2023 yılı market poşeti fiyatları alım yapacağınız kilograma göre ve poşet türüne göre farklılık göstermektedir. Ortalama piyasa market poşeti fiyatları 14₺Kg 2023 yılı satışı vardır ancak poşet özelliklerine göre değişebilmektedir. Bu nedenle net fiyatlar için mutlaka iletişim kanallarını kullanarak uzmanlarımızdan bilgi almanız önerilmektedir. Firmamızda baskılı yada baskısız market poşeti alımı yapabilirsiniz. Adetli satışlar market poşetleri için bulunmayıp firmamızdan minimum bedellerle toptan sipariş alınmaktadır.

Market Poşeti Fiyatları 2023

Market poşetleri için Minimum Basım Miktarı 100-150 Kg dır. Türkiye'nin her yerinden siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Hazır hemen al market poşetleri bir çok platformda bulunabilir ancak kilo fiyatları oldukça yüksektir. Yoğun poşet tüketen marketlerin kesinlikle kendilerine özel poşet imalatı yaptırmaları önerilmektedir. Firmamız toptan alımlarında son derece uygun ve ucuz denebilecek fiyatlarla sizlere hizmet verir. 2023 yılında ülkemizde bir çok şehirde firmanın poşet tedarik merkeziyiz.

market poşeti fiyatları

14₺ den Başlayan Market Poşeti Fiyatları

Baskılı Market Poşeti Fiyatları

Marketler genellikle baskısız poşet yerine baskılı poşet kullanımını tercih etmektedir. Poşet üzerinden marketin ismi, logosu, adres bilgileri ve duyurularınız yer alabilmektedir. En ucuz baskılı market fiyatları Taha Ambalaj firmamız ile sizlere sunulmaktadır. Sayfa içinde yer alan iletişim bilgisinden şimdi bizi arayarak ihtiyacınıza göre en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Market poşetlerinde el geçmeli poşetler, atlet poşet çeşitleri ve hışır poşet grupları bulunmaktadır. Standart ürünler dışında talebinize özel imalat sağlayabilmekteyiz.

market poşeti fiyatları 2021

En Ucuz Toptan Market Poşeti

Poşetinizi toptan yüksek kilolarda alımla yaptığınızda minimum en ucu fiyatlarla karşılaşırsınız. Bir çok market işletmesi yıllık poşet alımlarını tek seferde yaptırmakta olup bu sayede oldukça ucuz rakamlarla çözüm sağlamaktadır. Poşet fabrikamızda 100kg ve üstü istediğiniz kiloda imalat sağlanmaktadır. Ortalama fiyatlar 14₺ den başlamakta olup alım kilosuna ve poşet niteliğine göre size özel teklif vermekteyiz.

Marketlerin can damarıdır poşetler. En küçük üründen en farklı ürüne kadar poşet kullanımının yoğun olduğu marketlerde önemli bir görev üstlenmektedir poşetler. Dijital Kalitede Market Poşeti ürünlerimiz esnaflarımıza bir çok yönden fayda sağlamaktadır. Genelde marketler kendi semtinde ve civarda bulunan alanalara hitap etmektedir. Bir çok market genelde dükkan içi hizmet versede kimi marketler dışarı servis de sağlamaktadır.

Toptan Market Poşeti Fiyatları

Baskılı Market poşetleri işte burada ön plana çıkmaktadır. Kısa sürede bulunduğunuz tüm bölgeye baskılı market poşetleriniz sayesinde isminizi yayabilir ve daima akılda kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca baskılı dijital market poşetlerinin üzerine adres ve iletişim numaralarınızı bastırarak sipariş hattıda oluşturabilirsiniz.Dijital Kalitede Market Poşeti tamamen market kullanımına uygun poşetlerdir. Ortalama hacimli tüm ürünleriniz rahatlıkla taşınabilir. Dayanıklıdır hemen kopma, yırtılma ve baskıda solma oluşmaz.Dijital Kalitede Market Poşeti için İstanbulun tüm ilçe ve semtlerine teslimatı kendi araçlarımızla yapmaktayız, il dışına ise kargo ile gönderimizimiz bulunmaktadır.