naylon poşet

Naylon Poşet

Alışveriş ve ürün ambalajı için Naylon Poşet kullanılır. Polietilen petrol türevi malzemelerden ve atık plastik malzeme ikinci kullanımlarından elde edilir. Alışveriş yapılan her alanda Naylon poşet görmek mümkündür. Maliyetinin diğer bir çok ambalaj malzemesine göre ucuz olması nedeni ile tercih edilir.

Plastik ve Naylon hammaddesi ile yapılan poşet ürünlerinin hem maliyetinin düşük olması hemde sevkiyat konusunda hafif ürün grubunda olması tercihinde en önemli etkenlerdir. Naylon Poşet satışını uzun zamandır bir çok sektöre yapmakta olan Taha Ambalaj toptan imalat fiyatları ile Naylon Poşetleri alıcıları ile buluşturmaktadır. Naylonun neredeyse kullanılmadığı alan bulunmamaktadır. Poşet ve Ambalaj sektörü içinde olmazsa olmaz gruplardan biridir. Bu tür poşet ürünlerinde Baskı Avantajıda bulunmakta olup neredeyse tüm satışlarımızı Baskılı Poşet olarak yapmaktayız.

naylon poşet imalatı

Naylon Poşet İmalatı

Naylon poşet imalatı 5 kademede oluşur. Öncelikle hammadde olarak poşeti makinalarından karışım yapılır. Klasik bu sayede rulo şeklini alır. Elde edilen rulo ise baskı makinelerine gönderilir. Baskı işlemi biten naylon poşetlerin kesim işlemine sıra gelir. Kalite kontrol aşamasında hatalı ve baskı sorunları olanlar ayrıştırılır ve geri dönüşüme tekrar gönderilir.

Taha Ambalaj Naylon poşet imalatı için 15 yılı bulan sektör tecrübesine sahip firmadır. Naylonun her modelinde poşet imalatı yapabilmektedir. İhtiyacınıza göre standart poşet modellerinde yada size özel ebat ve tasarımlarda naylon poşet yapılabilir.

Naylon Poşet Fiyatları

Naylon poşet ürünleri maliyeti en düşük ambalaj ürünleri arasındadır. İşletmelerde sürekli tüketilen ve alımlarıda genelde yüksek kiloda olan poşetlerdir. Naylon poşet fiyatları belirlenirken alım miktarı önemli bir etkendir. Poşet baskısında kullanıcak renk çeşitliliğide fiyatları etkiler. Tek renk baskı yapılmasında fiyatlar daha uygun olurken iki renk veya daha fazla renkli baskılı poşet ürünlerinde fiyatlar yükselecektir.

Naylon poşet fiyatlarını etkileyen son unsur ise ebatlarıdır. Poşet üretiminde standart boylar vardır ve sizlerin standart boy talep etmeniz halinde minimum baskım miktarı devreye girer. Özel boylarda ise hem fiyat farkı ortaya çıkar hemde imalat için belirli bir miktara ulaşılması gerekir. Taha Ambalaj standart boylarda minimum 100 kilogram ve üzerinde sipariş almaktadır.

Firmamız satış ekibine ulaşıp poşet ebatları, renk tercihleri ve alım miktarınızı bildirin. Sizden alınan detaylarla sonrasında hemen en uygun naylon poşet fiyatları tarafınıza teklif olarak gönderilecektir.

naylon poşet fiyatları

Naylon Poşet Modelleri

Naylon grubu içinde oldukça fazla poşet modeli bulunur. Atlet poşet, el geçmeli mağaza poşetleri naylon poşet grubuna girdiği gibi balonlu naylon poşet, kilitli naylon poşet, yapışkanlı, pıt pıtlı modelleride bulunur. Naylon poşet modellerinin hepsine baskı yapılır. Poşetin üzerine klasik baskı dışında dijital baskıda yapılabilir.

  • Yumuşak saplı poşet
  • El geçmeli poşet
  • Takviyeli poşet
  • Hışır Poşet
  • Atlet poşet
  • Rulo poşetler
  • Kargo poşeti
  • Kilitli poşet
  • Hediyelik poşetler
  • Yapışkanlı ve bantlı poşetler

Balonlu Naylon Poşet

Poşetin içinde korunacak veya taşınacak ürünün zarar görmesini engellemek için içi hava dolu baloncuk bulunan poşetlerdir. Kırılması muhtemel ürünlerin nakliyesi için en sık kullanılan poşet Balonlu naylon poşet modelidir. Cam eşya, çelik, elektronik, beyaz eşya ve bir çok değerli malzemenin ambalajlanması için bir çok sektörde kullanılır. Katlanabilir özelliğide bulunan bu poşetler bir çok olumsuz şartlara karşı dayanıklıdır. esnek yapısı sayesinde olası darbeleri minimuma indirir.

Balonlu naylon poşetler genelde baskısız şekilde talep görür. Bunun dışında baskılı olarak özel üretimide mümkündür. Firmamız Taha ambalaj baskısız poşet imalatı yapmamaktadır. Baskılı poşet taleplerinizde ise her tür poşet modelinde özel üretim sağlar.

Kilitli Naylon Poşet

Ufak ürünlerin korunması, saklanması, depolanması ve nakliyesi için kilitli naylon poşet ürünleri kullanılır. Gıda, elektronik eşya, hırdavat, hediyelik ürünler dahil bir çok alanda kullanılabilir. Poşet malzeme giriş kısmında kilit bulunur. Kolay açılır ve kapanır. Bu poşet genelde şeffaf olarak tercih edilmekle beraber farklı modelde de üretilir. Kilitli naylon poşet ürünleri aynız amanda fermuarlı poşet olarak da imalatı yapılır.

Naylon Poşetlerde Kalite ve Ucuzluk

Kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada bulmak genelde pek mümkün değildir. Ancak Taha Ambalajı sektörde lider firmalardan biri yapanda işte tamda budur. Kendi üretimimizde olan Naylon Poşet ürünlerinizi ticari işletmelere olabilecek en uygun fiyatlarla sevkiyatını yapmaktayız. Sizlerin hem marka değerinizi düşünmekteyiz hemde müşterilerinizi düşünmekteyiz. Bu sebeple imalatında kullandığımız tüm malzemeler son derece kaliteli hammaddeler seçilerek yapılmaktadır. Poşet sarfiyatı kullanımı olan her alanda en çok tüketilen ürün olması nedeni ile maliyet hesaplaması en çok yapılandır. Ucuzluk arayışında iseniz bu tarz ürünlerde mutlaka toptan alım yapmanız önerilmektedir.

Naylon Poşette Yaygın Hizmet Ağı

Firmamızın Türkiye genelinde ulaşamadığı ve ürün göndermediği ile veya bölge bulunmamaktadır. Naylon Poşet siparişlerinde en çok büyük iller olan İzmir, Ankara, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Adana, Kayseri, Gaziantep, Şanlıurfa gibi iller yanında tüm bölgelere sevkiyatımız bulunmaktadır. Alım yapmak için size yakında olan Poşet üretim merkezi bulmanızda ayrıca hiç de kolay değildir. Bu nedenle teslimatı hiç düşünmeden bizlere hemen ulaşabilir size özel fiyatlardan hemen alım yapabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir