Market Poşeti

By poset In Poşet No comments

Market Poşeti Poşet Ambalaj ürünleri arasında maliyet açısıdan bir çok işletmeye ağır gelebilmektedir. Ülkemizde genelde bir çok işletme Market poşeti alımlarını toptan olarak yapmakta çok az bir sayıdaki market ise adetli alımlarla çözüm üretmektedir. Ancak maliyeti düşünüldüğünde ve sarfiyatıda göze alındığında poşetlerin kesinlikle toptan alınması işletmelere büyük fayda sağlayacaktır. Market Poşeti denildiğinde bir çok kişinin aklına hemen tek tip poşet gelsede aslında bir çok farklı model bulunmaktadır. Taha Ambalaj Atlet poşet ve hışır poşet ürünleri ile ülkemizdeki tüm market işletmelerine imalat ve üretim desteği vermektedir.

Marketlerde Kullanılan Poşetler

Atlet poşet türü marketlerin en çok tercih ettiği poşet modellerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Taha Ambalaj Poşet Fabrikası olarak Türkiye’nin dört bir yanından bu ürün için sipariş almakta ve en uzak bölgelere kadar siparişlerinizi göndermekteyiz. Market Poşeti için en ideal olan Atlet Poşetlerde dilediğiniz gibi her iki yönede Baskı yaptırabilir ve marketinizin reklamınıda ücretsiz olarak yapmış olursunuz. Firmamızca üretilen bu ürünlerin tümü kaliteli hammaddeler ile üretilmekte olup sizleri ve müşterilerinizi mağdur etmeyecek çabuk kopan, yırtılan ve rengi çabuk solan bir malzemeden üretilmezler.

 

Marketler İçin Hışır Poşet

Marketlerde kullanımı bulunan bir diğer poşet ürünüde Hışır Poşetlerdir. Oldukça hafif ve ince bir poşet türü olan Hışır poşetler daha çok hafif ürün gruplarının  taşınması için ve sebze reyonunda kullanılmaktadır. Makara şeklinde çek kopar sistemli de hazır olarak temin edebileceğiniz bu ürünlerin en büyük avantajı tonajda çok adet gelmesi ve fiyatlarınında son derece uygun olmasıdır. Baskıya çok uygun olmayan bu poşetler daha çok baskısız olarak kullanılmaktadır.