Kuru temizleme poşetleri

Üretimini yaptığımız bir diğer poşet ürünleride Kuru Temizleme poşetleri ve modelleridir. . Ülkemizde çokca sayıda kuru temizleme işletmesi bulunmaktadır. Bir çok profesyonel firmamız tercihide ürünleri müşterilerine sunarken poşetlerin üzerinde kendi firma logo ve iletişim bilgilerinin olmasını istemesidir.

Kuru temizleme poşetleri üretimi

İstanbul merkezli firmamızda Türkiye’nin dört bir yanına kuru temizleme poşetleri imalatı yapmakta ve her şehire her firmaya gönderim yapmaktayız. Genelde standart olan kuru temizleme poşetleri ebatları olsada firmamıza özel talebiniz bulunması durumunda uzmanlarımız ve tasarımcılarımız tarafından sizlere en uygun model çıkarılmaktadır. Tüm mağazalar için dijital baskılı poşetler en hızlı şekilde kullanıma sunulmaktadır.

Kuru temizlecilere toptan baskılı poşet

Poşet alımlarında daima toptan alımı öneren firmamız sizlerin daha uygun ve ekonomik ücretlerle poşet alımını yapmanızı amaçlamaktadır. Poşet fiyatlarımız web sitemizin üst menüsündeki bölümde bulunmaktadır. Kuru temizleme poşetleri hakkında daha geniş bilgi istemiz durumunda hemen uzmanlarımızla görüş alışverişi yapabilirsiniz. Ülke genelinde poşet alımlarında bizleri tercih eden tüm kuru temizleme fiyatlarına teşekkür ederiz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir