hışır poşet imalatçıları

Hışır Poşet imalatçıları

Baskılı yada baskısız hışır poşet imalatçıları arıyorsanız firmamız Taha ambalaj poşet imalatı için Türkiye genelinde hizmet vermektedir. İstediğiniz tüm ebat ve özelliklerde hışır poşet imalatı yapmakta ve adresinize teslim gönderim yapmaktayız. Kendi fabrikamızda üretimini yaptığımız tüm hışır poşetler yüksek dayanımı, kaliteli baskısı ve uygun toptan fiyatları ile sizlere ulaşmaktadır. Şayet yoğun bir şekilde hışır poşet tüketiyorsanız mutlaka imalatçılardan destek almanız tavsiye edilmektedir.

Her sektöre özel hışır poşet imalatı yapıyoruz

Toptan Hışır Poşet imalatı

Tüm poşet modellerinde olduğu gibi hışır poşet içinde imalattan ürün tedariği son derece avantajlı bir çözüm olacaktır. Az adetli ve sayılı alımlarda birim fiyatlar oldukça yüksek fiyatlı olarak sizlere gelecektir. Bu nedenle marketlerde, reyonlarda, fast food mekanlarında ve benzeri işletmelerde yoğun tüketim yaşandığından toptan hışır poşet imalatı en etkili çözüm olacaktır. Hışır poşet imalatçıları genelde İstanbul da bulunsa da firmamıza İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve diğer tüm illere ürün gönderimi yapmaktadır.

Baskılı Hışır Poşet İmalatı Yapıyoruz

Hışır poşet için firmamız taha ambalaj baskılı poşet kolaylığı da sunmaktadır. Poşetin her iki yüzüne de baskılı yapılabilmektedir. İmalat aşamasına geçilmeden önce firmanız yada markanız için klişe çalışması firma ekiplerimiz tarafından hazırlanır ve tarafınıza mail ile gönderilir. Şayet sizlere gönderilen klişeye onay verilmesi halinde hemen baskıya girmektedir. Baskılı poşet ürünlerinde ortalama imalat süreci 7-10 arasındadır. Klişe çalışması bir defaya mahsus yapılmakta olup diğer siparişlerinizde klişe çalışması talebiniz olmadıkça değişmemektedir. Hışır poşet imalatçıları arasında en eski geçmişe sahip firmalardan biriyiz ve yılladır sayısız müşterimize ve işletmeye baskılı hışır poşet imalatı yapmaktayız.

Hışır Poşet İmalat Ölçüleri

Küçük boy hışır poşet 24x46
Orta boy hışır poşet 27x49
Büyük boy hışır poşet 30x56
Büyük boy hışır poşet 50x90

Genel standart hışır poşet ölçü ve ebatları tablodaki gibi olup talebiniz halinde imalatçı firmamız farklı ölçülerde üretim yapabilmektedir. 10kg üstü alımlarda imalat çalışması yapılmakta olup az alımlarda maliyetin yükselmesi nedeni ile seri üretim imkanı bulunmamaktadır.

Piyasa da atlet poşet olarak da bilinen bu ürünler 1.kalite ve 2.kalite olarak üretim yapılmaktadır. İki kalite arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Hışır poşet imalatçıları olarak sizlere en iyi çözümleri ve en iyi fiyatları sunmaktan mutluluk duyarız. 2019-2020 yılı içinde en yoğun şekilde sizlere en yüksek kalitede imalat yapmaya devam ediyoruz.

Bizden fiyat teklifi istemeden hışır poşet imalatçıları ile anlaşmayınız

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir