yumuşak saplı poşet

Yumuşak Saplı Poşet

Yumuşak saplı poşet imalatını istenilen her ebatta yapabilmekteyiz. 25 kg ve üzeri toptan baskılı poşet ihtiyacınızda sizlere en uygun fiyatlı çözümleri biz sağlamaktayız. Her iki yöne baskılı, dayanımı yüksek, renk ve baskı kalitesi maksimum olan poşetleri üretiyoruz.

Yumuşak saplı poşet giyim sektöründe mağazalarda, sağlık sektöründe, hediyelik eşya, kozmetik alanında sıkça kullanılır. Görünümü diğer poşet çeşitlerine göre çok daha estetik ve kalitelidir.

Baskılı Yumuşak Saplı Poşet

Poşetlerin baskısız olması görüntü yönünden kötü bir izlenim vereceği gibi müşterileriniz içinde kalitesiz bir izlenim yaratacaktır. Bu sebeple kullanılacak her poşetin baskılı olarak değerlendirilmesi önemlidir. Firmanın ve markanın prestiji ve kurumsal kimlik yapısı için mutlaka baskılı tercih edilmelidir.

Yumuşak saplı poşet için belirli bir ürün paritesi bulunur. Her ne kadar dayanımı yüksek olsa da sipariş verilmeden önce ürün çeşitliliği hakkında ambalaj firması bilgilendirilmelidir.

Yumuşak Saplı Poşet Tasarımı

Firmamızın kendi bünyesinde poşet tasarım ekibi bulunmaktadır. Müşterilerimizin poşet taleplerinde ilk sipariş öncesinde poşet klişe çalışması gerekmektedir. Sonraki siparişlerde eğer tasarım değişmeyecekse tekrar klişe ihtiyacı bulunmamaktadır. Baskı öncesinde klişe çalışması için sizlere personellerimiz özel çalışma yapar ve sizden onay alır. Onay sonrasında en kısa sürede imalat başlar ve söz verdiğimiz günde zamanda poşetler adresinize teslim edilir.

Logo baskılı poşet, her iki yönet baskı çeşitleri, resimli dijital poşet dahil kişiye ve firmaya özel poşet tasarımımız bulunmaktadır.

Toptan Yumuşak Saplı Poşet

Poşet ihtiyacınızı adetli alımlar yerine toptan imalat ile yapın fiyat konusunda avantajlı çıkın. Poşet miktarı ne kadar düşerse kilo fiyatlarıda genelde o kadar yüksek olacaktır. Taha ambalaj firmamız toptan poşet imalatçısı olarak en az 25 kg üretim ve imalat yapmaktadır. Ortak çalışma yapmış olduğumuz mağazalar ile ortalama her alımda 100 kg civarında sipariş hazırlanmaktadır.

Firmamız İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa Antalya başta olmak üzere Baskılı poşet Ağrı, Amasya mağaza poşeti ve her bölgeye ürün göndermektedir. Taha Ambalaj yılın her günü açık ve çalışmaktadır. Sipariş öncesinde teknik bilgi, fiyat detayları ve merak ettikleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir