İstanbul Baskılı Poşet Toptan İmalatı

Poşet üretiminde her zaman toptan alım son derece önemlidir. İstanbul Baskılı Poşet Toptan İmalatı yapan firmamız tüm işletmelere maliyeti daha aza indirmek ve daha uygun fiyat söyleyebilmemiz için alımlarında adet fazlalığı tercih etmelerini önermektedir. Tüketiciyi daima korumaya çalışan firmamız mümkün olduğu kadar imalat rakamlarını İstanbul fabrikalarında minimuma çekmekte ancak az adetli alımlarda maalesefki çok fazla yardımcı olmamamaktadır.

Baskılı Poşet Toptan Alımlarımda En Uygun Fiyatlar En Hızlı ve Sorunsuz Teslimat Taha Ambalajda

İstanbul baskılı Poşet İmalatından Toptan Alımda Fiyat Farkı Neden Olmaktadır?

Bizler İstanbul baskılı poşet üretiminde seri üretim yapan firmayız. Taha ambalaj ülke genelinde yüzlerce müşteri portföyüne ulaşmış Baskılı Poşet denince ilk akla gelen bir kaç markadan biridir. Bu nedenle poşet makinelerimizde daima yüklü adetlerde ürünler baskıdan geçmektedir. Az adetli bir siparişte tüm makine ayarları ve sistemi baştan yenilemek gerektiğinden boyasından, mürekkebine, ve insan gücüne kadar bit çok etken devreye girmektedir. Bu nedenle maliyeti firmamıza fazlası ile olmaktadır. Aynı gün içerisinde birden fazla az adetli iş için makineler çalıştığını düşündüğünüzde çok enerji, çok insan gücü ancak az imalat sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu sadece aslında firmamıza özgü bir durum değildir. Bizlerle beraber baskı sektöründe olan alanda böyle sonuçla karşılamanız muhtemeldir. Örneği matbaacılık alanında da üretimde seri olmak daima önemlidir. Az adetli her istekte miktar birim fiyatı daha yüksek olmaktadır. Sizlerde poşetlerinizi ister bizlere yaptırın isterseniz diğer poşet fabrikası ile çözüm üretin yinede İstanbul Baskılı Poşet Toptan İmalatı için adetli alım yapmaya özen gösterin.

İstanbul baskılı poşet Toptan İmalat Süresi Ne Kadardır ?

Bizler genelde çok adetli, yüksek tonajlı işlemizde tek bir adet makine değil işin aciliyetine ve sizlerin ihtiyacınıza göre birden fazla makinede baskı ile hizmet vermekteyiz. Bir çok sitemizde paylaşımlarımızda da belirttiğimiz için maksimumum poşetlerin adresine ulaştırması üretim dahil 7 iş günü civarında olmaktadır. Çok istisnai durumlar +-1 veya2 gün oynayabilmektedir.  İşimizi son derece iyi yapan personellere sahip firma olan Taha Ambalaj tüm değerli müşterilerine yüksek derede önem vermekte ve iş takibinde de aksaklıklara, sorunlara izin vermeyecek yapıdadır. Bütün müşterilerimizin programlı çalıştığını yakından bilen işletmemiz firma altyapısını buna göre şekillendirmiş ve denetmenleri ile, kalite kontrol ekipleri ile hata payını çok aza indirmiştir. İstanbul Baskılı Poşet Toptan İmalatı için bizleri tercih eden hiç bir müşterimizi bugüne kadar yanıltmadık ve bundan sonrada aynı kalitede sizlere destek vermeye devam edeceğiz.

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir