baskılı poşet kilosu ne kadar

Baskılı poşet kilosu ne kadar?

Baskılı poşet kilosu ne kadar? sorusuna poşet türünü bilmeden cevap vermek zordur. Bir çok farklı baskılı poşet türü bulunur. Ortalama 12₺ den başlayıp 25₺ ye kadar çıkabilen özelliklerde poşet imalatı yapılmaktadır. Artan kiloya göre 1 kg poşet fiyatı düşmektedir. Toptan alımlarda fabrika üretiminde kolaylık olduğu için toplu alım her zaman avantajlıdır.

Poşet imalatçılarında firmanıza özel baskılı poşet yaptırmanız durumunda genelde minimum 10kg ve üzerinden seri üretim yapılır. Taha Ambalaj düşük kilolar yerine 200 kg ve üstü alımlarda talep almakta ve oldukça uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye genelinde her firmaya ve işletmeye poşet imalatı yapıyoruz. Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgilere erişmek için lütfen bizlerle irtibat kurunuz.

2021 Baskılı poşet kilosu ne kadar?

2021 yılında maliyetler her ne kadar artmış olsa da firmamızda baskılı poşet kilosu için değişim ve fiyat artışı yapılmamıştır. Sabit müşterilerimizle birlikte yeni baskılı poşet yaptırmak isteyen müşterilerimiz aynı fiyatlardan faydalanmaktadır. Poşet çeşitleri özelliklerine göre değişmekle beraber ebat ve boyutları ile de farklıdır. Market poşetleri, mağaza poşetleri, kilitli poşetler, kargo poşetleri, naylon poşet modelleri, bantlı poşetler, yapışkanlı tip poşetler, hışır poşet, atlet poşet, el geçmeli, saplı gibi oldukça fazla türde ürün çeşitliliği vardır.

Sizlere doğru ve net fiyatlar verebilmemiz için lütfen 0 212 638 20 10 nolu hattımızdan bizlere ulaşınız. Firma uzmanımız sizlerden alacağı bilgilerle hemen en iyi fiyat teklifimizi sizlere iltecektir.

Baskılı Plastik poşet kilosu ne kadar

Plastik poşetlerde hammadde kalitesi değişkendir. Aynı fiyatlı poşetler detaylarına bakıldığında farklılık gösterebilir. Yoğunluk, kalınlık ve baskı kalitesi fiyatları etkileyecektir. Taha ambalaj bünyesinde üretimi ve imalatı yapılan poşetler firma güvencemiz altındadır. Lütfen teknik birimimize aklınıza takılan her soruyu sorunuz. Sizlere içtenlikle ve en doğru şekilde cevaplar verilecek ve çözüm üretilecektir.

Hazır baskılı poşetler firma kurumsal yapısına katkı vermez. Bunun yerine kendinize özel, firmanız için baskılı poşet yaptırabilirsiniz. Baskılı poşet kilosu ne kadar sorunuz için ortalama 12,50₺ başlangıç fiyatları olup poşet özelliklerine göre değişecektir. Personelimiz sizlerden alacağı bilgiler ışığında en ucuz baskılı poşet fiyatlarını sizlere teklif olarak mail ile gönderecektir.


1 Yorum

 • Haci Bayram Aydin

  Hayirli gunler,

  bez cantalarin fiyatlarini ve baski fiyatini ögrenmek istiyorum.
  Almanya`dan size yaziyorum. Yüksek bir mevla ismarlamak istiyorum ama
  fiyatlardan hic bir bilgim yok.
  yardimci olursaniz memnun olurum.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir