İstanbul Baskılı Poşet

İstanbul Baskılı Poşet

Baskılı Poşet Ülkemizde her ilde yoğun olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. İstanbul Baskılı Poşet kullanımı açısından diğer tüm illere oranla çok yüksek sayıdadır. İrili ufaklı tüm mağazalar ve diğer birçok sektörde dijital baskılı poşet tercih edilmektedir.

İstanbul Baskılı Poşet üretimi ve fabrikası açısıdan diğer yerlere nazaran daha fazla alternatif içermektedir. Yinede poşet fabrikalarının yanı sıra bir çok ajans devreye girmektedir. Ajanslardan alınan baskılı poşetlerde muhakkak ayrı bir bedel ödemek zorunda kalmaktasınız. Bizim gibi üreticisinden aldığınız poşetlerde ise herhangi bir aracı olmadan daha düşük ve uygun fiyatlarla sahip olmaktasınız. Taha Ambalaj olarak İstanbul da bulunan fabrikamızda üretilen poşetlerimiz Ülkemizin dört bir yanına dağılmaktadır. Türkiye’nin öbür ucuna dahi Anlaşmalı kargo ile baskılı poşet gönderimi yapmaktayız. İstanbul poşet fabrikamızda ayrıca görsel baskı çalışmalarınız için profesyonel ekiplerimiz sizler için hizmet vermektedir. İstanbul Baskılı Poşet merkezimizde Takviyeli poşet, Yumuşak saplı poşet, Naylon Poşet, Mağaza poşeti, Market Poşeti, Atlet poşet ve bez çanta gibi modeller bulunmaktadır. Bir çok tanınmış markanında baskılı poşetlerini üreten firmamız piyasadaki en uygun fiyat avantajlarına sahiptir.

Poşetin Merkezi İstanbul

Poşet üretimi denince ilk akla gelen il İstanbul’dur. Poşet kullanımı ve poşet tüketimi konusunda diğer illere oranla hayli fazladır İstanbul. Binlerce işletme, dükkan, mağaza ve market baskılı poşet tercih etmekte ve buna bağlı olarak talepleri karşılayacak firma sayısıda buna bağlı olarak günden güne artmaktadır. Türkiye’nin diğer il ve ilçelerinden de İstanbula poşet siparişi konusunda ilgi çok büyüktür. Bizlerde firma olarak İstanbul merkezli olmamıza rağmen bütün illere baskılı poşet üretmekte ve gönderimde bulunmaktayız.

İstanbul’da Neden Baskılı Poşet Kullanmalısınız

İstanbul Nüfus yoğunluğu bakımından çok yüksek ve işletme, mağaza, dükkan sayısı bakımından da kat kat diğer illere göre üstündür. Bu nedenle rekabette çok üst düzeydedir. Baskılı poşetler ise bir çok esnafımıza ve işyeri, mağaza sahibine çok düşük maliyetler ile reklam olanağı sağlamaktadır. Ürettiğimiz poşetlerimizde ön ve arka yüzüne baskı yaptırabilir ve bu alanda firmanızın logosunu, adres ve telefon bilgilerine yer verebilirsiniz. Poşetler müşterilerinizin elinde milyonlarca insana firmanızın tanıtımınızı yamanıza katkı verecektir. Dileyen müşterilerimiz poşetlerin hem ön hemde arka yüzüne farklı farklı baskı yaptırabilirler. Poşetin üretilmesi ve baskısının bitip kapınıza kadar teslim edilme süreci maksimum 5-7 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Poşet İmalathanesi

Poşet üreticileri ve poşet imalatı genellikle İstanbul da Avrupa yakasında bulunmaktadır. Bazı müşterilerimiz baskılı poşetlerini kendileri kendi araçları ile teslim almak istemektedir. Bu durumda imalathanemizden dilediğiniz zaman sizlerde siparişlerinizi alabilirsiniz. Firma Merkezimiz İstanbul Fatih ilçesindedir. Siparişinizin hazır olduğunu öğrendiğiniz takdirde dilediğiniz zaman baskılı poşetlerinizi teslim alabilirsiniz.

İstanbul içi Poşetleriniz Kapıda teslim

Genelde şehir dışı baskılı poşetleri kargo araçları ile gönderim yapmaktayız. istanbul içinde ise kendi araçlarımızla adrese teslim göndermekteyiz. Siparişlerimizin %50 lik kısmını istanbul müşterileri oluşturduğu için yapılanmamız da bu şekildedir. Hem daha hızlı siparişlerini iletmiş oluyoruz hemde müşterilerimizin sorunlarını, taleplerini ve görüşlerinizi birebir yakından almış oluyoruz. Kaç kilo poşet siparişi verirseniz verin İstanbul da hemen hızlı şekilde adresinize teslim ediyoruz.

İstanbul Baskılı Poşet Sipariş Hattı

İstanbulun her semtinden bizlere baskılı poşet siparişi verebilirisiniz.

İlgili aramalar : istanbul baskılı poşet, istanbul poşet, istanbul baskılı poşet fiyatları, istanbul poşet fiyatları, istanbul poşet firması, istanbul poşet imalatı, baskılı poşet istanbul, istanbul baskılı poşet şirketleri, istanbul poşet fabrikası, istanbul baskılı poşet fabrikası


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir