Baskılı Market poşeti imalatı yaptırın. 27×49, 30×56, 30×60, 35×70, 55×120, 45×85 ve diğer tüm boylarda toptan imalat yapmaktayız. Kategoride görselleri bulunan poşet modelleri firmamız üretimi olup müşterilerimiz için yapılan poşetlerdir. Rulo tip poşet, hışır poşet ve atlet tip poşet çeşitlerinden oluşmaktadır. Poşet fabrikamız ülke genelinde bir çok market işletmesinin toptan poşet imalatını yapmaktadır. Minimum poşet siparişi 200 kg ve üzeridir.

Market Poşeti Poşet Ambalaj ürünleri arasında maliyet açısıdan bir çok işletmeye ağır gelebilmektedir. Ülkemizde genelde bir çok işletme Market poşeti alımlarını toptan olarak yapmakta çok az bir sayıdaki market ise adetli alımlarla çözüm üretmektedir. Ancak maliyeti düşünüldüğünde ve sarfiyatıda göze alındığında poşetlerin kesinlikle toptan alınması işletmelere büyük fayda sağlayacaktır. Market Poşeti denildiğinde bir çok kişinin aklına hemen tek tip poşet gelsede aslında bir çok farklı model bulunmaktadır.

Baskılı Market Poşeti

Marketiniz için logolu Baskılı market poşeti imal ediyoruz. 100 kg üzeri alımlarınızda özel imalat fiyatları ile en uygun üretimi biz yapıyoruz. İstediğiniz ölçülerde en iyi tasarımlarla poşetiniz 14 günde adresinizde .

Taha Ambalaj Baskılı Poşet, Atlet poşet ve hışır poşet ürünleri ile ülkemizdeki tüm market işletmelerine imalat ve üretim desteği vermektedir.

Market Bez Poşet

Naylon poşetlerin paralı olması ile birlikte bez poşet kulanımı ciddi oranda artmıştır. Hem kullanıcılar hemde market yöntemleri tarafından ihtiyaç haline gelmiştir. Firmamız isteyen herkese baskılı, logolu Market Bez Poşeti imalatı yapmaktadır.

Market alışverişleri için uygun olan bu poşetler belirli yük kaldırma kapasitesine uygun olarak üretilir. Tek seferlik kullan at poşetler değildir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Özel takviyeli sapı bulunmaktadır. Market alışverişi için müşterilerinize paralı olarak satabilirsiniz.

Market Poşet Ölçüleri

Standart ölçülerde market poşeti üretimi yaptığımız gibi özel ebat ve ölçülerde de sipariş alırız. İşletmelerin ihtiyacına göre poşet ebatları farklılaşır. Sizlere en uygun ölçülerin tespiti için Taha Ambalaj firma uzanı ile irtibata geçiniz.

Küçük boy market poşeti ölçüleri : 22×20 cm, 24×42 cm, 22×43 cm, 25x45cm

Orta boy market poşeti ölçüleri : 28×50 cm, 28×50 cm,

Büyük boy market poşeti ölçüleri : 30×56 cm, 35×70, 40×45 cm, 45×50 cm, 50×60 cm, 55×120

Şeffaf Market Poşeti

Marketlerde kullanılan Şeffaf market poşeti diye tabir edilen ürünler genelde hışır poşetlerdir. Marketler için manav ve unlu mamul reyonlarında kullanılan bu poşetler düşük micron imalat yapılmaktadır. Düşük hacimli ürün gruplarında taşıma ve ambalaj için tercih edilir.

Şeffaf market poşeti hışır ürünler genelde marketlerde ücretsiz olarak satılır. Müşteriler bu poşetler için bir bedel ödemez. Ekmek poşeti, sebze poşeti için kullanılınır.

Market Poşeti Baskı

Market poşetleri üzerine istediğiniz şekilde baskı yapıyoruz. İster tek yüze baskı isterseniz de çift yüzer baskı yapılır. Market poşetlerinin üzerinde logo baskısı, ürün baskısı, kampanya bilgileri, market adres ve paket sipariş baskısı eklenebilir.

