Türkiye'nin Baskılı Poşet Firması

Türkiye’nin Baskılı Poşet Firması

Taha ambalaj en yaygın hizmet ağı ile Türkiye’nin baskılı poşet firması ve üreticisidir. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerimizden oldukça fazla talep alıyor olsak da neredeyse 81 il ve 957 ilçeden sipariş talebi almakta ve ürün gönderimi yapmaktayız. Baskılı poşet ürünlerinde bizleri yoğun olarak firma ve markaların tercih etmesinde bir çok faktör vardır. Kaliteli poşet üretimi, hızlı ve güvenli teslimat ve elbetteki en uygun poşet fiyatlarıdır. Büyük bir özen ile severek yaptığımız işimizde amacımız tüm işletmelerin poşet ihtiyaçlarında en doğru çözümleri üretmektir.

Baskılı poşet ürünleri mağazalar, marketler, kozmetik sektörü, sağlık sektörü dahil olmak üzere her alanda yoğun tüketim ve kullanım vardır. Bu nedenle Türkiye’de doğru poşet üreticisi ile çalışmanız gerekir.

Türkiye Market Poşeti Üreticisi

Marketler herkesin bildiği gibi ambalaj sarfiyatında oldukça önce gelen işletmelerdir. Poşetlerin paralı olması ile birlikte bir nebze tüketim azalmış olsa da yinede azımsanmayacak kadar yüksektir. Marketlerin poşet alımları için yıl sonu maliyetleri de poşetlerin paralı olması ile birlikte hafiflemiştir. Firmamız Taha Ambalaj tüm baskılı poşet çeşitlerinde olduğu gibi market poşetleri içinde en iyi kalitede imalat olanağı sunmaktadır. Ayrıca dileyen kurumsal işletmeler içn barkod baskılı market poşeti üretimi de yapmaktadır. Marketlerden bizlere ulaşan poşet çeşitleri şunlardır. Atlet poşet, hışır poşet, yumuşak saplı poşet, el geçmeli poşet ürünleridir. Bunlar arasında hışır ve atlet poşetler en yoğun olanlarıdır.

Türkiye Baskılı Mağaza Poşeti Üreticisi

Mağazalar da gıda sektöründe sonra giyim sektörü olarak ciddi poşet tüketen sektördür. Firmamız Taha ambalaj çözüm ortaklığında yüzlerce ülke genelinde mağazamız bulunmaktadır. Tüm giyim mağazaları için en ideal poşet ürünleri bilmekte ve sizlere en uygun üretimi sağlamaktayız. Yine poşetlerin ücretli olması itibari ile bir çok mağaza barkod baskılı poşet kullanımına yönelmiştir. Firmamız bu konuda da sizlere en hızlı çözümleri sağlayacaktır.

Türkiye’nin Baskılı Poşet Firması olarak mağazalara bez çanta, el geçmeli poşet, takviyeli poşet, yumuşak saplı poşet üretimi yapmaktayız. İstediğiniz ebat, ölçü ve renklerde mağaza poşeti imalatımız bulunmaktadır.

Hem mağaza ve giyim sektörü, hem market ve gıda sektörü için vede tüm poşet kullanımı bulunan sektörler için en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Lütfen poşet ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşınız.

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir