baskılı market poşeti

Baskılı Market Poşetleri

Market işletmeleri için her ebat ve boy market poşeti imalatı yapmaktayız. Minimum 10kg ve üzeri sipariş almaktayız. 100kg ve 200kg arası yüksek market poşeti taleplerinizde birim kilogram fiyatlarını çok uygun olarak sizlere sağlamaktayız. Market poşeti fiyatları hakkında hemen şimdi Taha ambalaj firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alınız.

Toptan Baskılı Market Poşetleri

Marketinizde yıl boyunca ciddi bir postu tüketimi bulunuyorsa mutlaka toptan imalat yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Az ve minimum kilogramda poşet yaptırdığınızda yüksek kilogram fiyatları ödemek zorunda kalırsınız. Her poşetçi toptan çözüm sunamaz. Bir çok poşet satan yer yine fabrikalar ile çözüm sağlamaktadır ancak sizlere komisyoncu tarafından ulaşmaktadır. Taha ambalaj firmamız her marketin en sık kullandığı tüm poşet çeşitlerinde kendi bünyesinde üretim ve imalat yapmaktadır.

Baskılı Market poşetleri için deneyimli firmamızdan hem standart hemde size özel klişe tasarımlarda poşet yaptırabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Kayseri, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Türkiye genelindeki tüm şehirlere sipariş gönderimi yapıyoruz.


1 Yorum

  • HANA GAS

    kendi logomuzla 10k’ya kadar naylon ambalaj satın almak istiyoruz. mümkün olan en kısa sürede arar mısınız, böylece ayrıntılı olarak konuşabiliriz.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir