bez çanta

Bez Çanta

Poşet firmamız tekstil firmaları ve farklı sektörler için bez çanta imalatını en uygun fiyatlarla toptan çözümlerle sağlar. İstenilen ölçülerde bez çanta imalatı yapıyoruz. Mini boy, ufak, orta, büyük boylarda özel tasarımlarımız mevcuttur. İstenilen kilo fiyat hesaplaması için bizi arayınız. Tek yön baskılı, çift yön baskılı, saplı, sapsız, fermuarlı, kilitli ve daha bir çok modelde ürün çeşitlerimiz vardır.

Baskılı Bez Çanta

Bez çantalar piyasada hazır baskılı halde de satılmaktadır. Genelde standart klişe olan bu çantalar az adetli olarak alınabilmektedir. Firmamız ise az adetli yerine kilolu imalat yapmakta ve fiyatlarda minimum seviye sunmaktadır. Bez çantanın üzerine istediğiniz görsel çalışmayı ve deseni yapabilmektedir. Renk tercihleri ve özel klişe için en deneyimli tasarımlı personellerimiz sizlere en kaliteli çözümü sunmaktadır.

Üretimini yapmış olduğumuz ürünleri ister müşterileriniz için kullanabilir yada satışını yapabilirsiniz. Son yılarda artan e ticaret sistemi sayesinde bir çok firma ile ortak çalışma yapabilmekteyiz. Sizin için en iyi ürünlerin imalatını yapıyoruz ve toptan fiyatlarla ağınıza gönderiyoruz.

Toptan Bez Çanta

Çantalar diğer poşet ve ambalaj ürünlerine göre birim fiyat olarak yüksek ve değerlidir. Bu nedenle alım yaparken doğru imalatçı firmalar ile çalışmanız gerekmektedir. Fiyatların yanında bez çantanın kaliteside de çok önemlidir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve baskısı solmayan poşetler üretiyoruz.  10kg başlayan minimum sipariş alımı yapıyoruz. Diğer detaylar ve özellikler için bizi arayınız.

Siparişlerimizi Türkiye genelinden almaktayız. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya başta olmak üzere Aydın bez çanta, Kırşehir bez çanta, Gaziantep bez çanta, Bornova bez çanta için farklı marka ve firmalarla çözüm ortaklığı yapıyoruz. Yaygın hizmet ağımızla sizlere vadedilen sürede teslimat yapıyoruz. Sürekli çalışmakta olduğumuz bir çok müşterimi bulunmaktadır. Ürünlerinizin bitiminden 15 gün önce tekrar sipariş vermeniz günün teslimat için yeterli olacaktır.

Bez Çanta Fiyatları

En önemli içeriklerimizden biri de çantadır ve bez çanta fiyatları dır. Bütün ürünlerde en uygun fiyatlar en ucuza bu sitede. Site içinde yer alan ütün çeşitlerimizi mutlaka inceleyin. Öyle ki ürün kalitesi bakımından Tüm Türkiye’de olduğu gibi dünya çapında başarı sahibiyiz. Seri üretim ve imalat yapan ender firmalardan biriyiz. Bu sebeple fiyatlar konusunda da bir çok üreticiden öndeyiz.

Taha ambalaj firmamız hem fiyatlar hemde ürün çeşitliliği konusunda sizlere en iyi desteği sağlar. Lütfen kararınızı vermeden önce danışmanımız ile görüşünüz. Sizlere tüm poşet ve çanta gruplarımız hakkında en detaylı bilgileri verecektir.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir