özel baskılı poşet

Özel Baskılı Poşet

Üstün baskı olmayan belirsiz poşetler yerine özel poşet kullanabilirsiniz. Bu tür poşetler şayet işletme ve fima için kullanılacaksa muhakkak baskılı şekilde kullanılmalıdır. Müşterilerinizin gözünde firma imajını doğru göstermek ve markanızı tanıtmak için logo, marka, isim ve iletişim bilgileri yer alması tanınırlık yönünden katkı sağlayacaktır.

Firmaya özel baskılı poşet yapan bir çok poşet fabrikası vardır. Firmamız Taha Ambalaj ayrıca kendi bünyesindeki tasarım ekibi ile sizlere özel ambalaj çözümleri sağlamaktadır.

Neden Özel Baskılı Poşet Kullanılmalıdır?

Öncelikle rakiplerinizin yada sizlerle aynı kulvarda olan firmaların baskılı poşet özel tasarım kullandığını bilmelisiniz. Pazar esnafı dışında standart baskısız poşet kullanan neredeyse kalmamıştır. Ürünlerinizi, promosyon malzemelerini, evraklarınızı alıcısına veya müşterinizi verirken kalitesiz sade poşetler kötü bir intiba bırakabilir.

Özel poşetleri tercih etmeniz için o kadar fazla sebep varki bunlardan biride reklam ve tanıtımdır. Farklı mecralarda reklamın ne kadar pahalı ve maliyetli olduğunun farkındasınızdır. Baskılı poşetler ise sizlere ekstra bir bedel ödemeden ücretsiz reklam ve tanırım yapmanıza olanak verir. Eğer müşteri sayısınız fazla ise kullanacakları size özel poşetler ile günlerce sizin reklamınızı yapabilirler.

Neden Özel Baskılı Poşet Kullanılmalıdır?

 

Kimler Özel Baskılı Poşet Kullanmaktadır?

Günümüzde ufak büyük demeden her ölçekteki firma, şirket ve marka özel baskılı poşet kullanmaktadır. Kurumsal düzeyde markalarla başlayan bu süreç şimdi en ufak işletmede dahi tercih edilmektedir. Bölgenizde veya şehrinizde ne kadar tanınırsanız tanının baskılı marka logolu poşetlerin kullanım sizlere kazanç olarak dönecektir.

Giyim mağazaları içinde bu poşetleri kullanmayan yoktur. Çocuk giyim mağazası, Bebek giyim mağazası, Yetişkin Bay ve Bayan giyim mağazaları özel poşetleri kullanmaktadır. Gıda alanında da kullanım son derece fazladır. Restoranlar, Fastfood mekanları, Çiğ köfteciler, Büfeler, Lokantalar ve paket servis yapan diğer tüm yemek sektörü firmalarıda baskılı özel poşet kullanırlar.

Eğitim kurumları, Kolejler, Üniversiteler, Belediyeler, Kamu şirketleri, Kırtasiyeler, Üretim yapan bir çok fabrikada kendine ve firmasına özel poşet kullanır.

Özel Baskılı Poşetleri Nereden Alabilirim?

Bu aşamada bilmeniz gereken konu az adetli alım yapma şansınızın pek olmadığıdır. Fiyatları baskısız klasik poşetlere göre fazla olan bu poşet ürünleri fabrikalarda baskılı olarak üretilirken belirli miktarın altında baskıya alınmazlar. Her ne kadar ufak baskı makinelerinde çok kaliteli olmayan ve az adetli üretim yapan yerler olsa da sorun yaşamanız olasıdır. Bu sebeple poşet kullanım miktarını hesap ederek ona göre minimum 200 kilo ve üzerinde sipariş vermeniz gerekecektir.

Almak istediğiniz poşet türüne göre satış ve imalat yerleri farklı olabilmektedir. Örnek vermek gerekirse; market poşetinin imalatını yapan bir fabrika kilitli poşet imalatı yapmayabilir. Kargo poşeti üretin bir ambalaj fabrikası mağaza poşeti yapmayabilir. Bunun için ürün grubuna göre imalatı bulunan yerleri internet üzerinden veya farklı kaynaklardan bulabilirsiniz.

özel baskılı poşet imalatı

Özel Baskılı Poşet İmalatı

Her poşet ve ambalaj ürünü için imalatçı firma bulmanız oldukça kolaydır. Üretim yerlerine ulaşmak için bir kaç dakikanızı ayırmanız ve firmalar arasında tercih yapmanız yeterli olacaktır. Taha Ambalaj baskılı poşet imalatı konusunda 15 yılı bulan tecrübesi ile Türkiye genelinde her şehirden sipariş almakta ve firmalara, markalara özel baskılı poşet üretmektedir.

Müşterilerimize diğer ambalaj firmalarından farklı olarak en minimum fiyatları vermeye çalışıyoruz. Bunun için gerekli olan ise sizlerin poşet ihtiyaçlarınızı belirleyerek topan sipariş vermenizdir. Alım miktarınız ne kadar artarsa poşet kilo fiyatları bir o kadar aşağı çekilebilmektedir. Baskılı poşet fiyatları konusunda

Özel Poşetlerin Teslimatı Nasıl Ve Kaç Gün Sürüyor?

Ambalaj firmamız Ülkemizde her noktadan sipariş kabul etmekte ve adrese teslimat yapmaktadır. Yaptıracağınız poşet kilosu her ne olursa olsun teslimatımız bulunmaktadır.

İlk defa poşet yaptıracaksanız sizin için Klişe çalışması yani firmanız özgün bir tasarımın ekibimizce yapılması gerekiyor. Yapılacak olan tasarım örneği tarafınıza mail ile gönderilip onay alınacaktır. Onay vermeniz halinde hemen imalat aşasına geçilecektir. Mail onayından sonra baskı, imalat ve teslimat süremiz başlar buda ortalama Türkiye’nin her şehri için 10-14 arasındadır.

Poşet basım durumuna göre teslimat süreleri daha da erken olabilmektedir. Müşteri temsilcimiz sizleri bu konuda bilgilendirecektir. Şimdiye kadar baskılı özel poşet teslimatlarında gecikme yaşamadık tam zamanında adresinize teslim edileceği konusunda müsterih olabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir