van poşet imalatı

Van Poşet İmalatı

Van poşet imalatı için bölgede ve yakınınızda üreti bulmanız kolay olmayacaktır. Baskılı poşet için Van dahil Türkiye’nin bir çok ilindeki müşterilerimize poşet imalatı yapmaktayız. Talebiniz ve ihtiyacınız olan tüm poşet ürünleri için bizlere ulaşarak toptan baskılı poşet yaptırabilirsiniz. Van ilinden marketler, bakkallar, mağazalar, şirketler, kırtasiyeler, kozmetik mağazaları, e ticaret yapan tüm işletmelere bizlere ulaşabilir ve poşet üretim talebinde bulunabilir.

Van baskılı poşet imalatı için bizi arayın

Van Baskılı Poşet İmalatı

Van baskılı poşet için istediğiniz kiloda ve istediğiniz özelliklerde poşetlerin üretimini yapıyoruz. Baskıda kayıp yaşamayan minimum fire ile fabrikamızda poşet üretiyoruz. Tüm baskılı poşet modellerimizde yüksek işçilik ve üretim kalitesi sunuyoruz. Poşet firmamız Van dahil Türkiye genelinde bir çok il’e poşet gönderimi yapmakta ve geniş bir hizmet ağına sahip firmadır. Van poşet imalatı için iletişim numaramızdan firma uzmanlarımızla görüşebilir en hızlı çözümü hemen poşet firmamızdan alabilirsiniz.

Van Market Poşeti İmalatı

Van Market poşeti üretici firmasıyız. Market ve bakkallar için atlet poşet, hışır poşet modellerinde mini boy, küçük boy, orta boy, büyük ve battal boylarda üretim yapıyoruz. Atlet poşetlerin yanı sıra hışır poşet ve rulo poşet imalatıda yapıyoruz. Marketinizin logosunu, iletişim bilgilerini, duyuru ve ilanlarınızı dilerseniz poşet üzerine işleyebilmekteyiz. Tek yön baskı yada çift yönlü baskı yapabilmekteyiz. Van poşet imalatı tüm poşet gruplarında olduğu gibi market poşetleri içinde firmamız en uygun toptan poşet fiyatları olanaklarını 2019-2020 yılı içinde sizlere sağlamaktadır.

Van Poşet imalatında en hızlı hizmet

Van Mağaza Poşeti İmalatı

Van mağaza poşeti için yumuşak saplı, el geçmeli, takviyeli poşetler ve bez çanta modellerimizde imalat yapmaktayız. En sık kullanılan yumuşak saplı ve takviyeli poşetler olup tüm ürünlerde olduğu gibi tüm ebat ve boylarda imalat ve üretim yapıyoruz. Mağazalarda sürekli poşet ihtiyacı bulunan alanlardan biri olup en ideal çözüm toptan alım yapmaktır. Taha ambalaj genelde toptan alımlarda üretim yapmakta olup minimum 10kg ve üzeri siparişlerde imalata geçmektedir.

Van poşet imalatı için sizlere en hızlı ve etkili üretim ve imalat sunan firmaların başında gelmekteyiz. Hemen istek ve taleplerinizi ekibimize iletiniz. Sizler için aynı gün klişe tasarım ve uygulama hazırlanacak olup tarafınıza en uygun fiyat teklifi iletilecektir.

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir