konya baskılı poşet

Konya Baskılı Poşet

Baskılı poşet modellerinin tümünde işletme ve firmalara göre imalat yapıyoruz. Konya baskılı poşet arayışınız varsa firmamız Taha Ambalaj adrese teslim imalattan poşet üretmektedir. Standart ebat veya farklı boylarda tüm poşet çeşitlerinde imalatçı olmanın avantajı ile en uygun kilo fiyatlarını sizlere veriyoruz.

Market poşeti, Baskılı mağaza poşeti, Kargo Poşeti, Pastane Poşeti, Ayakkabı poşeti ve daha bir çok farklı tip ve modelde imalatımız bulunmaktadır. Standart boy ve ebatlar için sipariş kabulümüz minimum 100-150 kg arasındadır. Sizlere en ucuz baskılı poşet kilo fiyatlarını verebilmemiz için en az bu miktarlarda alım yapılması gerekmektedir.

Konya Baskılı Poşet Fabrikası

Poşet üreten bir çok yer bulabilirsiniz ancak poşet fabrikası bulmak zordur. Türkiye'deki en yüksek kapasiteli ve gelişmiş makinalara sahip fabrikalar genelde İstanbul'da bulunmaktadır. Konya baskılı poşet tedariğinide genelde bu imalatçılardan yapılmaktadır. Firmamız Taha Ambalaj da merkezi burada olup Türkiye genelinden sipariş almakta ve adrese maksimum 10-14 gün aralığında poşetleri teslim etmektedir.

Aradığınız poşet fabrikasının size yakın veya uzak olması bir avantaj sağlamamaktadır. Fabrika dışında ufak üreticilerden alacağınız poşetlerde imalat hataları ve baskı kaymaları, renk bozuklukları sıklıkla görülmektedir. Eğer toptan yüksek kilolarda alım yapacaksanız firma imalat altyapısı güçlü olan poşet fabrikalarını seçmeniz gerekecektir.

Konya Market Poşeti

Konya'dan bizlere ulaşan müşterilerimiz en fazla Market poşeti ürünlerinden sipariş vermektedir. Marketler neredeyse tüm sektörlerden fazla poşet kullanımı yapmaktadır. Yaklaşık 15 yıllık imalatçı tecrübemizle Şarküteri ve gıda sektöründe poşet üretmekteyiz. Marketlerde en sık talep gören ve kullanılan Atlet Poşet ve Hışır Poşet modellerinde üretim yapıyoruz.

Market poşetleri için minimum sipariş kabulümüz 100 kilo ile 150 kilo arasındadır. Çok renkli ve özel ebatlı baskılarda alım miktarlarında farklılık olabilir. Baskılı market poşetlerinde kilogram fiyatını en aza indirebilmemiz için sizinde yüksek kilolarda alım yapmanız gerekmektedir. 5 kilo, 10 kilo gibi düşük kilolarda imalat yapmamaktayız.

Konya Mağaza Poşeti

Mağaza poşetleri de 2. en fazla talep edilen poşet gurubudur. Diğer poşet gruplarına göre çeşitleri daha fazladır. El geçmeli poşet, yumuşak saplı poşet, takviyeli poşet, atlet poşet, bez çanta mağazalarda kullanılabilmektedir.

Çok çeşitli mağazalar bulunmaktadır ve bu mağazalarda ebat ve poşet ölçüleri birbirinden farklı olabilir. Giyim mağazası, Ayakkabı mağazası, Kozmetik Mağaza poşetleri, Bijuteri ve Aksesuar mağazalarında farklı ebatlar kullanılmaktadır. Taha Ambalaj mağaza poşetleri için her ölçüde üretim yaptığı gibi sizlerden gelecek özel ebatlar içinde imalat yapmaktadır.

Konya Baskılı Poşet Fiyatları

Baskılı poşet fiyatları piyasa ortalaması sitemiz içinde liste halinde bulunsa da firmamızın güncel kilo fiyatları için arayıp bilgi almanız gerekmektedir. Kargo poşetleri için en az 1000 adet imalatımız varken diğer klasik poşetler için 100 kilodan başlayan sipariş alıyoruz. Sizlere net fiyat verebilmemiz için ayrıca poşet baskısında kaç renk kullanılacağını ve ölçüsünüde bilmemiz gerekiyor.

Konya Baskılı poşet arayışlarınız varsa size kaliteyi en ucuza sunan poşet firması Taha Ambalajı tercih edin Kazançlı çıkın. Konya baskılı poşet sağlayıcısı olarak istediğiniz modelde istediğiniz adette üretim yapmaktayız.

Konyada irili ufaklı her işletmenin ihtiyacı olan poşetler baskılı halleri daha güzel ve şık! Kırtasiyeden, Parfümeri yada giyim hangi sektör derseniz mutlaka poşet kullanımı vardır.

Konya Baskılı Poşet Üreticileri

Konya Baskılı Poşet, Konya Mağaza poşeti, Konya Takviyeli poşet, Konya Market poşeti, Konya Atlet poşet, Konya Naylon poşet ve el geçmeli poşet grupları ile dilediğiniz modelde çalışmaktayız. Türkiye'nin poşet üreticisi olarak ister belirli bir adet isterseniz Toptan Baskılı Poşet siparişlerinizi firmamıza verebilirsiniz. Baskılı poşetler reklam açısından size oldukça fazlasıyla geri dönüş sağlayacaktır. Baskılı market poşetleri, Baskılı mağaza poşetleri, Baskılı Takviyeli poşetler, Baskılı atlet poşetler, Baskılı Naylon poşetlerde en uygun fiyatlar firmamız taha ambalaj ile sizlerledir.

Baskılı poşetlerimiz tüm standartlara uygun şekilde üretilmektedir. Dayanıklı uzun ömürlü, baskısı solmaz ve akmaz şekildedir. Firmamız üreticisi olduğundan dolayı aracı ajans olmadan baskılı poşet fiyatları en uygun şekilde size ulaşır. Hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın kısa sürede poşetlerinizi hazırlayıp gönderelim.

Konya Toptan Baskılı Poşet

Konya Baskılı Poşet Sipariş Hattımızdan hemen bize ulaşın : 0 536 860 09 72 . Belirtilen tüm Konya ilçe ve semtlerine poşet gönderimimiz bulunmaktadır. Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak'tır.

Toptan poşet yaptırmayı düşünüyorsanız taha Ambalaj firmasından fiyat almadan son kararınızı vermeyiniz. Konya baskılı poşet tedariğinde onlarca firma gibi sizde profesyonel imalatçı ile çalışın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir