskılı poşet fiyatları en uygun şekilde size ulaşır. Hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın kısa sürede poşetlerinizi hazırlayıp gönderelim.

Mağaza Poşeti Haymana Sipariş

Baskılı Mağaza Poşeti Haymana Sipariş Hattımızdan hemen bize ulaşın : 0 536 860 09 72