Şanlıurfa Poşet İmalatı

Şanlıurfa poşet imalatı ve üretimi ufak büyük demeden her işletme ve her sektör için sağlanmaktadır. Baskılı poşet yaptırmak istiyor ve üretici, imalatçı firma arıyorsanız Taha ambalaj sizlere en uygun fiyatlarla üretimden hizmet sunmaktadır.  Toptan istediğiniz kalite ve ebatlarda 10 kilogramdan başlamak üzere poşet siparişi verebilirsiniz. Firmamıza özel üretim poşetler ortalama 10-12 içinde adresinize teslim gönderilmektedir. 

Şanlıurfa poşet imalat ve üretim

Şanlıurfa Baskılı Poşet İmalatı

Şanlıurfa baskılı poşet taleplerini ve siparişlerini uzun yılladır almakta ve eksiksiz zamanında teslimat yapmaktayız. Ufak işletme ve kurumsal firma ve mağazalar için poşet üretmekteyiz.  Baskılı poşet kullanımı yapmayan neredeyse ticari işletme kalmamıştır. Şanlıurfa poşet imalatı çözümlerimizden sizlerde faydalanabilir ve kişiye ve firma özel poşet imalatımızdan yararlanabilirsiniz. Baskısız tek tip poşet yerine logolu ve görsel kalitesi yüksek poşetleri tercih edin. 

[media_gallery id=”1da3d2ce35cd4ee7d83359d4249d0ff5″ images=”‹º›{‹²›attachment_id‹²›:4115,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2017/09/baskili-posetim.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:4108,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2017/09/yumusak-sapli-poset.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:4106,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2017/09/magaza-poset.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:4102,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2017/09/baskili-posetler.jpg‹²›}‹¹›” columns=”2″ __fw_editor_shortcodes_id=”c7d672eba1c782143c59a2a9bd00091f” _array_keys=”{‹²›images‹²›:‹²›images‹²›}” _fw_coder=”aggressive”][/media_gallery]

Şanlıurfa Market Poşeti İmalatı

Şanlıurfa ilimizde çok sayıda market ve baklaliye bulunmaktadır. Firmamız Market poşeti siparişlerinizide zamanında en iyi kaliteli üretimle sağlamaktadır. Market ve bakkallar için atlet poşet, hışır poşet modellerinde mini boy, küçük boy, orta boy, büyük ve battal boylarda imalat yapıyoruz. Atlet poşetler en çok istenilen poşetlerdir. Bunun yanı sıra hışır poşet ve rulo poşet imalatıda yapmaktayız. Marketinizin logosunu, iletişim bilgilerini, duyuru ve ilanlarınızı dilerseniz poşet üzerine işleyebilmekteyiz. Tek yön baskı yada çift yönlü baskı yapabilmekteyiz. Şanlıurfa poşet imalatı tüm poşet gruplarında olduğu gibi market poşetleri içinde firmamız en uygun toptan poşet fiyatları olanaklarını 2019-2020 yılı içinde sizlere sağlamaktadır.

En uygun poşet imalat avantajları

Şanlıurfa Mağaza Poşeti İmalatı

Şanlıurfa mağaza poşeti için yumuşak saplı, el geçmeli, takviyeli poşetler ve bez çanta modellerimizde imalat yapmaktayız. En sık kullanılan yumuşak saplı ve takviyeli poşetler olup tüm ürünlerde olduğu gibi tüm ebat ve boylarda imalat ve üretim yapıyoruz. Mağazalarda sürekli poşet ihtiyacı bulunan alanlardan biri olup en ideal çözüm toptan alım yapmaktır. Taha ambalaj genelde toptan alımlarda üretim yapmakta olup minimum 10kg ve üzeri siparişlerde imalata geçmektedir.

Şanlıurfa poşet imalatı taleplerinizi bizlere haftanın her günü telefon numaralarımızdan arayarak iletebilirsiniz. Hemen istek ve taleplerinizi ekibimize iletiniz. Sizler için aynı gün klişe tasarım ve uygulama hazırlanacak olup tarafınıza en uygun fiyat teklifi iletilecektir.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir