Poşet Baskı

By poset In Genel, Poşet No comments

Reklam amaçlı kullanılan bir çok ambalaj ürününde baskı son derece önemli bir ayrıntı ve araçtır. Poşet Baskı yöntemleride ülkemizde son derece gelişmiş düzeydedir. Poşetler her alanda yoğun tüketim oranına sahip ambalaj ürünleri olması hasebiyle reklama dönük değerlendirilme oranıda yüksektir. Bir çok bu alanda uzman firma bulabilirisiniz ancak kiminde eski tip baskı makineleri olması ile renk kaymaları sıklıkla yaşanmaktadır. Adetli yüksek sayıdaki siparişlerinizde yanlış yapılacak bir uygulama son derece kötü sonuçlar verecektir ve bir çok ürünün çöp olması ile sonuçlanacaktır. Her ne kadar profesyonel firma sayısı günden güne artmış olsada hala sektörde işi ciddi yapmayan amatör anlayışla çalışanda bir çok işletme bulunmaktadır.

Neden Poşet Baskı Yaptırmalısınız ?

Artık neredeyse baskısız şekilde poşet kullanan alan semt pazarları dışında çokça kullanılmamaktadır. Getirdiği katkı düşünüldüğünde bir çok işletme vakit kaybetmeden poşet baskı yöntemi ile tanışmakta ve tüm ambalaj ürünlerinde baskılı poşet modeli kullanmaktadır. Taha Ambalaj ülke genelinde son derece yüksek sayıdaki müşteri portföyü ile bu alanında önde gelen firmalarındandır. Bünyesinde yer alan poşet baskı makineleri tamamen son teknoloji cihazları olup tam sorunsuz şekilde istediğiniz renklerde sizlere yanıt verebilmektedir. Hata oranı neredeyse çok düşük olmaktadır. Tüketicilerin bu baskı sorunları yaşamasında en büyük etken yanlış bildirim nedeni ile olmaktadır.

  • Poşet baskı sizlere markanızı daha kısa sürede daha fazla insana ulaştırmanızı sağlar
  • Poşet üzerinde yer alan ürün kampanya görseli sayesinde daha fazla ticari geli edinilmesine katkı verir
  • Müşterilerinizin gözünde daha kurumsal bir firma imajı yaratır
  • Rakipleriniz açısından da ciddiye alınacak bir rakip olgusu oluşturur

Poşet Baskı İşlerinde Nelere Dikkat edilmelidir?

Bu durum aslında hem sipariş vereni ilgilendirdiği gibi hemde üretici firmayı ilgilendirmektedir. Tüketiciler sipariş geçtiği anda her detaya özenle dikkat etmeli ve siparişini tekrar tekrar gözden geçirmelidir. Bizlere ulaşan siparişlerde sizlere numune olarak görsel gönderilmekte olup sizlerle mutabık kalındığı andan itibaren baskıya geçilmektedir. Poşet ölçüsü, poşet renkleri, renklerin tam uyumluluğu, renk kodlarının doğruluğu son derece dikkatlice kontrol edilmelidir. Bildiğiniz gibi neredeyse her bir rengin bir çok alt tonu bulunmaktadır. İlk siparişinizi verdiğiniz zaman ve çalışmayı beğendiğiniz anda uygulanan renk kodlarını mutlaka bir yerde muhafaza ediniz, saklayınız ve bir sonraki siparişlerinizde bizden veya hangi firmadan yaptırırsanız yaptırın o kodlara sorunsuz bir poşet baskı yaptırabilirsiniz.