Perforeli Elbise Poşetleri

Ülkemizde baskılı poşet konusunda her alanda her sektöre poşet üreten firmamız Perforeli elbise poşetleri üretiminde de öndedir. Genelde kısıtlı alanlarda tercih edilen perforeli elbise poşeti modelleri tekstil alanında, kuru temizleme sektöründe yoğun olarak kullanılmakta ve elbise kılıfı olarak tercih görmektedir.

Perforeli Elbise Poşet Modelleri

Teksti firmaları ve temizleme firmaları tarafından tercih edilmiş olsa da birden farklı çeşidi bulunmaktadır. 20 mm – 100 mikron arasında üretimi yapılan poşetler için aşağıda poşet modelinin ülkemizde adlandırılan tüm çeşitlerini sizler için sıraladık.

  • Düz Perforeli Elbise Poşeti
  • Dar Kesim Perforeli Elbise poşeti
  • Omuzlu Perforeli Elbise poşeti
  • Geniş Kesimli Perforeli
  • Baskılı Rulo Poşet
  • Koparmalı Elbise Poşeti

Elbise Poşeti Talebi

Ceket, Gömlek, Takım elbise, T-Short , Palto, Kaban ve çeşitli elbiseler için yukarıdaki modellerden en uyun olanları yapılabilmektedir. Şirketimizin firmanızın ihtiyacı ve talebine göre baskılı elbise poşetleri, baskısız poşetler, askı delikli veya rulo tipi poşet üretimi yapmaktadır. Türkiye’nin neresinde tekstil üzerine veya kuru temizleme üzerine firmanız olursa olsun adresinize teslim gönderimde bulunmaktayız.

Tüm Poşet modellerinin üreticisi olan firmamız bu modelde de en iyi hammadde kullanımı ile en uygun fiyatlara sizlere üretim sağlamaktadır. 1. kalite de üretilen poşetler genelde şeffaf veya beyaz renk de daha fazla üretim istenmektedir. Poşet üzerine firmanıza ait logo veya çeşit baskı istenmesi durumunda kaliteli baskı makinelerimizle kaliteli görsele sahip baskı yapılabilmektedir. %100 doğada çözünen BİO özelliğine sahip poşetlerimiz için minimum üretim miktarı v fiyatları için hemen personelimizden fiyat alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir