baskılı poşet fiyatları

Baskılı Poşet Fiyatları

Güncel baskılı poşet fiyatları 15₺ ile 25₺ / KG olarak değişmektedir. Poşet fiyatlarını belirleyen en büyük faktör alım yapılacak miktar, poşet türü, baskıda seçilecek renk çeşitliliğidir. Taha ambalaj 200 kg üzeri alımlarınızda en ucuz baskılı poşet fiyatları ile üretim yapmaktadır. Size özel fiyat verebilmemiz alım yapacağınız poşet çeşitleri ve miktarı hakkında bizlere bilgi veriniz. 

Hem ufak esnaf hemde büyük esnaf için baskılı poşet fiyatları son derece önemli ve değerli bir konudur. Yoğun poşet tüketimi yapan sektörlerde ciddi bir maliyete tekamül etmektedir. Taha Ambalaj İstanbul fabrikalarımızda üretmiş olduğumuz tüm  poşet modellerimiz en yüksek kalitede imal edilmekte olup aynı zamanda en uygun fiyatalarla sizlere sunulmaktadır. Fiyataları belirleyen bir kaç etken bulunmaktadır ve firmamız bunları minimuma indirmek için gerekli çalışmayı sizler için daima uygulamaktadır.

BASKILI MAĞAZA POŞETİ FİYATLARI

Listede eklenmiş olan baskılı mağaza poşeti fiyatları piyasa ortalamasını ifade etmektedir. Taha Ambalaj güncel baskılı mağaza poşeti fiyatı için lütfen telefona yada WhatsApp üzerinden bilgi alınız.

baskılı mağaza poşeti fiyatları

BASKILI MARKET POŞETİ FİYATLARI

Baskılı market poşeti fiyatları listesindeki belirtilen rakamlar piyasa ortalamaları esas alınarak verilmiştir. Taha Ambalaj fiyatları için lütfen irtibat kurunuz.

baskılı market poşeti fiyatları

BASKILI JELATİN POŞETİ FİYATLARI

Aşağıda belirtilmiş olan Baskılı jelatin poşet fiyatı güncel olmayabilir. Lütfen en son fiyatlar için firma uzmanımıza ulaşıp size özel baskılı poşet fiyatları teklifi isteyiniz.

FİRMANIZA ÖZEL BASKILI POŞET FİYATLARI TEKLİNİZİ HEMEN BZİDEN ALIN!

Her Sektöre Uygun Baskılı Poşet Fiyatları

Bizler baskılı poşet imalatı yapan firmalar olarak neredeyse ülkemizde her sektöre hitap etmekteyiz. Bunlar arasında poşette tonajı çok yüksek alımlar olduğu gibi daha düşük toptan alım yapan yerel olarak hizmet veren esnaflarımızda bulunmaktadır. Her ne kadar merkezimiz İstanbul olmuş olsada Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri ve diğer tüm illerde müşterilerimiz bulunmaktadır. Amacımız herkesin kolaylıkla sahip olabileceği en ucuz poşetleri üretmek ve müşterilerinize sunmanızı sağlamaktır. Baskılı Poşet Fiyatları için verdiğimiz en uygun rakamlar hiç bir şekilde poşet kalitemizi etkilememektedir.

Fabrikadan Baskılı Poşet Fiyatları

Poşet çözümlerinde kendi firmanıza en uygun fiyatlı imkanı arıyorsanız toptan üretim de ve seri imalatta bulunan poşet firması ile çalışmanızda fayda olacaktır. Nitekim İstanbul baskılı poşet olsun yada ülkemizin bir ucundaki il için olsun Baskılı Poşet Fiyatları için fabrikalar sizlere en uygun teklifleri verecektir. Bizlerde yoğun şekilde üretimde bulunan poşetçiniz olarak mağaza poşetleri, marketler ve her sektör için size kolaylıklar sunmaktayız.

 • Mağazalar için Baskılı Poşet Fiyatları
 • Marketler için Baskılı Poşet Fiyatları
 • Kozmetik için Baskılı Poşet Fiyatları
 • Kırtasiye Baskılı Poşet Fiyatları
 • Eczane Baskılı Poşet Fiyatları
 • Bijuteri Baskılı Poşet Fiyatları
 • Saplı Baskılı Poşet Fiyatları
 • Bez çanta Baskılı Poşet Fiyatları

Baskılı poşet kg fiyatı

Yukarıda yer alan tüm seri modellerimizde en uygun baskili poset fiyat teklifinizi uzmanlarımızla görüşerek hemen alabilirsiniz. Hem baskılı resim kalitesi yüksek hem uzun süre dayanıklı poşetleri adresinize teslim olanaklarla sizlere sağlıyoruz. Baskılı poşet fiyatları hakkında tüm merak edilenleri müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

 


1 Yorum

 • birgül türkmen

  Takviyeli mağaza poşeti yaptırmak istiyorum. 200 kg beyaz zemin üzerine tek renk baskı olacak. 35×45 cm. fiyat öğrenebilir miyim?

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir