Mağaza Poşeti

By poset In Poşet No comments

Üretimimizde sınır tanımıyoruz, her zaman dediğimiz gibi üretim kalitesinde zirvede tek başımızayız, Mağaza poşeti ile mağaza poşetleri mutlaka incelenmesi gereken fiyatlarla bizim sitemizde. Mağaza poşeti fiyatları dendiğinde akla gelen ilk firma Taha Ambalajdır. Kullanım şeklinde, ürün ağırlığına ve baskı kalitesine göre farklılıklar gösteren bu model üretimde bünyemizde her istediğiniz özellikte ürünü kolayca bulabilirsiniz. Her iki tarafına görsel uygulanabilir olan bu poşetler hem ürün taşıma hemde firma, marka tanıtımı açısından son derece etkili ürünlerdir. Baskılı poşet üretiminin önde gelen firmalarından olan Taha Ambalaj la poşet çözümlerinizi profesyonel düzeyde sağlayabilirsiniz.

Mağazalar Hangi Poşetleri Tercih Etmektedir.

mağaza poşeti

mağaza poşeti

Firma prensibine ve satışı yapılan ürün gruplarına göre poşet tercihleri markadan markaya göre değişmektedir. Bizlerde buna bağlı olarak ürün çeşitliliğini tüm mağazalara sunmaktayız. Aşağıda yer alan tüm modeller firmamız tarafından üretilmekte ve çözüm ortaklığını sağladığımız müşteri mağazalarımız gönderilmektedir.

  • Saplı Poşet
  • Yumuşak Saplı Mağaza Poşeti
  • El Geçmeli Poşet
  • Bez Çanta
  • Karton Çanta

Mağaza Poşeti Fiyatları

Mağazalar poşet tüketimden bir çok sektörden farklıdır ve yoğun tüketim de bulunulmaktadır. Buda beraberinde ciddi bir maliyeti getirmektedir. Poşetlerin kalitesi her ne kadar önemli isede Mağaza Poşeti Fiyatlarıda son derece önemlidir. Taha ambalaj mümkün olduğu kadar maliyeti minimuma indirmekte ve sizlere ambalaj çözümlerinde en makul fiyatları teklif etmektedir. Aracı kuruluşlar ve yan firmalar olmadan direk imalattan alacağınız Mağaza poşetlerimizi adresinize teslim göndermekteyiz. En sık kullanılan ve tercih edilen poşet modellerini toptan olarak hemen sipariş verebilirsiniz. İstanbul merkezli üretimi bulunan firmamız Anadolunun tüm illerine haftanın her günü gönderim yapmaktadır.