istanbul toptan baskılı poşet

İstanbul Toptan Baskılı Poşet

Ambalaj açısından tüm işletmeler genelde en ekonomik tercihlere yönelmekte ve alımlarını Toptan olarak yapmaktadır. İstanbul Toptan Baskılı Poşet üreticisi olarak işletmelerin bu yükünü hafifletecek çözümler üretmekteyiz.

Neden Toptan Baskılı Poşet

İstanbul dükkan veya mağaza işletmeciliğinde kiraların çok yüksek oluşu, personel fazlalığı maliyetlerin yüksek oluşu giderleri hayli artırmaktadır. Baskılı poşetler alımları meblağı ufak gibi görünsede yine de işletme için bir yük oluşturmaktadır. Bir çok firma sahibi daha ekonomik düşünüp daha az adet baskılı poşet almayı tercih etmesi aslında çok da pratik bir çözüm degildir. İstanbul Toptan Baskılı Poşet firması olarak adet ve kilogramın daha yüksek olması sizler için daha ekonomik olacağını belirtmek isteriz.

Toptan Baskılı Poşet de fiyat farkı var mıdır?

Bazı ziyaretçilerimiz bizlerden çok düşük kilolarda poşet siparişi talebinde bulunmaktadır. Ancak bir çok firma sahibini geri çevirmek durumunda kalmaktayız yada kendileri vazgeçmektedir. Çok düşük adette verilmesi düşünülen baskılı poşet siparişi daha fazla fiyatlara denk gelmektedir. Klişe bedeli az kilo siparişinde de aynı fiyatta kalmakta tonlarca kilo sipariş verdiğiniz de de aynı fiyat olarak alınmaktadır. Her zaman poşetlerini toptan almanızda çok büyük yarar vardır.

Toptan Aldığım Poşet Uzun Süre Stoklanır mı?

İstanbul Toptan Baskılı Poşet firması Taha Ambalaj olarak ürettiğimiz tüm baskılı poşetler uzun ömürlü raflanabilir, stoklanabilir ve yıllarca bekleyebilir. Şayet firmanızın adresini yakın zamanda değiştirmeyi düşünmüyorsanız yada baskılı poşet üzerindeki görsellerde buna bağlı olarak adres ve iletişim bilgileriz yer alıyorsa buna dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Poşet üretimi esnasında kullanılan hammaddelerin kalitesi nedeni ile kolay kolay çürüme, yıpranma, renk kaybı oluşmamaktadır.

Toptan Poşet Kimler için Uygundur?

Her sektör, her firma yada her esnaf toptan baskılı poşet alımını tercih etmelidir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi daima bu şekilde bir alım sizler için daha avantajlı olacaktır. Genelde İstanbul Toptan Baskılı Poşet alımını tercih eden sektörlere örnek vermek gerekirse Giyim mağazacılığı, Kırtasiye Sektörü, Marketcilik ve gıda sektörü, eğitim sektörü, eczacılık sektörü, elektronik sektörünü başlıcaları olarak sıralayabiliriz. Yine de sayamadığımız daha bir çok sektör oldukça yoğun olarak toptan baskılı poşet tercih etmektedir. Toptan tercihinde bulunmak her daim sizler için en avantajlı seçim olacaktır.

İstanbul Toptan Baskılı Poşet Teslimatını Siz mi Yapıyorsunuz?

Taha Ambalaj olarak toptan baskılı poşet dağıtımını ve teslimatını ülke geneline yapmaktayız. Merkez üretim tesisimiz İstanbul ilinde bulunmaktadır. Bu sebeple İstanbul içi genel talepleri genelde kendi araçlarımızla adresinize yada işyerinize kadar yapmaktayız. Diğer illerde ise baskılı poşetlerinizi kargo ile gönderim yapmaktayız. Bugüne kadar aşağı yukarı poşet göndermediğimiz il bulunmamaktadır. Bizi tüm ülke genelinden tercih eden yüzlerce müşterimize şükranlarımızı sunarız.

İstanbul Toptan Baskılı Poşet Siparişi Nasıl Verebilirim ?

İstanbul Toptan Baskılı Poşet siparişi vermek sadece bir kaç dakikanızı alacaktır. Yapmanız gereken sadece iletişim sayfamızdan uzman personellerimize ulaşmanız olacaktır. Baskı süreci için gerekli olan varsa elinizdeki logo veya görsel çalışmanızı iletmenizde işimizi kolaylaştıracaktır. Şayet hazırda bir çalışmanız bulunmuyorsa bize ait ekiplerimiz sizler için ücretsiz özel baskılı poşet tasarımı yapabilmektedir. Yapılan poşet tasarımları bir adette yapılıp sizle paylaşılır ve onaylamanızdan sonra baskı sürecine geçilmektedir. İstanbul Toptan Baskılı Poşet siparişlerinizde bizden ilk defa poşet yaptıracaksanız maksimum 7 iş günü içinde poşetlerinize kavuşabileceksiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir