Pastane poşeti ihtiyacınız varsa 200 kg ve üzeri alımlarda hem hızlı çözüm hemde en uygun fiyatları sağlıyoruz. Pastane ve cafe gibi mekanlarda en fazla kullanılan poşet çeşitlerinde en iyi tasarımlarda seri üretim sağlıyoruz.

Baskılı pastane poşeti için özel tasarım ekibimizle özgün poşet tasarımları çıkarıyoruz. Klişe çalışmanızı özel ekibimiz yapmaktadır. Baskı kalitemiz yüksek, fire kaybı ise minimumdur. Gelişmiş teknoloji poşet makinalarımızda sorunsuz ve hatasız baskı yapılmaktadır.

Pastane Poşetleri Modelleri

Pastanelerde satılan ürün poşet içi ebatlarına göre üretim farklı modellerde yapılabilmektedir. Geniş ambalaj kutuları için saplı zemin tabanlı poşet modelleri kullanılabilmektedir. Reklam amacı için son derece uygun olan bu poşetler işletmeniz için kurumsal bir görünümde sağlamaktadır.

Taha Ambalaj olarak İstanbul başta olmak üzere bir çok şehirdeki Pastane ve Cafe için özel poşet imalatı yapıyoruz. Poşet üstünde istediğiniz görsel çalışmasını yapabiliyoruz. Pastane logosu, sloganı, adres ve telefon bilgileri poşetin üzerinde yer alabilmektedir.

Pastane Poşet Baskı Minimum Miktar Nedir?

Üretimini yaptırmak istediğiniz poşetlerde kullanılacak baskıda renk seçimi birden fazla ise alacağınız miktarın adetleri yüksek olması gerekmektedir. Orta ölçekteki bir pastanenin 1 ayda tükettiği poşet kilosu ortalama 200KG civarındadır. Poşet fabrikamızda minimum baskı da 200 Kg ile başlamaktadır.

Az adetli veya 10 kilo gibi çok düşük alım ve taleplerde seri imalat yapamamaktayız. Kilosu az olduğu için birin fiyatlarıda yükselmektedir. Müşterilerimize her zaman daha ucuz poşet baskı çözümleri sunduğumuz için lütfen yüksek siparişlerde fiyat isteyiniz.

Pastane Poşeti Fiyatları

Poşet türüne, pastane poşetinde kullanılacak renk çeşitliliğine, poşet kalitesi ve üretim miktarına göre fiyatlar değişmektedir. Bizlere ulaşarak tüm detayları iletin hemen sizlere en net güncel pastane poşeti fiyatlarını verelim.

Kategori içinde yer alan örnek pastane poşeti görselleri firmamız tarafından müşterilerimize yapmış olduğumuz poşetlerdir. 1.kalite ve 2.Kalite ürünlerden oluşmaktadır. Hangi poşet sizin yaptırmak istediğiniz ürüne benziyorsa lütfen ürün altındaki teklif al butonuna tıklayınız.

Saplı Pastane Poşetleri İmalatı

Pastanelerde sık tüketin poşet saplı olan modellerdir. Baklava kutuları, kuru pasta kutular ve özel tatlı kutularının poşet zeminine tam oturması ve taşınması esnasında zorluk yaşanmaması için taba ölçülerinde imalatı yapılmaktadır. Her ne kadar pastanelerde kullanımı olan ambalaj kutuları standart gibi görünsede bir çok pastaneden farklı ölçüler tarafımıza gelmektedir.

Saplı pastane poşetleri görünüm kalitesi yönünden de diğer poşet türlerine göre farklıdır. Basit bir görünümden uzaktır. Markanıza imaj etkisi büyüktür. Tek renk baskılı saplı poşet yaptırabileceğiniz gibi çok renkli ve poşetin her iki yönünde baskı yapılabilmektedir. Poşetin bilinen bir diğer adı da yumuşak saplı poşettir.

Pastane El Geçmeli Poşet

Pasta ve geniş tabanlı ambalaj kutuları dışında satmış olduğunuz diğer ürünlerin kullanımı için uygun olan poşetlerdir. Genelde zeminsiz imal edilirler. Paketli ufak ürün gruplarınız için seri imalatımız vardır. Bu poşetinde fabrikamızda minimum imalat miktarı 200 Kg ve üzeridir.

Pastane Poşeti Siparişi

Yurt içinde her şehirden müşteri kabulümüz vardır. Poşet imalatçısı firmamıza her bölgeden pastane poşeti siparişi verebilirsiniz. İstanbul içinde alınan siparişlerin teslimatı kendi ekibimiz tarafından yapılmakta olup şehir dışı ve uzak bölgeler için anlaşmalı kargo firmaları ile adrese teslim edilmektedir.

Baskıya alınan poşetlerin ortalama hazırlanıp adresinize teslim edilmesi 10-14 gün aralığında olmaktadır. Çok acil poşet ihtiyaçlarınızda lütfen Taha Ambalaj satış ekibi ile detayları görüşünüz.

Pastane Poşetleri Tasarımı

İlk defa pastane poşeti yaptırıyorsanız mutlaka klişe çalışması yapılması gerekmektedir. Poşet üstünde kullanılması planlanan logonun vektörel çalışması tasarım ekibimize gönderilmelidir. Ekibimiz sizin için özgün daha önce hiç kullanılmamış bir çalışma yapacak olup mail ile onayınıza sunacaktır. Çıkan tasarım tarafınızdan kabul görmesi halinde hemen imalat aşamasına gelecektir.

Toplam poşet fiyatları dışında 1 defaya mahsus olmak kaydı ile poşet klişe bedeli ödemeniz gerekmektedir. İkinci kez poşet yaptırdığınızda bu klişe tekrar kullanılacağından dolayı herhangi bir ücret alınmamaktadır. Farklı bir tasarım istenmesi durumunda tekrar klişe yapılması gerekecektir.

Baskılı pastane poşeti modellerinde yıllardır üretim yapıyoruz. Poşet ambalaj baskı çözümlerinde gelişmiş üstün nitelikli makinelerimizle üretim sağlıyoruz. Poşet kalitemiz yanında uygun fiyat politikamızda müşterilerimize katkı sağlamaktadır. Taha Ambalaj ekibimizden fiyat teklifi almadan poşetlerinizi farklı firmaya yaptırmayınız.

Gösterilen sonuç sayısı: 19