Baskıları her ambalajcı yapabilir ancak kaliteli baskı makinelerinde yapılması görüntü kalitesi bakımından daha iyi olacaktır. Kalitesiz market poşeti baskı durumlarında renk solması, renk bozulmaları sıkça görülür.

Firmamız imalatında en yüksek kalitede poşet baskı makineleri kullanılır. Güneş Uv ışınlarına karşıda yüksek dayanıklılık sağlar. Baskı son aşamada sizden onay alınır ve renk uyumluluğu sağlandıktan sonra baskı yapılır.

Rulo Market Poşeti

Yüksek micron poşet imalatı yaptığımız gibi düşük micron Rulo market poşeti üretimi de yaparız. İstediğiniz ebatlarda baskılı rulo poşeti için bize ulaşarak miktar bildiriniz.

Rulo poşetler genellikle marketlerin manav kısımları ile unlu mamul satış reyonlarında kullanılır. Baskısız kullanım yapılmakla beraber bir çok markette baskılı şekilde kullanılır.

Atlet Market Poşeti

Marketlerde en ideal poşet çeşitleri arasında atlet poşet ürünleri gelmektedir. Poşet imalatı esnasında genelde 1.kalitede hammadde kullanımı ile oldukça dayanıklı hale getirilmektedir. Çabuk kopmayan, baskısı kolay kolay silinmeyen bu poşetler birim kilogram fiyatlarınında uygun olması ile tercihte ilk sıralarda gelmektedir.

Atlet poşet türü marketlerin en çok tercih ettiği poşet modellerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Taha Ambalaj Poşet Fabrikası olarak Türkiye’nin dört bir yanından bu ürün için sipariş almakta ve en uzak bölgelere kadar siparişlerinizi göndermekteyiz. Market Poşeti için en ideal olan Atlet Poşetlerde dilediğiniz gibi her iki yönede Baskı yaptırabilir ve marketinizin reklamınıda ücretsiz olarak yapmış olursunuz. Firmamızca üretilen bu ürünlerin tümü kaliteli hammaddeler ile üretilmekte olup sizleri ve müşterilerinizi mağdur etmeyecek çabuk kopan, yırtılan ve rengi çabuk solan bir malzemeden üretilmezler.

Marketler için tüm poşet çeşitlerinde imalat yapıyoruz. Yıllık poşet kullanımınızı en ekonomik şekilde toptan olarak halledin. Market atlet poşetler, hışır ve saplı poşet dahil tüm ürünlerde hizmet veriyoruz.

market poşeti

Hışır Market Poşet

Marketlerde kullanımı bulunan bir diğer poşet ürünüde Hışır Poşetlerdir. Oldukça hafif ve ince bir poşet türü olan Hışır poşetler daha çok hafif ürün gruplarının  taşınması için ve sebze reyonunda kullanılmaktadır. Makara şeklinde çek kopar sistemli de hazır olarak temin edebileceğiniz bu ürünlerin en büyük avantajı tonajda çok adet gelmesi ve fiyatlarınında son derece uygun olmasıdır. Baskıya çok uygun olmayan bu poşetler daha çok baskısız olarak kullanılmaktadır.

Tüm market poşeti ürünlerini firmamız taha ambalaj imalatında bulabilirsiniz. istediğiniz oranda poşet imalatını firmamızda en uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Toptan Market Poşeti

Poşet fabrikamızda market poşeti için toptan imalat yapılmaktadır. Adeti ve az miktar sipariş kabul edilmemektedir. Marketlerde 1 ay içinde ortalama 100 kg civarında tüketim bulunmaktadır. Bu nedenle alımlarınızda fiyatların en aşağı çekilebilmesi içn mutlaka yüksek kiloda sipariş veririz.

Tüm şehirlerden ve bölgelerden sipariş kabul etmekteyiz. Ürünleriniz en kısa sürede imalata alınır ve adresinize kargo ile teslim edilir.

Gösterilen sonuç sayısı: 9