Hırdavat Poşeti

Nalburiye ve Hırdavat içinde poşet kullanımı çok önemlidir. Firmamız diğer tüm sektörlere olduğu gibi bu sektörede hizmet sağlamaktadır. Hırdavat poşeti için firmanızın logosu ile size özel baskı tasarımı yapmaktayız. Günümüzde bir çok nalbur ve hırdavatçı baskılı poşet kullanımını tercih etmektedir.

Hırdavat Poşetleri Modelleri

Hırdavat poşetleri de diğer poşet grupları gibi içinde farklı boy ve çeşitlere göre ayrılır. Ürün ağırlığınız ve ebatlarına göre baskılı poşet tercih edebilirsiniz. Hırdavat poşeti için poşet gramajı çok önemlidir. Sektörünüzde poşetin direnajı çok önemli olacaktır. Genelde ağırlığı yüksek olan ürün satışının yapıldığı nalburiyelerde bu detay çok önemlidir. Bunun bilincinde olan firmamız siz değerli firmalara en yüksek kalitede poşet hammaddesi kullanımı ile yüksek dirençli baskılı poşetler üretmekteyiz.

Hırdavat Poşetlerinde Toptan Satış

Poşet alımları adetten ziyade kilosu artıkça birim fiyatı düşen ürünlerdir. Bir çok firmaya ve işletme sahibine önerimiz alımlarınızda kesinlikle toptan poşet alımı yapmanızdır. Düşük adetli alımları genelde bir çok poşet üreticisi sıcak bakmamakta ve yapmamaktadır. Genelde poşetlerde seri üretim tercih eden poşet fabrikaları Hırdavat poşetlerinde de toptan poşet alımına yönelmektedir.

Tüm poşet çeşitlerimizde olduğu gibi hırdavat poşetleri içinde iki yüzüne de ayrı baskı yapılabilmekte ve 6 renk seçeneği sağlanmaktadır. Yine de sorularınızı ve merak ettiğiniz tüm detaylar için poşet uzmanımızla hemen görüşebilirsiniz. Baskılı poşetlerde sektörün en önde gelen firması olarak daima size en avantajlı poşet üretimini yapmaktayız.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir