Tutma yerinden 4 parmağın içeri girebildiği, diğer poşet modellerine göre daha dayanıklı bir yapıdadır Takviyeli Poşet. Taşıma kapasitesi yine diğer poşet türlerine göre daha yüksektir. Takviyeli poşet dilediğiniz baskı uygulaması yapılabilen bir poşet türüdür. Adından da anlaşılacağı gibi dayanımı yüksek olması nedeni ile takviye edilmiş ve tutuma yerinden sabitlenmiş poşet çeşitleridir. Firmamız genelde mağazacılık alanında kullanılan baskılı poşet ürünleri ve takviyeli modellerde imalat çözümleri sunmaktadır.

Fiyatların istenilen seviyede düşük olması için toptan alım yapılması gerekmektedir. Baskısız ürünlerde hemen al poşetleri piyasada bulabilirsiniz ancak makineye girecek baskılı imalat için belirli bir kilograma alım yapılması şarttır. Lütfen Taha ambalaj firma uzmanlarımızla hemen şimdi iletişime geçerek minimum kilogram ve fiyatlar hakkında bilgi alınız.

takviyeli poşet

Takviyeli Poşet Fiyatları

Takviyeli poşet fiyatları diğer basit ve standart poşet ürünlerine göre maliyeti az da olsa yüksek poşetlerdir. Ancak mağazacılık alanında hacmi biraz fazla ürünlerin taşınmasında sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar. Toptan poşet imalatında birim kilogram fiyatları son derece uygun ve ekonomiktir. 13₺ ortalamada kilogram fiyatları ile üretim yapılmaktadır. Ancak birim poşet fiyatları yaptıracağınız poşet imalat kilosuna göre, baskı durumuna göre ve renk seçimlerine göre değişmektedir.

Firmanıza Özel Takviyeli Poşet İmalatı Yaptırın

Takviyeli Baskılı Poşetler

Takviyeli poşetlerde dijital baskı olabilmekte ve iki renk baskı uygulanır. Piyasadaki ve sektördeki firmaların genellikle en çok kullandığı poşet türüdür. Üretim açısından 7 - 14 iş günü içerisinde baskı dahil hazır olarak adresinize gönderimi yapılabilmektedir. Takviyeli poşet örneklerini sayfamızın alt kısmında görebilirsiniz. Bu poşetlerde tercihinize göre ön taraf farklı baskı olabilir arka tarafda ayrı bir baskı uygulanabilmektedir. 1 ebattan 100 ile 150 Kg üretim yapılabilmektedir. Tonaj olarak poşet imalat kapasitemiz oldukça yüksektir. Alım yaparken herhangi bir üretim sınırlaması yapmamaktayız.

 

Takviyeli Poşet Ebatları

Mini boy, küçük boy, orta boy, büyük boy ve battal boylarda poşet imalatı yapıyoruz. Tüm poşet modelleri için baskılı poşet yapmaktayız. Standart baskı ve dijital baskılı poşet üretimimizde ayrıca bulunmaktadır. Doğru hammadde ve doğru işçilikle hatasız bir imalat sağlıyoruz. Firmamız taha ambalaj özel ve klasik poşet ürünlerinde Türkiye genelinde bir çok marka, firma ve işletmenin çözüm ortağıdır.

Hızlı İmalat ve Kısa Sürede Takviyeli Poşet Teslimatı

Takviyeli Poşet Sipariş

Türkiye'nin her iline, her ilçesine ve semtine Takviyeli poşet gönderimi yapabilmekteyiz. Bizlerle hemen müşteri hattımızdan iletişime geçin size en kaliteli poşetleri en makul fiyatlarla adresinize gönderelim. Siparişleriniz alındıktan sonra hemen tarafınıza model uygulama ve klişe çalışması gönderilmektedir. Mail ile onaylama yapmanız halinde üretim aşamasına geçilmekte ve gerekli tüm kalite işlemleri eksiksiz takip edilmektedir.