Pastane Poşeti

Ambalaj alanında pastanelerde çok sık ürün tüketen gruptandır. Pastane poşeti toptan olarak esnaf tarafından tercih edilip istenmektedir. Pastanelerde poşet çok önemli bir yere sahiptir. Bir çok ürün için müşterilere poşetle sunum yapılmaktadır.

Neden pastane poşetleri

Kuru pasta, yaş pasta, şerbetli tatlı grupları ve hediyelik ürünler için kesinlikle poşet kullanılıyor ve poşetlerde pastanenin logo ve iletişim bilgileri ile markanın çevrede daha tanınır ve bilinir olası sağlanmaktadır. Ayrıca kaliteli bir görsel kullanımı ile sade poşetler yerine baskılı poşetler müşterilerinizin daha fazla ilgilisini çekmektedir. Baskılı Pastane poşetlerini kullanmayan neredeyse pastane yoktur. İşletme sahipleri bilirlerki pastane için müşterilerinin gözünde imaj herşeydir. Bir çok yöntem illaki vardır reklam ve tanıtım için ama bütçe nedeni ile pastaneler için en doğru olanı en ekonomik şekilde ve etkili reklamdır. Baskılı Pastane poşeti de işte tam burada çok önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

Günümüzde artık bir çok pastane dışarıya servis de vermekte ve bünyesinde pasta, tatlı dışında yiyecek ve gıda ürünleride bulundurmaktadır. Baskılı poşet kullanan pastaneler dışarıya servis durumlarında çok fazla katkı alırlar baskılı poşetlerden. İstediğiniz ebatta ve boya üretilen baskılı pastane poşetleri sizlere toptan fiyata en ucuz olanaklarla gelmektedir.

Pastane Poşeti Fiyatları

Ülke genelinde bir çok ildeki pastanenin baskılı pastane poşeti ihtiyacını karşılamaktayız. Seri poşet üretimi yapan firmamız pastaneniz için olabildiğince en ekonomik şekilde pastane poşetlerini üretmektedir. Hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak baskılı poşet siparişi verebilirsiniz. Sitemizdeki menüde poşet modellerimiz fiyatları paylaşılmıştır. Adet ve kilogram olarak poşet fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Ergün Topuz

    Pastane poşeti fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim
    ergun.topuz55@gmail.com

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir