baskılı poşet fiyatları 2021

Baskılı Poşet Fiyatları 2021

Poşet fazla tüketimi nedeni ile alırken maliyet hesaplaması doğru yapılması gerekir. Baskılı poşet fiyatları 2021 yılı için Taha Ambalaja'da en uygun şekilde sizlere sunulmaktadır. Kaç kilo poşet yaptırmak istiyorsanız mutlaka briden fazla fiyat teklifi almanızı önermekteyiz. Firmalardan alacağınız poşet fiyatları son kararı vermenizde yeterli olmayacaktır. Sorun yaşamamak için mutlaka bir kaç detayı mutlaka önemle incelemelisiniz.

Poşet imalatçısı ile anlaşmadan önce baskı kalitesinden, teslimat süresinden, klişe/tasarım kontrolünden, poşet hammadde kalitesinden mutlaka emin olmalısınız. Ayrıca teslim sırasında fire konuları hakkında da poşet firmanızdan bilgi almanızı tavsiye etmekteyiz.

Baskılı Poşet Kilogram Fiyatları 2021

Genelde büyük poşet imalatçıları küçük üreticilere göre birim kilogram fiyatları çok daha uygun sunmaktadır. Ancak alım sırasındaki kilogram talebiniz bunu belirlemektedir. Piyasada 1kg - 10kg arası alımlarda birim poşet kilo fiyatları olduğundan yüksektir. 10kg-50kg arası fiyatlar her ne kadar daha iyi olsa da 50kg ile 200kg arasındaki toptan poşet yaptırmanız halinde kilo başına düşen fiyatlar oldukça uygun olmaktadır. Baskılı poşet fiyatları 2021 listemize bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. İstediğiniz poşetin modelini, kaç kilo poşet yaptırmak istediğinizi ve baskı taleplerinizi iletin hemen fiyat telifimizi sizlere sunalım.

Baskılı Poşet Kilogram Fiyatları 2021

000
Uygun Poşet fiyatları ve Kalite %

Ucuz Poşet Fiyatları 2021

Taha Ambalaj firmamıza sadece poşet imalatı yapmakta ve 10 yılı aşkın süredir ülkemizde bir çok markanın tedarikçisi konumundadır. Ufak işletmelerden büyük ulusal markalara kadar bir çok imalatı bugüne kadar sorunsuz ve başarılı şekilde gerçekleştirdik. Müşterilerimize en ucuz poşet fiyatları ile hizmet verirken kalitemizden hiç bir şekilde taviz vermedik. Ucuz baskılı poşet fiyatları 2021 yılı içinde firmamız tarafından müşterilerine sunulacaktır. İster market poşeti, mağaza poşeti, kargo poşeti yada işinize özel farklı ebat ve özelliklerde poşet yaptırın önce firmamızdan teklif alınız.

Toptan Baskılı Poşet Fiyatları 2021

Minimum ve az adetli alımlarda kesinlikle daha yüksek fiyatlar ödeyeceğinizi sürekli bildirmekteyiz. Bu nedenle acil durumlar haricinde mutlaka alımlada toptan çözüm bulmanız sizlere ekonomik açıdan destek sağlayacaktır. Market ve mağaza gibi çok ciddi sayıda poşet tüketimi olan işletmelerin yıllık poşet alımlarında toptan imalat yaptırmaları en ideal tercihtir. Toptan her poşet çeşitlerinde imalat yapan şirketimize şimdi ulaşın. En uygun baskılı poşet fiyatları 2021 detayları için bizi arayabilirsiniz.


1 Yorum

  • Emin Kurnaz

    Fiyatlar sır sanırım

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.