toptan poşet fiyatları

Toptan Poşet Fiyatları

Poşet türleri günümüzde oldukça fazla hale gelmiş ve toptan poşet fiyatları da önem kazanmıştır. Taha Ambalaj olarak baskılı poşet ürünlerinde sitemizde daha önce poşet fiyatları güncel olarak paylaşılmakta ve bilgi verilmekteydi. Ancak gelen poşet imalat taleplerinde oluşan çeşitlilik ve adetli tercihlerin yoğunlaşması nedeni ile müşterilerimize mağduriyet yaratmamak ve yanlış fiyat bilgisi vermemek için poşet fiyatlarını telefonda sizlerle görüştükten sonra bildirmekteyiz.

2019 toptan poşet fiyatları hakkında bilgi alın

Güncel Poşet Fiyatları

2019-2020 yılı güncel poşet fiyat listemiz bizlere ulaşmanız ve isteğinizi bildirmeniz halinde tarafınıza hemen bildirmekteyiz. Satışını ve imalatını yapmış olduğumuz toptan poşet fiyatları kilogram olarak 7-8₺ den başlamaktadır. Poşet büyüklükleri küçük/orta/büyük yada 1.kalite/2.kalite ürünlere göre, baskılı yada baskısız oluşuna göre, poşet üzerinden baskıda kullanılacak renk çeşitliliğine göre ve en çokta imalat yaptırmak istediğiniz kilograma göre değişmektedir. Toptan poşet yaptırmayı düşünüyorsanız ve hızlı çözüm bulmak istiyorsanız ihtiyacınızı doğru belirlemek gereklidir.

toptan poşet fiyatı

Toptan Poşet İmalat ve Üretim Fiyatları

Toptan poşet fiyatları için minimum rakamlarda çözüm arıyorsanız doğru imalatçı, poşet fabrikası bulmanız gerekecektir. Ülkemizde poşet imalatını yapan oldukça fazla adres bulmanız mümkündür. Ancak her imalat yapabilen yer poşet fabrikası olmayacaktır. Yetersiz alan ve işletmelerde üretimi yapılan poşetler sizlere ulaşırken bir çok sorunla gelir. Bu nedenle kesinlikle üretim ve imalat tecrübesi yüksek olan firmalarla çözüm bulmanız önerilmektedir. Taha Ambalaj sizlere en uygun toptan poşet fiyatları sunarken kesinlikle kaliteyi gözardı etmez. Poşetleri ilk aşamasından sizlere ulaşacağı son ana kadar büyük bir titizlikle özen gösterir.

imalattan en uygun toptan poşet fiyatı

Toptan Baskılı Baskısız Poşet Fiyatları

Baskılı poşet kullanımı her daim bir önceki yıla göre artış göstermektedir. Baskısız poşet kullanımı ticari işletmelerde genelde tercihi yoktur. İşletme ve firmalar ise genelde baskılı poşet kullanımı tercih eder. Mağaza poşeti, market poşeti, eczane poşeti, elbise poşeti, resimli ve dijital baskılı poşet türlerinin tümünde firmamız hizmet vermektedir. Ayrıca son dönemlerde bez çanta, kağıt poşet, karton poşet gibi bir çok üründe de üretim yapmaktayız. Toptan poşet fiyatları için firma uzmanlarımız istediğiniz poşet özelliklerine göre sizlere anında teklif iletmektedir.

Toptan Poşet Fiyat Teklifi

Poşet fiyatları hakkında bizlere ulaşıp teklif isteyen her müşterimize bir kaç saat içerisinde teklifimi göndermiş oluyoruz. Aciliyeti olan ve telefonda toptan poşet fiyatları bilgisi almak isteyen müşterilerimize de ürün detayları sorun hemen fiyat belirtmekteyiz. Fiyat teklifini telefon ve arama yöntemi dışında mail hesabımızdan da talepte bulunabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Şanlıurfa, Konya, Samsun ve diğer tüm bölgelerimize ürüm gönderimi yapıyoruz. Firmamızın şehir kısıtlaması bulunmamaktadır. Bizlere tüm il ilçe ve semtlerden ulaşabilir ve poşet siparişi verebilirsiniz.

 • Marketler için poşet
 • Mağazalar için poşet
 • Eczaneler için poşet
 • Sanayi alanında ihtiyaç olan poşetler
 • Tekstil sektöründe ihtiyaç olan poşet
 • Koruma ve depolama poşeti
 • Kargo poşetleri
 • Kilitli bantlı poşetler
 • Kurban poşeti
size özel toptan poşet fiyatları

Yukarıda listelediğimiz tüm ürünler ve daha bir çok farklı türde poşetin imalat ve üretimini yapıyoruz. Toptan poşet fiyatları için minimum ücretler, kaliteli ve sorunsuz baskı, hızlı ve güvenli teslimat yapmaktayız. İstediğiniz güne sorunsuz teslimat yapmaktayız. Adrese teslim ürün gönderimi yapıyoruz. Firesi minimum poşet teslimatı yapıyoruz.


1 Yorum

 • İbrahim Köse

  Her boydan baskili 1 kalite denemek icin öncelikle 10 ar kg yaptirsak fiyatiniz nedir

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir