BASKILI Poşet 100 kg

BASKILI Poşet 100 kg

50 kg veya 100 Kg toptan poşet alımı her zaman daha avantajlıdır. BASKILI Poşet 100 kg için son model teknolojik makinelerimizle minimum firede sipariş teslimatı yapıyoruz. Mağazalar için, marketler, eczaneler, tekstil firmaları, manavlar, online ürün satan firmalar, dürümcüler, rast food restoranları dahil bir çok sektör için en doğru seçim yüksek kiloda poşet yaptırmaktır.

Düşük kg taleplerinde genelde baskı yerine hazır standart poşetler sizlere sunulur. Hem poşet klişesi hemde 1 kg poşet fiyatı ufak kilolarda yüksek tutulmaktadır. Kısa süreli çözümler yerine bir kaç aylık yada sezonluk poşet sarfiyatınızı hesaplayıp mutlaka toptan imalata yöneliniz.

100 kg Baskılı Poşet İmalatı

100 kg Baskılı Poşet İmalatı

Poşet yaptırmak istediğinizde piyasada ortalama en düşük kilo çalışması 10 kg'dır. Ancak her poşet fabrikası genelde 10 kg talebi almamaktadır. Firmamız Taha Ambalaj da minimum 50 kg ve üzerinde sipariş almakta ve en çok teslimat yaptığı ürünlerde BASKILI Poşet 100 kg olarak öne çıkmaktadır. Kilo ne kadar artarsa birim kilogram fiyatı daha da aşağıya inmektedir. Poşet üreticileri içinde yüksek kilolarda imalat yapmak daha avantajlıdır. Makinelerin sık sık klişe değişmesi daha yüksek maliyetlere sebebiyet vermektedir. Yıllık poşet ihtiyacınızı hesaplayarak sizlerde 100 kg ve üzerinde sipariş verebilir ve firmamızdan çok uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

  • Baskılı Mağaza poşeti
  • Baskılı Market Poşeti
  • Baskılı Atlet Poşet
  • Baskılı Hışır Poşet
  • Baskılı Kargo Poşeti
  • Baskılı El geçmeli Poşet
  • Baskılı Takviyeli Poşet
  • Baskılı Yumuşak Saplı Poşet
100 kg BASKILI poşet siparişini şimdi verin

BASKILI Poşet 100 kg Fiyatları

Baskılı poşet fiyatları için siteler üzerinden alınacak bilgiler pek doğru olmamaktadır. Çünkü poşetin türü, üstüne işlenecek görsel ve baskı durumu, poşet hammadde niteliği, kullanılacak renk çeşitliliği fiyatları etkilemektedir. Bu sebeple en doğru BASKILI Poşet 100 kg fiyatları için mutlaka bizlere ulaşınız ve uzmanlarımızdan hemen fiyat alınız.

Baskılı poşet için aralıksız 10 yılı aşan süredir çeşitli sektörlere ve ülkemizdeki ufak büyük bir çok firmaya hizmet vermekteyiz. Fabrikamızda yüksek kapasitede poşet imalatı yapmaktayız. Standart ebat ve ölçülerde üretim yapabildiğimiz gibi firmaya ve kişiye özel poşet imalatıda yapmaktayız. Satın almak istediğiniz poşet grubu için özel tasarım ve modelleme yapıyoruz. Mail adresinize baskıya geçmeden önce son çalışmayı gönderiyoruz ve onay vermeniz halinde makinalarda baskı işlemine geçiyoruz.

BASKILI Poşet 100 kg Fiyatları

100 kg Toptan BASKILI Poşet

Toptan poşet denince ilk akla gelen firmalardan, üreticilerden biri Taha Ambalaj'dır. Müşteri memnuniyeti yüksek, ürün kalitesi en iyi seviyede hizmetimiz yıllardır devam etmektedir. Hızlı imalat süreci ve adrese vadedilen sürede teslim en önemli ayrıcalıklarınızdan biridir. Fire kaybı poşet üretiminde fazla olmasının sebebi eski tip makinaların kullanımıdır. Poşetlerde renk kayıplarıda bu nedenle oluşmaktadır.

BASKILI poşet 100 kg için şimdi bize ulaşıp tüm detayları personelimize sorabilir ve bütçenize en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Kocaeli dahil ülkemizdeki her şehire ve ilçeye gönderim yapıyoruz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir