İstanbul Poşet

Poşet ambalaj dünyasının en önemli ürün grupları içerisindedir. Poşet işletmeler için neredeyse vazgeçilmez bir ürün çeşididir. İstanbul poşet üreticisi olarak tüm işletme sahiplerine gerekli kolaylıkları gösterip her modelde ve her bütçeye hitap edebilecek poşet üretmekteyiz.

İstanbul’da Poşet İmalatı

İstanbul poşet imalatı ve tedariği bakımında ilk sıradaki ildir. Çok ciddi oranda ticari bir yaşamın sürdüğü istanbul’da dükkanlar, mağazalar, işletmeler ve tüm sektörlerde oldukça fazla poşet tüketilmektedir. Poşetin İstanbul daki sektörlerde neredeyse kullanılmadığı alan yoktur. Bu nedenle üretim için de sektörde ciddi sayılabilecek bir rekabet söz konusudur. Firmamız uzun yıllardır İstanbul poşet imalatı konusunda önde gelen firmalardandır. İstanbul da üretmiş olduğumuz poşetleri hem şehir içi hemde şehir dışında yüzlerce tüketici işletmeye göndermekteyiz. Bünyemizde poşet imalatından başka bir alan bulunmamakta olup tamamen alanında uzmanlaşmış kadrolarda hizmet vermekteyiz.

Poşetlerde Reklam baskısı

Ürettiğimiz poşetleri aynı zamanda gelen talepler doğrultusunda dijital baskı makineleri ile daha kullanışlı ve firmanıza reklam değeri katacak hale getiriyoruz. Binlerce firmanın tercih ettiği baskılı poşet modelleri ile sizlerde hemen tanışabilirsiniz. Poşet yüzeyinin her iki yönünede rahatlıkla uygulanabilen baskı ile hem ürünüzü hemde firmanızı binlere yeni müşterinize tanıtabilirsiniz.

İstanbul Poşet İletişim Numarası

Taha Ambalaj firmamıza hangi ileden olursanız olun hemen ulaşıp poşet siparişi verebilirsiniz. İstanbul poşet üretim tesisimiz telefon numarası adres bilgileri

 

  • Nişanca Mh. Türkeli Cad. Latif Sokak No: 10 Fatih – İstanbul
  • 0 212 638 20 10
  • 0850 885 10 40
  • 0 536 860 09 72

 

 

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir