Perforeli Naylon Poşet

Poşet çeşitliliği bakımından bir çok ambalaj firmasından çok önde olan Taha Ambalaj Perforeli Naylon Poşet modelleri ile de öne çıkmaktadır. Her tür poşet modelini rahatlıkla üretebilen altyapıya sahip olan şirketimiz her sektörün ihtiyacına hızlı şekilde cevap verebilmektedir.

Kimler Perforeli Poşet Tercih eder

Perforeli poşet ihtiyacı her alanda olabilsede belirli alanlarda daha sık kullanılmaktadır. Tekstil firmaları ve kuru temizleme şirketleri ön planda yer alasa da yinde bir çok alanda talip görebilmektedir. Perforeli elbise poşetleri, dar kesim perforeli ve düz perforeli poşet olarak ayrılmaktadırlar. Bütün üretmiş olduğumuz poşet çeşitleri gibi perforeli modellerde de kalitemizi ortaya koymaktayız. En yüksek kalitede ve en uygun fiyat avantajları ile kapınıza teslim poşetler firmamız güvencesi ile sizlerledir. Perforeli poşetlerde minimum 5000 adet civarında bir sipariş öngörülsede tam detay için müşteri temsilcimizle hemen şimdi görüşebilirsiniz.

Perforeli Poşet Özellikleri

Perforeli Naylon poşet alçak yoğunluklu veya  yüksek yoğunluklu polietilen malzemeden imalatı yapılıp üretilmektedir. Poşetin Baskılı ve baskısız askı, delikli, omuzluklu ve düz olarak rulo modelleri bulunmaktadır. LDPE, HDPE malzemesinden ortaya çıkmaktadır. Baskısı için 6 Renge kadar Flexo Baskı önerilmektedir.

Her ilden bu poşetimiz için sipariş almakta ve teslimat, gönderim yapmaktayız. konu ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi bizlere dilediğiniz zaman iletebilir yada aşağıdaki bölümden hemen şimdi yazabilirsiniz. Türkiyenin Baskılı Poşet Firması Taha ambalaj ile çalışında daima kazançlı ve avantalı çıkın.

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir