dijital baskılı poşet

Dijital Baskılı Poşet

Bir çok poşet modelinde üretim hizmeti veren firmamız Dijital baskılı poşet modelinde de en uygun fiyatlarla imalat sağlamaktadır. 1.Kalite ve 2.Kalite poşet ürünleri, küçük, orta ve büyük boy ölçülerinde üretim yapıyoruz. Poşet çeşitleri içerisinde yumuşak saplı modeller, el geçmeli poşetler, mağazalar için farklı ebatlarda poşet üretimimiz bulunmaktadır. Standart baskılı poşet baskısından farklı olarak istediğiniz görselin poşet üzerine uygulanması son derece etkili bir görüntü sunar. Kaliteli bir poşet kullanımı sunmak istiyorsanız sizlerde dijital özelikli baskılı poşet kullanımını tercih edin.

Toptan Dijital Baskılı Poşet

Dijital baskılı poşet için firmamız adetli satış yapmamaktadır. Minimum 10kg poşet üretiminden başlayan hacimlerde katlarında imalat yapıyoruz. ortalama 7-10 içinde imalat sonlanmakta ve paketleme yapılıp adresinize gönderim yapılmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya başta olmak üzere Türkiye geneline ürün gönderimi yapıyoruz. Tüm poşet modelleri firmamız fabrikasında üretilmektedir. İşçilik ve ürün kalitesi en yüksek ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Baskılı poşet denince yüksek kaliteye önem veren firmamız aynı zaman bütçeniz dahilinde en ekonomik çözümleri sunar.

1.Sınıf Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskı Poşet Fiyatları

Toptan poşet fiyatları için sitemiz içerisinde duyuru bulunmamaktadır. Bizlere site içerisinde bulunan iletişim numaralarıdan ulaşarak hemen en güncel 2019-2020 yılı fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bizlere mail ile ulaşabilir ve fiyat teklifinizi e-posta adresinize isteyebilirsiniz. Dijital baskılı resimli poşet ürünlerinde renk seçiminde istediğiniz sayıda tercih yapabilirsiniz. Poşetin her iki tarafına da resimli ve dijital kalitede görsel çalışması isteyebilirsiniz.

Dijital Baskılı Poşet Kullanılan Alanlar

Çok çeşitli sektör ve alanlarda dijital poşetlerin kullanımı bulunmaktadır. Mağaza poşeti için dijital baskılı poşet tercih edilebileceği gibi çeşitli organizasyon firmaları, takı ve aksesuar sektörü, eğitim ve sağlık sektörü dahili her alanda kullanımı bulunmaktadır. Firmamız talebiniz dahilinde size özel klişe çalışması, poşet model uygulaması yapabilmektedir. Hem hızlı imalat hemde hızlı teslimat hemde en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Dijital resimli baskılı poşet için bizi arayın

Dijital baskılı poşet için mutlaka taha ambalaj firmamızdan teklif isteyiniz. Bizlere yılın her günü sitemizdeki irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz.


2 Yorum

 • Gaye Nur Durmuş

  Merhaba,

  Firmamız için poşet ihtiyacımız var. Poşetlerimizin şeklinin dijital baskılı poşet sekmesindeki gibi görünmesini istiyoruz. Dayanıklı olması bizim için önemli, içine koyulan malzemenin kilosu bazen 40 kilo civarı olabiliyor. Poşet baskılarında renk akmama garantisi veriyorsanız eğer boyutlarıyla beraber fiyat listesi almak istiyoruz.

 • zafer kozak

  selam dijital baskılı poşet fiyatı verebilirmisiniz

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir