Tekstil poşeti alımlarınızı üreticisinden yapınız. Saplı poşet çeşitleri, el geçmeli tip poşetler ve diğer farklı tasarımlarda poşet imalatımız bulunmaktadır. Tekstil ve giyim için ülke genelinde bir çok marka ve şirketin poşet tedarikçisiyiz. Toptan tekstil poşetleri için lütfen bizlerle iletişime geçip fiyat teklifi alınız.

Farklı ebat ve özel tasarımlarda poşet üretiyoruz. Yüksek baskı kalitesi, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma uygun baskılı poşet imalatı yapıyoruz. İhtiyacınız olan tüm poşet çeşitlerini en ucuz fiyatlarla almak için taha ambalaj ile iletişime geçiniz.

Tekstil Poşeti Modelleri

tekstil sektörünün kullanıma uygun her poşet modelinin baskılı ve baskısız imalatını yapabiliyoruz. Mağazacılık alanında poşet arıyorsanız en çok kullanılan modeller el geçmeli poşet, yumuşak saplı poşet ve takviyeli poşet çeşitleridir. Tekstil imalatı yapan firma için ise ambalaj poşet, jelatin poşet, şeffaf poşet modellerinde çalışma yapılmaktadır. Çok ufak ürün grubu için ise kilitli poşet ve kilitli torba imalatımız bulunmaktadır.

Tekstil firmalarının ürünlerini müşterilerine kargo ile göndermeleri durumunda da baskılı kargo tekstil poşetlerimiz bulunmaktadır. Ürünlerin ebatlarına göre farklı boylarda imalatı yapılır. Tüm bahsi geçen poşet modellerinde baskı yapılabilmektedir.

Tekstil Poşeti İmalatı

Hazır poşet satmıyoruz. Sadece imalat yapıyoruz. Aracı fima değiliz ve sizlere tekstil poşetleri için en ucuz birim kilo fiyatı ile ürün sunuyoruz. Fabrikamızda haftanın her günü aralıksız baskı devam etmektedir. Ayrı nitelikte farklı baskı makinelerimiz bulunmaktadır. Ülke genelinde bir çok tekstil mağazası, tekstil fabrikasının poşetlerinin ve ambalaj ürünlerinin imalatını yapıyoruz.

Tekstil Poşetini Kimler Kullanır?

Oldukça geniş bir ürün çeşitliliği vardır. Havlu imalatı için özel baskılı poşet yapabiliyoruz. Ev tekstili ürünlerin ambalajı için özel baskılı imalatımız vardır. Giyim ürünlerinin hem fabrika çıkışı imalatı için hemde mağazadan satışlarda kullanılacak poşetlerin üretimini yapıyoruz.

Çocuk giyim mağazaları, bayan giyim, erkek giyim, sportif giyim, bebek giyim ürünleri dahil tüm tekstil mağazaların poşet tedarikçisiyiz. Standart bilinen modeller dışında farklı tip özel tasarım ve ebat imalatımızda vardır.

Tekstil Poşeti İmalat Miktarı Nedir?

Poşet fabrikamızda seri üretim yapıldığından dolayı az adetli alımlarda hizmet veremiyoruz. Müşterilerimiden minimum 200 kg ve üzerinde sipariş alıyoruz. 1 kilo poşet fiyatının çok daha düşük olması için mutlaka daha yüksek alımlar gerekmektedir.

Giyim ve tekstil alanında imalat ve satış yapan yerlerde ortalama 1 ayda tüketim genelde 100 kg üzerine çıkmakta olup bu sayı büyük markalarda 1 ay içinde 400 kiloyu bile bulabilmektedir. Bu nedenle 10 kg 20 kg gibi çok düşük alımlarda sipariş kabul edememekteyiz.

Saplı Tekstil Poşeti İmalatı

Tekstil fabrikalarından ziyade daha çok giyim mağazacılığının yaptırdığı poşet ürü saplı poşetlerdir. Ufak boy, orta ve büyük boylarda imalatı yapılmaktadır. Tek renk baskılı yapılabildiği gibi çok renkli imalat da yapılmaktadır. Ürün üzerine standart poşet baskı seçebileceğiniz gibi dijital resimli baskıda yaptırabilirsiniz.

Saplı poşetler en şık poşet modelleri arasında yer almaktadır. Büyük ulusal ve dünya çapındaki markalar dahi bu poşet türünü yoğunlukla kullanabilmektedir.

El Geçmeli Baskılı Tekstil Mağaza Poşeti

Saplı poşete göre daha ekonomik imalatı olan üründür. Her tür giyim tekstil ürününün taşınması için kullanılabilir. Çok giyim mağazalarında, bay ve bayan her tür giyim mağazası için bu poşetim üretimini yapmaktayız.

Klasik el geçmeli mağaza poşeti ürünün el geçme kısmına takviye yapılması ile birlikte ürün takviyeli poşet olarak da satışı yapılmaktadır. Arada fiyat farklı oluştuğunun bilinmesi gerekir.

Tekstil Poşeti Siparişi

Taha ambalaj iletişim bilgilerini sitemizde yer almaktadır. İstediğiniz zaman hemen tekstil poşeti siparişi oluşturabilirsiniz. Yaklaşık 1-2 gün içinde hemen tasarım çalışması yapılır ve onay için size mail gönderilir. Karşılıklı anlaşılması durumunda siparişiniz imalat aşamasına geçer.

Siparişlerin teslimi İstanbul içinde 7-10 gün şehir dışı yerler için ise maksimum 10-14 gün aralığındadır. Yakın bölgeler için kendi araçlarımızla adrese teslim edilirken uzak bölgeler için kargo ile teslimat yapılır.

Tekstil Poşeti Fiyatları

Baskılı poşet imalatı için sizlere öncesi senelerde olduğu gibi en ucuz poşet fiyatları ile hizmet veriyoruz. Az adetli sipariş almıyor ve bunun birinci nedeni az kiloda yüksek birim fiyatları çıkmasıdır. Yüksek kilolu alımlarda ise renk ve miktara göre size özel fiyat teklifi hazırlıyoruz. Bizlerle aralıksız 10 yılı aşkındır çalışan bir çok Tekstil firması gibi sizler içinde nitelikli ve kaliteli poşet baskı ve ambalaj çözümleri sağlayabiliriz.

 

Gösterilen sonuç sayısı: 13