reklamlı poşet

Reklamlı Poşet

Poşet kullanımda reklam işinize artı katacağı gibi poşetin görünüm kalitesinide artırır. Reklamlı poşet imalatı yapan firmamız Taha ambalaj 10 yılı aşkın süredir çeşitli firma ve markaların reklamlı baskılı poşet imalatını yapmaktadır. İstediğiniz ölçü ve ebatlarda market poşeti, mağaza poşeti, kargo poşeti ve çeşitli plastik poşet imalatını en uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Firmanızı temsil eden bir çok ürün olduğu gibi poşetlerde bunlardan biridir. Müşterilerinizde baskısız kötü görünümlü poşetler yerine üzerinde firma logonuz, ürün tanıtımlarınızın olduğu poşetler ile çok daha iyi bir intiba bırakabilirsiniz.

Reklamlı Poşet İmalatı

Poşet imalatını firmamız kendi poşet fabrikasında yapmakta olup istediğiniz tüm özelliklerdeki poşetlerin imalatını yapabilmektedir. Reklamlı poşet ürünleri için poşetin her iki yönünede baskı yapabilmekteyiz. Renk tercihleri, resim baskı tercihi, ebat ve kim tercihleriniz fiyatları etkiliyen unsurlardır. Minimum 10kg ve üzeri imalat yapabilmekteyiz. Dileyen müşterilerimiz poşetlerin üzerine dijital baskı talep edebilmektedir. Poşetin üzerine ister kendi firmanızı tanıtıcı reklam yada başka çözüm ortaklarınızı tanıtıcı reklam bastırabilirsiniz.

Yumuşak saplı poşet, el geçmeli poşet, takviyeli poşet, bez çanta, atlet poşet ve kargo poşeti dahil tüm çeşitlerin üzerine baskı yapabiliyoruz. Diğer teknik detaylar için mutlaka firmazmanımıza ulaşarak bilgi alınız.

reklamlı poşet fiyatları

Toptan Baskılı Reklamlı Poşet

Hazır ve adetli poşet alımı yerine firmamıza özel poşet yaptırabilirsiniz. Taha ambalaj küçük ölçekli ve kurumsal bir çok firmanın bugüne kadar toptan poşet imalatını başarılı bir şekilde yapmış olup bir çok firma ile aralıksız çalışmaktadır. Poşetlerinizi toptan imalatçısından alarak çok daha ekonomik fiyatlara getirebilirsiniz. Baskılı poşet fiyatları için sizlere özel teklif vermekteyiz. Bizlere şimdi ulaşarak sipariş talebinizi iletin sizlere özel fiyatlarımızı hemen iletelim.

Reklamlı Poşet Fiyatları

İmalatını yapmış olduğumuz ürünlerimiz 1.kalite olup baskı kaliteside son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Toptan alımlarda minimum fire ile çalışmaktayız. Hammadde kalitesi, fabrika makina kalitesi üst düzeyde firmayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, sorunsuz ve zamanında teslimat yapmaktayız. Toptan yaptırmak istediğiniz poşetler için bizlere tüm detayları iletmeniz halinde sizlere reklamlı poşet fiyatları hakkında net bilgi vermekteyiz. Kaç kilo yaptırmak istediğiniz, görselde kullanıcak ayrıntılar, poşet boyutları ve teslim almak istediğiniz zamanı mutlaka bildiriniz.

Baskılı Reklamlı Poşet Yaptırın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir