Toptan Market Poşeti

Poşet en çok hangi sektörlerde kullanıyor sorusuna marketler diyebiliriz. Toptan market poşeti imalatı yapan firmamız ülke geneliden market, bakkallar için her boy ve özelliklerde poşet imalatı yapmaktadır. Toptan poşet market, mağaza veya her tür işletme için en ideal çözümdür. Adetli poşet siparişleri birim fiyatlarada belki 10-20 kat yüksek olabilmektedir. Bu nedenle tüm marketler için çözüm toptan alımdır.

Toptan Market Poşetleri İmalatı

Marketlerde bildiğiniz üzere Atlet poşet ürünler, hışır poşet çeşitleri kullanılmaktadır. Baskılı poşet olarak imalatını yaptığımız bu ürünlerde toptan alımlarda çok uygun fiyatlarla üretim yapıyoruz. Toptan market poşeti kullanarak yıl sonunda poşet giderinizi minimize edebilirsiniz. 100Kg alım yapmak toptan market poşeti alımı demektir. Bir çok çözüm ortağı olduğumuz market genelde 250kg civarında sipariş vermekte ve uzun bir süre kullanım sağlamaktadır. İmalat kapasitemizde her hangi bir sınır bulunmamaktadır.

Türkiye toptan poşet imalatçısı Taha ambalaj

Market Atlet Poşet Toptan Sipariş

Market atlet poşetleri için çeşitli micronlarda ve ebatlarda imalat yapıyoruz. Küçük boy market atlet poşeti, orta boy poşetler, büyük boy ve battal boy market poşetleri imalatımız toptan olarak sunulmaktadır. Toptan market poşeti için ayrıca rulo poşet modellerinde de üretim bulunur. Tüm poşet gruplarında poşet baskı özelliğimiz bulunmaktadır. Poşetlerinde üzerindeki baskı kalitemiz son derece yüksektir.

Poşet baskısı market poşetleri üzerinden kolay kolay silinmez ve uzun ömürlüdür. Poşetlerin üzerinde ister marketinize logosu, adres bilgileri, iletişim numaralarını bastırabileceğiniz gibi dilerseniz kampanya duygusu yada farklı görsel kullanımı isteyebilirsiniz.

 

Toptan Market Hışır Poşet

Hışır poşetler genelde marketlerde manav ve ekmek reyonlarında kullanılmaktadır. Bu poşetler de incelik ve kalınlık talebe göre değişebilmektedir. Firmamız ister klasik kullanım yada rulo şeklinde imalat sağlamaktadır. Toptan market poşeti için tüm boylarda hışır poşet imalatı yapıyoruz. Baskılı poşet fabrikamızda üretimi yapılan tüm poşetler tüm kalite kontrolleri yapılmış ve kusursuz olarak adresinize ulaştırılır.

Sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan Türkiye genelinden bizlere ulaşabilir ve toptan market poşeti siparişlerinizi hemen kolayca verebilirsiniz. Firma uzmanımız ilk defa poşet yaptıracaksanız sizlere tüm detayları ile yardımcı olacaktır.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir