Poşet Çeşitleri

By poset In Poşet 1 Comment

Uzun yıllardır kullanılmakta olan poşetler süregelen zaman içinde yüzlerce çeşitte üretilmeye başlanmış ve her modelide belirli ölçülerde talep görmüştür. Poşet çeşitleri ülkemizde de standart olan ve en çok kullanılan belirli modelleri vardır ancak yoğun tüketilen poşet modelleri dışında farklı, hiç görmediğiniz bir çok modele de sahip ürünlerdir.

En Bilinen Poşet Çeşitleri Nelerdir?

Ülkemizde en bilinen poşet modellerini sıralamak gerekirse marketlerde çok yoğun tüketilen atlet poşet dediğimiz modeli söyleyebiliriz. Bunun dışında takviyeli poşet modelide en bilinenler arasında diyebiliriz. Mağazalarda ise sıkça tüketilen el geçmeli poşet çeşitleride en çok aşina olunan poşetlerdir. Toplum dilinde genelde bu poşet modellerine market poşeti, mağaza poşeti veya baskılı poşet denilmektedir.

Poşet Çeşitlerinde Kalite Farkı Var mı ?

Poşetler üreticisinden üreticisine göre veya müşterilerden gelen taleplere göre kaliteleri farklılaşmaktadır. Birinci sınıf veya ikinci sınıf diyebileceğimiz ürünler bulunmaktadır. Daha ekonomik bir poşet isteyenler genelde gramajdan ödün verip ikinci kalite poşet çeşitlerini tercih edebilmektedir. tabiki sektörler de burada çok önem kazanıyor. Eğer ki poşetlerde taşınacak ürünlerin ağırlı uygunsa ve müşteri açısından bir sorun olmayacağını düşünüyorsanız tabiki de ekonomik olan seçenek ikinci kaliteyi tercih edebilirsiniz. Poşetler de kalite denince dayanıklılık, kopmaya dirençli olması ve güneş ışığına karşı mukavemet öne çıkmaktadır.

Atlet poşet gruplarının gramaj ağırlığı ile diğer takviyeli poşetlerin ağırlıkları birbirinden farklıdır. Ancak bazı müşterilerimiz tüm grupları için geçerli daha düşük gramajlarda talep edebilmektedir.

Poşet Çeşitleri Arasında Fiyat Farkı Nedir?

Taha Ambalaj olarak mümkün olduğu kadar en ekonomik olacak şekilde poşet üretimi yapmaktayız ancak yinede her esnafın bütçesi kendisine göre farklı olmaktadır. Bünyemizde bulunan poşet modelleri arasında boyut, ebat, kalite ve fiyatlar birbirinden farklıdır. 2017 baskılı poşet fiyatlarımız sitemizde paylaşılmıştır. Yine de poşet çeşitleri hakkında sorularınız olursa lütfen bizlere ulaşınız.