baskil baskılı poşet

Baskil Baskılı Poşet

Tüm esnaf ve işletmelere özel baskılı poşet çözümleri sağlıyoruz. Baskil baskılı poşet alımlarınızda üretici firmamız ile çalışın uygun fiyatlarla ambalaj ve poşet alımları yapın. Plastik poşetlenmeli ve naylon poşet gruplarında seri üretim ve gelişmiş makinelerimiz ile kaliteli baskı yapmaktayız. Ufak, Orta ve Büyük boy tüm poşet gruplarında üretim yapıyoruz.

Baskil Toptan Baskılı Poşet

Firmamız Taha Ambalaj toptan poşet siparişlerinde minimum 50 kg ve üzerinde sipariş talebi almaktadır. 10 kg ve altındaki sipariş isteklerinde birim kilo fiyatları yüksek olduğundan seri üretim kabul edilmemektedir. Eğer firmanızın poşet ambalaj ihtiyacı yıllık 50 kg ve üzeri ise hemen bizi arayabilirsiniz.

Poşet üretimiminden , üretimine farklılıklar gözlenmektedir. fabrikalarda kullanılan poşet makinlerinin kalitesi size geri dönüş olarak dönmektedir. Bünyesinde üstün kalitede baskılı poşet makinesi bulunduran firmalar daima bir adım öne çıkmaktadır. Bizlerce kendi poşet tesislerimizde en son modern poşet üretim makineleri kullanmaktayız. Bu nedenle poşetlerimizin tümü sağlanlık ve görsellik bakımından diğer poşet türleri ile alakasızdır.

Baskil Poşet İmalatı Yapan Firmalar

Baskılı poşet, mağaza poşeti, takviyeli poşet, market poşeti, atlet poşet, naylon poşet, dijital baskılı poşet, el geçmeli poşet, grupları ile dilediğiniz modelde çalışmaktayız. Türkiye’nin poşet üreticisi olarak ister belirli bir adet isterseniz Toptan Baskılı Poşet siparişlerinizi firmamıza verebilirsiniz. Baskılı poşetler reklam açısından size oldukça fazlasıyla geri dönüş sağlayacaktır. Baskılı market poşetleri, Baskılı mağaza poşetleri, Baskılı Takviyeli poşetler, Baskılı atlet poşetler, Baskılı Naylon poşetlerde en uygun fiyatlar firmamız taha ambalaj Baskil ile sizlerledir.

Baskılı poşetlerimiz tüm standartlara uygun şekilde üretilmektedir. Dayanıklı uzun ömürlü, baskısı solmaz ve akmaz şekildedir. Firmamız üreticisi olduğundan dolayı aracı ajans olmadan baskılı poşet fiyatları en uygun şekilde size ulaşır. Hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın kısa sürede poşetlerinizi hazırlayıp gönderelim.

Baskil Baskılı Poşet Siparişi

Ürettiğimiz poşetleri aybaskilıza kadar gönderiyoruz. Türkiye’nin neresinde, hangi bölgesinde olursanız olun bizden poşet satın alabilirsiniz. Baskılı poşetleri her sektöre uygun kullanımda üretmekteyiz. Tüm ebat ve boylarda poşet imalatı yapabilmekteyiz. Baskil Baskılı Poşet Sipariş Hattımızdan hemen bize ulaşın : 0 212 638 20 10

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir