Marketler, bakkallar ve manav reyonlarında en çok Atlet poşet tercih edilip kullanılmaktadır. Taha ambalaj bir çok poşet çeşitinde üretim yapıyor olsada market poşetleri çeşitleri arasında bulunan poşetlerde %90 oranında imalat yoğunluğu bulunmaktadır.

Atlet tipte ve yoğunluğu değişen bu poşetlerin işletmelerin işleyişine göre baskılı poşet yada baskısız tarzda kullanımı yapılmaktadır. Hem maliyet açısından son derece uygun olan atlet poşet hemde ürün taşınmasında son derece dayanımı yüksek poşet olarak öne çıkmaktadır.

Baskılı Atlet Poşet

Atlet poşetin baskılı ve baskısız kullanımıda vardır. Baskısız kullanılan poşetler gende pazarlarda kullanılmaktadır. Bunun dışında bir çok sektör ve işletme bu poşetleri baskılı olarak kullanmayı tercih eder.

Atlet Poşet baskı yapılabilen en uygun poşet modelidir. Her iki yönede baskı kolaylıkla yapılır. Taha Ambalaj firmamızın en çok üretimini yaptığı poşetlerden biridir. Sadece İstanbul değil, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Burda, Diyarbakır, Konya, Adana, Kars ve diğer tüm şehirlerimizden sipariş alıyoruz.

Firmamıza özel Baskılı Atlet poşet yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka imalatçısından hizmet alınız. 10 kg ve adetli baskılı poşeti büyük imalatçı firmalardan bulmanız ve uygun fiyatla almanız pek mümkün değildir.

Atlet Poşet Üreticileri

Poşet ürünlerinde üretim ve imalat oldukça zordur. Her poşet satan yer kesinlikle imalatçı değildir. Baskılı poşetlerin imalatı için son teknoloji baskı makinelerine ihtiyaç vardır. Taha Ambalaj müşterilerine en yüksek kalitede baskı sunabilen en gelişmiş makineleri ile hizmet verir.

Türkiye’nin en eski atlet poşet üreticisi olarak sizlere kaliteli, dayanıklı ve uzun kullanım ömürlü poşetlerin imalatını yapıyoruz.

Toptan Atlet Poşet Üretimi

Piyasada hazır şekilde atlet ve hışır poşet satın almak mümkündür. Hazır poşetlerde baskılı çözüm son derece zor olacaktır. Bazı istisna satışlarda hazır baskı yapılmış poşetler bulunmaktadır. Firmamız atlet model poşetlerin üzerine istediğiniz baskıyı yapabilmekte ve kullanımınıza sunabilmektedir. Poşet üzerinden firma yada işletmenizin logosu, telefon ve adres bilgileri yada kampanya duyurularınızın baskısı yapılabilmektedir. Plastik poşet, naylon poşet ürünleri arasında ülkemizde en yoğun tüketimi bulunan poşet atlet poşet ve hışır poşet ürünleridir.

Bu sık tüketilen market poşeti için en ideal alım yöntemi mutlaka toptan olmalıdır. Maliyetinizi minimuma çekmek için toptan baskılı poşet tercih etmeniz fazlasıyla sizlere avantaj sağlayacaktır. Farklı ölçü ve ebatlarda firmamız üretim ve imalat yapmaktadır. 10kg üretimden başlayan firmamıza istediğiniz kilogramda imalat yapmaktadır.

Atlet & Hışır Poşet Ölçüleri

Atlet poşet mini, küçük, orta, büyük ve battal boylara sahip üretimi bulunan poşetlerdir. Bir market aynı anda bir kaç boyda üretim isteyebilmektedir. Ürün özelliğinize, satış yapılan malzeme ve ürün büyüklüklerine ve ağırlıklarına göre istediğiniz boyda ürün yaptırabilirsiniz. 24×46 – 27×49 – 30×56 – 30×60 – 35×70 – 45×85 şeklinde standart ölçüleri bulunsa da farklı ebat ve ölçülerde de imalat yapabilmekteyiz. Tüm boylarda poşetlerin her iki yüzüne baskı kolayca yapabilmekteyiz. Poşet kalınlığı ve dayanımı içinde farklı yoğunluklarda tercih yapılabilmektedir.

Atlet Tip Hışır Poşet

Atlet poşetlerde bir diğer sık tercih edilen modelde hışır poşet dediğimiz ürünlerdir. Bu poşet standart atlet modeldeki poşete göre çok daha ince yapıdadır. Rulo poşet olarak da bilinmektedir. Manav reyonları, ekmek reyonları bölümlerinde kullanımı sıkça görülmektedir. Poşetlerin ücretleri olması ile birlikte hışır poşet yoğunluk nedeni ile kapsam dışında bırakılmıştır. Firmamız Taha ambalaj hışır poşet imalatçıları olarak atlet hışır poşetlerde de sizlere ekonomik çözümler sunmakta ve imalattan adresinize teslim hizmet vermektedir. Manav ve Unlu mamüller işletmelerinde olmazsa olmaz bir ihtiyaç olan hışır poşet için firmamıza hemen ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

Atlet Poşet Fiyatları

Poşet imalatılarında fiyatlar birbirinden farklı olarak karşınıza gelebilir. Bunun bir çok farklı sebebi olabilir. Poşet hammadde kalitesi fiyatlara etki eder. Birinci kalite mi yoksa ikinci kalite poşet mi aldığınızı bilmelisiniz.

Atlet poşetin üzerinde baskıda kullanılacak renk çeşitliliğide fiyatları direkt etkilemektedir. Tek renk poşet mi yaptırmayı düşünüyorsunuz yoksa çok renkli poşet imalatımı yaptıracaksınız. Ona göre firma sizlere birim kilo fiyatları vermektedir.

Atlet poşet için ve diğer tüm poşet çeşitlerinde fiyatların belirleyeci olmasındaki en önem detay ise alım yapacağınız miktardır. Ortlama 400-500 Kg arasındaki alımlarda birim kilo fiyatları en düşük seviyesine gelmektedir. 9₺’ye atlet poşet imalatı yaptırabileceğiniz gibi 14₺’ye de atlet poşet satın alabilirsiniz.

 

Gösterilen sonuç sayısı: 17