Tutma yerinden 4 parmağın içeri girebildiği, diğer poşet modellerine göre daha dayanıklı bir yapıdadır Takviyeli Poşet. Taşıma kapasitesi yine diğer poşet türlerine göre daha yüksektir. Takviyeli poşet dilediğiniz baskı uygulaması yapılabilen bir poşet türüdür.. Takviyeli poşetler fiyatlar açısıdan diğer ürünlerimize göre daha makul fiyatlardadır.

Takviyeli poşetlerde dijital baskı olabilmekte ve iki renk baskı uygulanır. Piyasadaki ve sektördeki firmaların genellikle en çok kullandığı poşet türüdür. Üretim açısından 7 iş günü içerisinde baskı dahil hazır olarak adresinize gönderimi yapılabilmektedir. Takviyeli poşet örneklerini sayfamızın alt kısmında görebilirsiniz.

Takviyeli poşetlerde tercihinize göre ön taraf farklı baskı olabilir arka tarafda ayrı bir baskı uygulanabilmektedir. Takviyeli poşetlerde 1 ebattan 100 ile 150 Kg üretim yapılabilmektedir.

Takviyeli Poşet Sipariş Hattı

Türkiye’nin her iline, her ilçesine ve semtine Takviyeli poşet gönderimi yapabilmekteyiz. Bizlerle hemen müşteri hattımızdan iletişime geçin size en kaliteli poşetleri en makul fiyatlarla adresinize gönderelim.

Müşteri Hizmetleri : 0850 885 10 40

 

Tıkla Ara!