atlet poşet

Atlet Poşet

Marketler, bakkallar ve manav reyonlarında en çok Atlet poşet tercih edilip kullanılmaktadır. Taha ambalaj bir çok poşet çeşitinde üretim yapıyor olsada market poşetleri çeşitleri arasında bulunan poşetlerde %90 oranında imalat yoğunluğu bulunmaktadır. Atlet tipte ve yoğunluğu değişen bu poşetlerin işletmelerin işleyişine göre baskılı poşet yada baskısız tarzda kullanımı yapılmaktadır. Hem maliyet açısından son derece uygun olan atlet poşet hemde ürün taşınmasında son derece dayanımı yüksek poşet olarak öne çıkmaktadır.

Toptan Atlet Poşet Üretimi

Piyasada hazır şekilde atlet ve hışır poşet satın almak mümkündür. Hazır poşetlerde baskılı çözüm son derece zor olacaktır. Bazı istisna satışlarda hazır baskı yapılmış poşetler bulunmaktadır. Firmamız atlet model poşetlerin üzerine istediğiniz baskıyı yapabilmekte ve kullanımınıza sunabilmektedir. Poşet üzerinden firma yada işletmenizin logosu, telefon ve adres bilgileri yada kampanya duyurularınızın baskısı yapılabilmektedir. Plastik poşet, naylon poşet ürünleri arasında ülkemizde en yoğun tüketimi bulunan poşet atlet poşet ve hışır poşet ürünleridir.

Bu sık tüketilen market poşeti için en ideal alım yöntemi mutlaka toptan olmalıdır. Maliyetinizi minimuma çekmek için toptan baskılı poşet tercih etmeniz fazlasıyla sizlere avantaj sağlayacaktır. Farklı ölçü ve ebatlarda firmamız üretim ve imalat yapmaktadır. 10kg üretimden başlayan firmamıza istediğiniz kilogramda imalat yapmaktadır.

Atlet & Hışır Poşet Ölçüleri

Atlet poşet mini, küçük, orta, büyük ve battal boylara sahip üretimi bulunan poşetlerdir. Bir market aynı anda bir kaç boyda üretim isteyebilmektedir. Ürün özelliğinize, satış yapılan malzeme ve ürün büyüklüklerine ve ağırlıklarına göre istediğiniz boyda ürün yaptırabilirsiniz. 24×46 – 27×49 – 30×56 – 30×60 – 35×70 – 45×85 şeklinde standart ölçüleri bulunsa da farklı ebat ve ölçülerde de imalat yapabilmekteyiz. Tüm boylarda poşetlerin her iki yüzüne baskı kolayca yapabilmekteyiz. Poşet kalınlığı ve dayanımı içinde farklı yoğunluklarda tercih yapılabilmektedir.

 

[media_gallery id=”d0e7833d1dd6f8d90fe0ccd97c3dafed” images=”‹º›{‹²›attachment_id‹²›:5142,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2018/03/market-poseti-meydan.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:5141,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2018/03/ali-baba-market-poseti.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:5140,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2018/03/kadioglu-market-poseti.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:5139,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2018/03/metropol-market-poseti.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:5138,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2018/03/tasar-market-poseti.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:5137,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2018/03/market-poseti-tasar.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:5136,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2018/03/altinoglu-market-poseti.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:5135,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2018/03/biber-market-poseti.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:5134,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2018/03/alo-paket-market-poseti.jpg‹²›}‹¹›” columns=”3″ __fw_editor_shortcodes_id=”3dc69c965469c614360b6d4c4b0a797a” _array_keys=”{‹²›images‹²›:‹²›images‹²›}” _fw_coder=”aggressive”][/media_gallery]

Atlet Tip Hışır Poşet

Atlet poşetlerde bir diğer sık tercih edilen modelde hışır poşet dediğimiz ürünlerdir. Bu poşet standart atlet modeldeki poşete göre çok daha ince yapıdadır. Rulo poşet olarak da bilinmektedir. Manav reyonları, ekmek reyonları bölümlerinde kullanımı sıkça görülmektedir. Poşetlerin ücretleri olması ile birlikte hışır poşet yoğunluk nedeni ile kapsam dışında bırakılmıştır. Firmamız Taha ambalaj hışır poşet imalatçıları olarak atlet hışır poşetlerde de sizlere ekonomik çözümler sunmakta ve imalattan adresinize teslim hizmet vermektedir. Manav ve Unlu mamüller işletmelerinde olmazsa olmaz bir ihtiyaç olan hışır poşet için firmamıza hemen ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

Poşet Fiyat Teklifi

Poşet fiyatları 2019-2020 yılı için en makul seviyede tutulmuştur. 7-8₺ gibi birim kilogram fiyatından fiyatlarla üretim yapmaktayız. En güncel atlet poşet fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza uzmanlarına hemen şimdi ulaşın. Sizlere bütçenize ve kullanım amacınıza en uygun imalat ve üretimi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

2 Yorum

  • NİHAL ÖZ

    merhabalar.kocaeli gölcük te bulunan fırınımda kullanmak üzere baskısız ve baskılı olmak üzere naylon poşet fiyat teklifi istiyorum.

  • Raşit Karaca

    Merhaba Sayın yetkili İstanbul Beşiktaş yıldızda Açacağımız Tekel Bayii işletmimize Siyajçh tek renk Baskısız 3 boy Atlet Poşet ehtiyacımız vardır En kısa zaman içinde Fiyatlarınız açıklamalı şekilde detaylı göndermenizi rica ederim

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir