İşletmenizde yoğun poşet tüketimi bulunuyorsa mutlaka poşet imalatı yaptırarak daha ekonomik çözüm sağlayınız. Taha ambalaj uzun yıllardır ülkemizdeki ufak veya büyük sayısız firmaya poşet imalatı konusunda hizmet vermektedir. İstenilen ve ihtiyaç duyulan her baskılı poşet modelinde üretim yapabilme kapasitesine sahiptir. Az adetli ve toptan olarak imalat yapabilmektedir. Bir çok sektörden firmanın poşet imalatlarında ilk tercihi olan firmamızdan sizlerde destek alabilirsiniz. Hem hızlı imalat hemde kalitesi en yüksek imalat çözümleri için mutlaka poşet fabrikamızdan teklif isteyiniz

poşet imalat

poşet imalatı

İmalatını Yaptığımız Baskılı Poşetler

POŞET İMALAT Küçük boy poşet 20×30
POŞET İMALAT Küçük boy poşet 26×38
POŞET İMALAT Orta boy poşet 33×45
POŞET İMALAT Orta boy poşet 40×50
POŞET İMALAT Büyük boy poşet 50×60
POŞET İMALAT Büyük boy poşet 60×70
POŞET İMALAT Büyük boy poşet 70×80
Mağaza poşeti imalatı Minimum 10Kg
Market poşeti imalatı Minimum 10Kg
Kargo poşeti imalatı Minimum 10Kg
Takviyeli poşet imalatı Minimum 10Kg
Hışır poşet imalatı Minimum 10Kg
El Geçmeli poşet imalatı Minimum 10Kg
Yumuşak saplı poşet imalatı Minimum 10Kg

Taha ambalaj farklı bir çok poşet modelinde imalat yapabilmektedir. Standart bir çok firma tarafından kullanılan takviyeli poşet, atlet poşet, el geçmeli poşet, hışır poşet, bez çanta, bez torba, şeffaf poşet dahil bir çok imalat bünyemizde bulunmaktadır. Baskılı poşet yada baskısız poşet olarak tüm çeşitlerde imalat yapıyoruz. Sektörlere göre farklı isimlerle bilinen poşet çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir.

Sanayi alanında üretim malzemelerinin ambalajında kullanılmak için çok daha farklı özelliklere sahip poşet modelleri de bulunmaktadır. Bunlar da aşağıdaki gibi olup firma uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

  • Kargo poşeti
  • Havalı kargo poşeti
  • Kilitli poşet
  • Şeffaf poşet
  • Bantlı poşet
  • Balonlu poşet
Call Now ButtonTıkla Ara!