Özel üretim 1. kalite mağaza poşeti imalatı yapıyoruz. Mağazalar da kullanılan saplı poşet çeşitleri, el geçmeli poşetler, yumuşak saplı ve takviyeli poşet ürünlerinde 100 kg ve üzerinden en iyi fiyatlarla üretim sağlıyoruz.

Mağaza poşetleri için firmamız Taha Ambalaj ülkemizde bir çok marka ve firmanın yıllardır poşet tedarikçisi konumundadır. İlgili kategorilerde yer alan tüm poşetler kendi imalatımızdır.

Mağazanız için istediğiniz tüm özelliklerde poşet üretimi yapıyoruz. Mağaza poşeti için hem ürün kalitesinde 1.sınıf imalat hemde fiyatlar konusunda en iyi çözümü sizlere sunuyoruz. Kullanım şekline, ürün ağırlığına ve baskı kalitesine göre farklılıklar gösteren bu model üretimde bünyemizde her istediğiniz özellikte ürünü kolayca bulabilirsiniz. Her iki tarafına görsel uygulanabilir olan bu poşetler hem ürün taşıma hemde firma, marka tanıtımı açısından son derece etkili ürünlerdir. Baskılı poşet üretiminin önde gelen firmalarından olan Taha Ambalajla poşet çözümlerinizi profesyonel düzeyde sağlayabilirsiniz.

Toptan Mağaza Poşeti İmalatı

Mağazanız için poşet alımı yaparken elbetteki maliyeti hesaba katarsınız. Bir çok kişi her ne kadar toptan alımın en uygun fiyatları sağladığını bilsede bir çok mağaza az adetli üretim yada hazır poşet kullanabilmektedir. Taha ambalaj toptan mağaza poşeti alımında müşterilerine son derece uygun poşet kilogram fiyatları sunar. Makinalarımızda baskıya aldığımız minimum sipariş 200 kg civarındadır.

Firmamızdan tarafınıza en düşük kilo fiyatı ile teklif verebilmesi için toptan poşet miktarını yüksek tutunuz. Az kilodaki alımlarda çok yüksek kilo fiyatları çıktığı in hizmet alımı yapmamakta ve baskı yapamamaktayız.

En Uygun Mağaza Poşet Fiyatları

Mağazalar poşet tüketimden bir çok sektörden farklıdır ve yoğun tüketim de bulunulmaktadır. Buda beraberinde ciddi bir maliyeti getirmektedir. Poşetlerin kalitesi her ne kadar önemli isede Mağaza Poşetleri Fiyatlarıda son derece önemlidir. Taha ambalaj mümkün olduğu kadar maliyeti minimuma indirmekte ve sizlere ambalaj çözümlerinde en makul fiyatları teklif etmektedir. Aracı kuruluşlar ve yan firmalar olmadan direk imalattan alacağınız Mağaza poşetlerimizi adresinize teslim göndermekteyiz.

En sık kullanılan ve tercih edilen poşet modellerini toptan olarak hemen sipariş verebilirsiniz. İstanbul merkezli üretimi bulunan firmamız Anadolunun tüm illerine haftanın her günü gönderim yapmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine mağaza poşeti gönderimi yapmaktayız. 7-10 gün aralığında imalat süreci bitmekte olup adresinize kargo ile gönderilmektedir.

El Geçmeli Mağaza Poşeti

Mağazalar için en uygun poşet tipidir. Fiyatlarının ekonomik olması, dayanıklılık gücünün yüksek olması, baskı kolaylığı sağlaması nedeni ile mağazalarda çok yüksek oranda tercih edilmektedir. Giyim mağazaları, oyunca mağazaları, ayakkabı mağazaları, kırtasiyeler, kozmetik mağazaları, takı aksesuar mağazaları başta omak üzere bir çok sektörde kullanılınır.

Taha Ambalaj bünyesinde minimum imalat miktarı 200 KG dan başlamaktadır. Fiyatların en düşük seviyeye çekilmesi için toptan imalat yapılması gerekmektedir. Türkiye’nin tamamından sipariş talebi alıyoruz. Hızlı teslimat kolaylığı sağlıyoruz.

Mağaza Saplı Poşet

Müşterilerimize üretimini yaptığımız bir diğer ambalaj ve poşet modelide saplı poşet çeşitleridir. Her ebatta üretim ve seri imalatımız vardır. Yumuşak saplı poşetlerde en iyi kalitede baskı sağlıyoruz. Bu poşet içinde en az 200Kg ve üstü sipariş alıyoruz.

Saplı poşet için özel ebatlarda ve tasarımlarda çalışma yapabiliyoruz. Türkiye genelinden sipariş alıyor ve kısa sürede adrese teslimat yapıyoruz. Ufak boy, orta ve büyük boylarda 1.kalite ve 2. kalite imalat sağlıyoruz.

92 sonuçtan 1-52 arası gösteriliyor