Mağaza Poşeti Fiyatları

Mağaza Poşeti Fiyatları

Mağazalarda kullanılan bir çok farklı tip ve model poşet bulunur. Mağaza Poşeti Fiyatları belirlenirken bir çok detay önemlidir. Poşetim alım miktarı fiyatları oldukça etkileyen bir faktördür. Poşetin cinsi, kaç renk baskı yapılacağı, tek yada çift yön baskı talebi gibi unsurlarda fiyatların netleşmesi için önemlidir. 

Mağaza poşeti imalatı 15 yılı aşkın süredir yapmakta olan Taha Ambalaj fabrikasından toptan alımlarda en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. Bir mağazanın sektörüne göre değişsede 3 aylık poşet tüketimi yaklaşık 400 KG civarındadır. Bu nedenle alım yaparken yüksek kilolar fiyatları daha da düşürmektedir. 

Güncel Mağaza Poşeti Fiyatları

Baskılı Mağaza Poşeti Fiyatı

Baskılı Mağaza Poşeti Fiyatı

Poşet kaliteleri 1.ve 2. kalite olarak değişir. Poşet üzerine yapılan baskı kaliteside oldukça önemlidir. Baskılı mağaza poşeti fiyatları alırken çok ucuz, piyasanın çok altında verilecek fiyatlarda dikkatli olmanızı tavsiye etmekteyiz. Standart ebat ve tek renk mağaza poşetleri için firmalar genelde düşük kilolarda üretim yapabilmektedir. 10 KG baskılı poşet yapımı son zamanlarda sıkça görülmektedir. Ancak birim KG fiyatları oldukça yüksektir.

Orta ölçekli Mağazalarda bir ay süresinde tüketilen poşet miktarı 100 KG üzerindedir. Taha Ambalaj bünyesinde fiyatların müşterilerimize daha uygun halde ulaşması için minimum üretim ve imalat miktarı belirlemiş durumdayız. Sizlere Taha Ambalaja ait güncel mağaza poşeti fiyatlarını verebilmememiz için lütfen bizlere almak istediğiniz miktar ve poşet çeşitleri hakkında detaylı bilgi veriniz.

Baskılı Mağaza Poşeti Fiyatı

El Geçmeli Mağaza Poşet Fiyatları

El Geçmeli mağaza poşetleri bir çok sektör için en ideal tip poşet grubudur. Çocuk giyim mağazaları, yetişkin giyim mağazaları, kozmetik mağazaları, oyuncak mağazacılığı, kırtasiyeler, ayakkabı mağazaları ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır. El geçmeli poşetlerinde birinci ve ikinci kalite hammaddeden imalatı yapılabilmektedir. Yine bu poşet ürünü içinde alım miktarına bağlı olarak toptan mağaza poşeti fiyatları belirlenir.

Sizin talebiniz eğer 200KG ve üzeri ise mutlaka firmamıza ulaşıp bilgi alınız. Ekibimize yapılan olan el geçmeli mağaza poşeti ebatlarını ve baskıda yapılması düşünülen renk çeşitlerini iletiniz.

Saplı Mağaza Poşeti Fiyatları

Saplı Mağaza Poşeti Fiyatları

16₺'den başlayan kilogram fiyatları piyasada bulunmaktadır. Her poşet aynı değil ve imalatıda farklıdır. Firmamızın net fiyatları müşterileri ile alım miktarı ve ürün niteliğine göre belirlenir. Tekstil başta olmak üzere mağazacılığın her alanında  bu poşetler ideal bir kullanım sunar. Baskıya son derece uyumludur. Dayanımı yüksek ve görsel kalite sunar. Poşet fabrikamızın güncel saplı mağaza poşetleri ve sipariş detaylarını öğrenmek için şimdi iletişime geçiniz.

Yumuşak saplı poşet olarak da bilinen bu poşetler standart ebatlarda ve özel ebat imalatıda yapılan ürünlerdir. Bizden fiyat teklifi almadan baskıya karar vermeyiniz. Ülkemizin her noktasından gelen e her sektörden taleplerde en iyi çözümü biz sağlıyoruz.

Takviyeli Mağaza Poşeti

El geçmeli poşetlerin tutamaz yerine yapılan takviye ile bu poşetler çok daha fazla dayanıklı olur. Daha hacimli ve ağır ürün grubu bulunan mağazaların ilk tercihleri bu poşet ürünü olmaktadır. İmalat ve üretimi fabrikamızda yapılan takviyeli poşetler poşetler için güncel fiyatı şimdi uzmanımızdan alabilirsiniz. Yıllık poşet tüketimiz için mutlaka yüksek kilolarda sipariş verin ve çok daha düşük kilo fiyatları ile imalat yaptırın.

Sipariş & Teslimat

Poşet üreticisi firmamız Mağaza poşetleri için hem yurt içi hemde yurtdışı sipariş kabul etmekte ve senelerdir müşterilerine aralıksız imalattan hizmet vermektedir. Türkiye'de her noktaya an hızlı şekilde ürün gönderimi yapmaktayız. Poşet fabrikamızın İstanbul içinde olması sizin farklı şehir ve bölgelerden sipariş veremeyeceğiniz anlamına gelmez.

Poşet üretim merkezimizde kullandığımız poşet baskı makineleri yüksek teknoloji ekipmanlar olup çok az adetli siparişleri işleme koyamamaktayız. Baskısız mağaza poşeti siparişlerinizi kabul edememekteyiz. En az kaç kilo mağaza siparişi alıyorsunuz sorunuzun cevabı için poşet üzerinden kullanılan renk sayısı ile poşet cinsi bilinmesi yeterlidir.

Mağaza poşeti ürünleri için sipariş miktarınız ne kadar olursa olsun teslimat firmamız tarafından adresinize yapılır. Siparişlerin genelde teslimat süresi 15 gündür. Ürün teknik özelliklerine göre bu süre daha da kısabilmektedir. Lütfen öncelikle hangi poşet türü ilgilendiğinizi ve ne kadar miktar talep ettiğinizi belirtiniz.

Mağaza poşeti fiyatları için bizlerle çalışan hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. En ekonomik fiyat teklifi vermekte olan firmamız sürekli imalar yaptıran daimi bir çok müşteriye sahiptir.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir