market poşeti

Market Poşeti

Market Poşeti Poşet Ambalaj ürünleri arasında maliyet açısıdan bir çok işletmeye ağır gelebilmektedir. Ülkemizde genelde bir çok işletme Market poşeti alımlarını toptan olarak yapmakta çok az bir sayıdaki market ise adetli alımlarla çözüm üretmektedir. Ancak maliyeti düşünüldüğünde ve sarfiyatıda göze alındığında poşetlerin kesinlikle toptan alınması işletmelere büyük fayda sağlayacaktır. Market Poşeti denildiğinde bir çok kişinin aklına hemen tek tip poşet gelsede aslında bir çok farklı model bulunmaktadır.

Taha Ambalaj Baskılı Poşet, Atlet poşet ve hışır poşet ürünleri ile ülkemizdeki tüm market işletmelerine imalat ve üretim desteği vermektedir.

Atlet Market Poşeti

Marketlerde en ideal poşet çeşitleri arasında atlet poşet ürünleri gelmektedir. Poşet imalatı esnasında genelde 1.kalitede hammadde kullanımı ile oldukça dayanıklı hale getirilmektedir. Çabuk kopmayan, baskısı kolay kolay silinmeyen bu poşetler birim kilogram fiyatlarınında uygun olması ile tercihte ilk sıralarda gelmektedir.

Küçük, Orta ve Büyük Boy Market Poşetleri
000
Yüksek Kalitede Poşet Dayanım %

[wcpscwc_pdt_slider cats="5035" slide_to_show="5"]

Atlet poşet türü marketlerin en çok tercih ettiği poşet modellerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Taha Ambalaj Poşet Fabrikası olarak Türkiye'nin dört bir yanından bu ürün için sipariş almakta ve en uzak bölgelere kadar siparişlerinizi göndermekteyiz. Market Poşeti için en ideal olan Atlet Poşetlerde dilediğiniz gibi her iki yönede Baskı yaptırabilir ve marketinizin reklamınıda ücretsiz olarak yapmış olursunuz. Firmamızca üretilen bu ürünlerin tümü kaliteli hammaddeler ile üretilmekte olup sizleri ve müşterilerinizi mağdur etmeyecek çabuk kopan, yırtılan ve rengi çabuk solan bir malzemeden üretilmezler.

Hışır Market Poşet

Marketlerde kullanımı bulunan bir diğer poşet ürünüde Hışır Poşetlerdir. Oldukça hafif ve ince bir poşet türü olan Hışır poşetler daha çok hafif ürün gruplarının  taşınması için ve sebze reyonunda kullanılmaktadır. Makara şeklinde çek kopar sistemli de hazır olarak temin edebileceğiniz bu ürünlerin en büyük avantajı tonajda çok adet gelmesi ve fiyatlarınında son derece uygun olmasıdır. Baskıya çok uygun olmayan bu poşetler daha çok baskısız olarak kullanılmaktadır.

En uygun fiyatlarla market poşetleri siparişinizi hemen verin

Tüm market poşeti ürünlerini firmamız taha ambalaj imalatında bulabilirsiniz. istediğiniz oranda poşet imalatını firmamızda en uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

1 Yorum

  • İbrahim Aydınoğlu

    Merhaba
    İlk etapta marketimiz için 5000 adet orta boy baskılı atlet poşet siparişi vermek istiyorum.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir