Telefon Baskılı Poşetleri

Ülkemizde son yıllarda baskılı poşet tüketimi eski sektör yeni alanlar demeden sürekli artış göstermektedir. Bunlardan biride telefon bayileridir. Telefon Baskılı Poşetleri İstanbul başta olmak üzere ülkemizde çok fazla şube sayısına ulaşan telekom ve telefon bayileri için üretilmektedir. Hiç bir telefon bayisi müşterilerine aldıkları ciddi maliyetli ürünleri basit sıradan bir poşetle sunmak istemez. Bizlerde tahaambalaj.com olarak sizlere en ekonomik şartlarda üretmiş olduğumuz ve görsellik kalitesi son derece yüksek baskılı poşetlerlerimizi nerede olursanız olsun ayağınıza kadar gönderiyoruz.

Telefon Bayileri için Baskılı Poşetler

Bayisi olduğunuz markanın logosu ve sizin adres bilgilerinizden oluşan poşet üstü baskı modeli en çok kullanılandır. Bunlar dışında ayrıca isterseniz kampanya ve duyurularınızıda baskı poşet üzerinde kullanabilirsiniz. İstanbul baskılı poşet kullanımında nerede sınır tanımayan bir bölgedir. En ufak işletmeden en büyük global boyuttaki firmalara kadar baskılı poşet yıllardır kullanılmaktadır. Sizlerde hangi ilde olduğunuza bakmadan size çevrenizde son derece reklam katkısı sağlayacak bu poşetleri tercih edebilirsiniz. Telefon Baskılı Poşetleri maliyet yönünden de sizleri çok zorlayacak ve altından kalkamayacağınız bir bütçe istemez.

Telefon Baskılı Poşet Modelleri

Taha Ambalaj İstanbul fabrikasında üretilip ülke genelinde bir çok telefon bayisinde kullanılan poşetlerimizi sizlerde kendi firmanız için tercih edebilirsiniz. Belirli ebatlarda, ölçülerde üretilen Telefon Baskılı Poşetleri görsel açıdan son derece canlı ve farkedilir durumdadır. İstediğiniz her hangi bir özel ölçü içinde firma uzmanlarımızla görüşebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Türkcell, Avea, Vodafone ve diğer tüm talep edilen ara markalar için tasarımlarımız ve üretimimiz vardır.

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir