Takviyeli Poşet

Tutma yerinden 4 parmağın içeri girebildiği, diğer poşet modellerine göre daha dayanıklı bir yapıdadır Takviyeli Poşet. Taşıma kapasitesi yine diğer poşet türlerine göre daha yüksektir. Takviyeli poşet dilediğiniz baskı uygulaması yapılabilen bir poşet türüdür. Adından da anlaşılacağı gibi dayanımı yüksek olması nedeni ile takviye edilmiş ve tutuma yerinden sabitlenmiş poşet çeşitleridir. Firmamız genelde mağazacılık alanında kullanılan baskılı poşet ürünleri ve takviyeli modellerde imalat çözümleri sunmaktadır.

takviyeli poşet

Takviyeli Poşet Fiyatları

Takviyeli poşet fiyatları diğer basit ve standart poşet ürünlerine göre maliyeti az da olsa yüksek poşetlerdir. Ancak mağazacılık alanında hacmi biraz fazla ürünlerin taşınmasında sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar. Toptan poşet imalatında birim kilogram fiyatları son derece uygun ve ekonomiktir. 8-13₺ arsında kilogram fiyatları ile üretim yapılmaktadır. Ancak birim poşet fiyatları yaptıracağınız poşet imalat kilosuna göre, baskı durumuna göre ve renk seçimlerine göre değişmektedir.

En uygun takviyeli poşet fiyatları

Takviyeli Baskılı Poşetler

Takviyeli poşetlerde dijital baskı olabilmekte ve iki renk baskı uygulanır. Piyasadaki ve sektördeki firmaların genellikle en çok kullandığı poşet türüdür. Üretim açısından 7 iş günü içerisinde baskı dahil hazır olarak adresinize gönderimi yapılabilmektedir. Takviyeli poşet örneklerini sayfamızın alt kısmında görebilirsiniz. Bu poşetlerde tercihinize göre ön taraf farklı baskı olabilir arka tarafda ayrı bir baskı uygulanabilmektedir. 1 ebattan 100 ile 150 Kg üretim yapılabilmektedir. Tonaj olarak poşet imalat kapasitemiz oldukça yüksektir. Alım yaparken herhangi bir üretim sınırlaması yapmamaktayız.

 

[media_gallery id="9d58e5eebbf410bd91d90467f8ada7b4" images="‹º›{‹²›attachment_id‹²›:5377,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2019/11/takviyeli-poşet-zara.png‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:5378,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2019/11/takviyeli-kitap-poşeti.png‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:5379,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2019/11/takviyeli-poşet.png‹²›}‹¹›" columns="3" _array_keys="{‹²›images‹²›:‹²›images‹²›}" _fw_coder="aggressive" __fw_editor_shortcodes_id="2692635df7efd571e4f469a3a64dde31"][/media_gallery]

Poşet Boy ve Ebatları

Mini boy, küçük boy, orta boy, büyük boy ve battal boylarda poşet imalatı yapıyoruz. Tüm poşet modelleri için baskılı poşet yapmaktayız. Standart baskı ve dijital baskılı poşet üretimimizde ayrıca bulunmaktadır. Doğru hammadde ve doğru işçilikle hatasız bir imalat sağlıyoruz. Firmamız taha ambalaj özel ve klasik poşet ürünlerinde Türkiye genelinde bir çok marka, firma ve işletmenin çözüm ortağıdır.

Tüm boy poşetlerde imalat yapıyoruz

Takviyeli Poşet Sipariş Hattı

Türkiye'nin her iline, her ilçesine ve semtine Takviyeli poşet gönderimi yapabilmekteyiz. Bizlerle hemen müşteri hattımızdan iletişime geçin size en kaliteli poşetleri en makul fiyatlarla adresinize gönderelim. Siparişleriniz alındıktan sonra hemen tarafınıza model uygulama ve klişe çalışması gönderilmektedir. Mail ile onaylama yapmanız halinde üretim aşamasına geçilmekte ve gerekli tüm kalite işlemleri eksiksiz takip edilmektedir.