Poşet Seri Üretim

Poşet ürünlerinde ülkemizde kimi firmalar az adetli alımlarla çözüm sağlarken maliyeti en aza indirmek için bir çok firma toplu alım yapmaktadır. Poşet Seri Üretim için Taha Ambalaj ülke genelinde yaygın bilinen ve bu alanda önde gelen firmalardan biridir. Baskılı Poşet ürünlerinde bir çok çeşit poşet modeli ile öne çıkmaktadır. Gıda sektöründen, Sanayi alanına kadar bir çok işletme için ambalaj çözümü sağlamaktadır. Poşet için en makul olanının seri üretim ile düşük maliyetler oluşturmaktır. Bizlerde bu doğrultuda kendi makina parkurumuzda işletmenizin ihtiyacını analiz ediyor ve en verimli çözümleri üretiyoruz.

Poşet Seri Üretimin Firmanıza Kazandıracakları

Bahsettiğimiz gibi ambalaj poşet çözümlerinde seri üretim dışında bireysel olarak hazır poşet alımlarınızda son derece yüksek kilo fiyatları ile kaşılaşacaksınız. Bunun dışında baskı yaptırmanızda genelde çok zor olacaktır. Ancak Poşet Seri Üretim için Poşet fabrikası tercihinizde üzerine ve her iki yanına da istediğiniz baskı modelini yaptırabilmekte ve markanızın tanıtımınıda kolayca yapabilmektesiniz. Poşetin üreticisini de bilmiş olur herhangi bir bozukluk durumunda şikayet edebileceğiniz bir firma karşınızda bulursunuz. Piyasa da genelde 10 kg civarında hazır halde satılan poşetler bulunmaktadır. Bu tüketim kolayca biteceği gibi kilo hesabı yapıldığında son derece yüksek bedellerle firmalara satışı yapılmaktadır.

Taha Ambalaj Baskılı Poşetlerde Seri üretim tüm Türkiye’de

Taha Ambalaj poşet ürünlerinde sektöre yön veren ender firmalardan ve öncü poşet fabrikalarından biridir. Oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Ambalaj firmamıza Türkiyenin dört bir yanından talep ulaşmaktadır. Takviyeli Poşet, Mağaza Poşetleri, Market poşetleri, El Geçmeli poşet modelleri gibi tüm ürünlerde sizlere Poşet Seri Üretim yapmaktayız. Hem minimum poşet maliyeti hem hızlı ve kaliteli hizmet ayrıcalığını yaşayın. Uzmanlarımıza konu hakkında hemen ulaşıp sizlere ihtiyacınıza yönelik en önemli kolaylıkları sağlayalım. Yılın her dönemi sürekli bu konuda aktif bir çalışma yürüten ekibimize güvenle danışabilirsiniz.

 

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir