Çanakkale Baskılı Poşet

Çanakkale Baskılı Poşet

Sektörel olarak her firmaya özel poşet üretimimiz vardır. Çanakkale Baskılı Poşet firması arıyorsanız firmamız bugüne kadar bir çok firmaya imalattan çözümler sunmuştur. Yaptırmak istediğiniz her poşeti istenilen ebat ve boylarda üretebilmekteyiz. İmalatçısından baskılı poşet siparişlerinizi şimdi 0 536 860 09 72 numaradan bize iletiniz.

Poşet çeşitleri ihtiyaca göre farklı özelliklerde imalatı yapılabilen ürünlerdir. Üretilen veya istiflenmesi gereken bir çok ürünün korunması için kullanılabildiği gibi mağaza ve marketlerde taşıma amaçlı kullanımda yapılmaktadır. Taha Ambalaj baskılı poşet imalatında minimum 200 kilo ve üzeri alımlarda seri imalat yapmaktadır.  Lütfen özel talepler için firma yetkilimizle görüşünüz.

Çanakkale Poşetçi

Bulunduğunuz bölgede sizlere en hızlı poşet imalat çözümleri sağlayabilecek ambalaj firmaların başında biz geliyoruz. Üretimini yapmakta olduğumuz tüm poşetleri adrese teslim gönderiyoruz. Alışveriş mağazalarına, marketlere, fastfood restoranlarına, kırtasiye, ayakkabı mağazaları, eğitim kurumları ve daha bir çok sektöre poşet üretiyoruz. Poşet baskı kalitemiz oldukça yüksektir. Fire kaybımız minimum olup poşetlerimiz kullan at değil uzun ömürlü dayanıklıdır.

Taha Ambalaj referanslara bölümünde siparişi bitmiş, teslimatı gerçekleşmiş poşet görsellerini bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Tüm sergilenmekte olan poşetler kendi imalatımızdan çıkmıştır. Tek renkli, iki renkli veya çok renkli standart yada özel ebat çalışması yapıyoruz.

10 Farklı Baskılı Poşet Modeli İmalatı :

  1. Baskılı market poşeti
  2. Baskılı mağaza poşeti
  3. Baskılı Kargo poşeti
  4. Baskılı Takviyeli poşet
  5. Baskılı El Geçmeli Poşet
  6. Baskılı Atlet poşet
  7. Baskılı Hışır poşet
  8. Baskılı Saplı Poşet
  9. Kilitli Poşet
  10. Jelatin Poşet

Baskılı plastik poşet ve naylon poşet ürünlerinin her çeşidi için imalatımız bulunmaktadır. Standart klasik ürünleri firmamızda bulabileceğiniz gibi özel tasarım poşet ve boylarda üretimde yapabilmekteyiz.

Çanakkale Baskılı Poşet Fiyatları

Hangi poşet türü olursa olsun fiyatları en çok etkileyen detay alım miktarı ve renk tercihleridir diyebiliriz. En uygun poşet fiyatını tarafınıza verebilmek için hangi tür poşet yaptırmak istediğiniz, ebatlarının ne olacağı, poşet üzerindeki tasarımın detayları ve diğer bilgiler gereklidir. Toptan seri üretim yapabilen firmamız en az 100 kiloda imalata ürünleri sokabilmekte olup bu sayede sizlere daha düşük birim kilo fiyatlarını sunabilmektedir.

Kargo poşeti ürünlerinde standart ebatlarda 1000 adet imalatımız vardır. Kilitli poşet ve farklı tip poşetlerde miktarlar değişmektedir. Lütfen arayarak miktarlar hakkında bilgi alınız. Poşet ebatları ve miktarı belirlendikten sonra baskılı poşet fiyatları tarafınıza hemen iletilir.

Çanakkale Poşet Fabrikası

Çanakkale baskılı poşet firması olarak bir çok farklı çeşit ve en uygun baskılı poşet fiyatları ile sizlerleyiz. Dijital kalitede ve renk canlılığında en iyi makinelerle baskısını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz kargo ile kısa sürede adresinizde. Bir çok esnafın, mağazanın reklam mecrası niteliğinde olan baskılı poşetler hem ekonomik olması hemde ticari açıdan fayda getirmesinden ötürü tercih sebebidir.

Firmamız istediğiniz görseli poşetlerin üzerine basabilmektedir. Dilerseniz tasarımı siz gönderirsiniz dilersiniz ekibimiz sizin için poşet üzerine en kaliteli görsel çalışmasını yapabilmektedir. Çanakkale baskılı poşet ihtiyaçlarınızın yanı sıra, Çanakkale mağaza poşeti taleplerinizi ve Çanakkale market poşeti ihtiyaçlarınıza karşılamaktayız.

Çanakkale Mağaza Poşeti

Mağaza el geçmeli poşet, yumuşak sağlı mağaza poşeti, takviye poşet ürünlerinde 100 KG ve üzeri alımlarda en düşük kilo fiyatı veriyoruz. Kâr marjımızı minimum seviye çekir ve toptan poşet alımlarınızda en uygun fiyatla çalışırız. Mağazanı için poşetin her iki yüzüne logo baskılı imalat yapıyoruz.

Poşetler üzerinden resim baskısı isteyen mağazalar için Dijital baskılı poşet üretimi yapıyoruz. Poşet baskı için gelişmiş teknolojik makinalar kullanıyoruz.

Çanakkale Market Poşeti

Baskılı market poşeti taleplerinizde 3 farklı poşet modelinde imalatımız vardır. Market Atlet poşetleri, Hışır poşet ve rulo poşetlerde üretim yapıyoruz. Atlet poşetler farklı micron ölçülerde alçak veya yüksek yoğunluklu üretilmektedir. Ufak boy, orta boy, büyük ve battal boylarda imalatımız vardır. Poşet için acil teslimat gerekiyorsa sizin için en kısa sürede teslimat yapabiliriz. Taha Ambalaj Marmara bölgesi başta olmak üzere ülkemizde her noktaya poşet göndermektedir.

Siparişinizi hemen oluşturun aynı gün poşet imalatına başlayalım. Marketiniz için Logo baskılı poşetlerde en düşük kilogram fiyatı için bizden teklif isteyiniz. Market poşeti ürün kategorisi içinde daha önce müşterilerimize yapmış ve teslim etmiş olduğumuz poşetleri inceleyiniz. Sizin yaptırmak istediğiniz poşet modeline uygun bir görsel bulursanız poşet altındaki teklif al butonundan etkileşim sağlayınız.

Çanakkale bölgesinden bizlere ulaşmak ve baskılı poşet siparişlerinizi vermek için hemen bize 0 536 860 09 72 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. Çanakkale Baskılı Poşet 10 Farklı Poşet Modeli İmalatı hakkında bizlere her tür soru görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir