Vakumlu Poşet

Vakumlu Poşetler
Vakumlu Poşetler

Kategorik olarak bir çok farklı sektörün kullandığı poşet tipleri bulunmaktadır. Vakumlu Poşet modeli de bu gruplardan biridir. Kullanım amacı ve alanları birbirinden farklı olabilmektedir. genelde en bilinen ve tercih edilen kullanım alanıda Depolama ya olan katkısından dolabı bu amaçla tercih edilmektedir. Eskiye oranla günümüzde bilinen ve kullanılan poşettir Vakumlu poşetler. Ev tipi kullanıma uygun olduğu gibi ticari alanlarda da kullanılabilir durumdadır.

En kaliteli Baskılı Poşet Modellerimizde olduğu gibi Vakumlu poşet ürünlerimizlede sizlerleyiz.

Vakumlu Poşet Kullanım Alanları

Vakumlu Gıda Poşet
Vakumlu Gıda Poşet

Evlerden başlamak gerekirse Vakumlu poşet bir çok faydalı işe yaramaktadır. Eşya, elbise gibi ürünleri depolamak ve mevsimi geçmiş giyeceklerinizi saklamak amacı ile bir çok evdeki alanınız kullanmaktasınız. Yatak altı bazalar, dolaplar, dolap üstleri, bavullar kullanılmaktadır. Ancak günümüzde Vakumu sayesinde alanı çok fazla değerlendirmeye yarayan bu poşet türü bilen kulananlar için son derece işe yarar ambalaj malzemesi konumundadır. İstediğiniz şekle girebilen bu poşetleri mevcut alanda ister dikey yada yatay pozisyonda alanda kullanabilirsiniz. Baskılı poşet üretiminin önde gelen şirketlerinden olna Taha Ambalaj sizlere poşet sektöründe sayısız ürünle sizlere üretim ve imalat yapmaktadır. Vakumlu poşet modelleri için firmamıza ulaşarak toptan alımlarda teklif isteyebilirsiniz. Poşet üzerine baskı uygulamak isteyen firmalar içinde özel çözümlerimiz bulunmaktadır.

  • Eşya Giysi ve çeşitli ürün depolamasından kullanılmaktadır.
  • Çeşitli gıda ürünlerinde saklama olarak da kullanılmaktadır.
  • Nakliyat sektöründe çok daha az yer kaplamsı nedeni ile tercih sebebidir.

Vakumlu Poşetler Nasıl Kullanılmaktadır?

Vakumlu Poşet
Vakumlu Poşet

Normal poşet türlerine göre kullanımı bilgi isteyen poşet ürünleridir Vakulu modeller. Üzerinde bulunan Vakum aparatı sayesinde poşet iç alanını maksimum seyide kullanabilirsiniz. Eğer poşet içerisindeki kullanılacak ürünler giysilerinizse yerleştirme yapmadan önce ütülemenizle birlikte mevsim sonrasında açıldığında sadece ürünleri havalandırıp tekrar kullanabilirsiniz. Aparatı sayesinde ve kilitleri sayesinde geçirme ihtimalide bulunmamaktadır. Küf, güve, net ve çeşitli böcek türleri Vakumlu poşet sayesinde giysilerinize elbiselerinize ulaşamayacaktır. Kullanımı son derece kolay basittir. Şimdiye kadar hiç bir şekilde bu poşeti kullanamadıysanız internette bu poşet türü ile ilgili video görüntüleri bulabilirsiniz.

Vakumlu Poşet Fiyatları

tahaambalaj.com sitemizde firmamız tarafından satışı bulunan ürünlerin fiyatları listelenmiştir. Vakumlu poşet fiyatları ise sitemiz içeriklerinde yer almamaktadır. Ancak iletişim bölümünden Taha Ambalaj uzmanlarına hemen ulaşabilir ve talebini iletebilir ve sormak istediğniz tüm sorulara cevap alabilirşsiniz. En makul fiyat avantajları ile Baskılı Baskısız poşet üreten firmamız Türkiyenin her noktasına teslimat ve gönderim yapmaktadır. İstanbul Baskılı Poşet Üretim merkezimizde gerçekleşen tüm ürünler adresinize teslim olarak gönderilmektedir.

 

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir