Kozmetik Poşetleri

Bir çok ürün satışı olan sektörde olduğu gibi Kozmetik sektöründe de ambalajın önemi ve yeri ayrıdır. Kozmetik Poşetleri ihtiyacı her ilde vardır. Kozmetik mağazaları ürünleri müşterilerine sunarken firma ve marka imajını bu şekilde daha iyi yansıtabilmektedirler.

Kozmetik Poşeti Nedir?

Kozmetik mağazalarına özel olarak üretilen ve iki farklı yüzünde kozmetik markasına özel olarak baskılı poşet haline getirilen tüm poşetlere kozmetik poşetleri denilir. Bu poşetler 2-3 farklı boyda olmaktadır. Yine de mağazanın istediği özel ölçü olması durumunda farklı boy çalışması yapılabilmektedir. Kimi Kozmetik firmaları baskılı poşet üzerinde firma logo, amblemi ve adres bilgileri kullandığı gibi kimi firmalar ise sponsor firma ile ortak çalışma yapıp bir tarafa ürün reklamı diğer tarafa ise mağazanın tanıtımını yapmaktadır.

Kozmetik Baskılı Poşet Fiyatları

Firmamız ülkemiz genelinde bir çok kozmetikçi ile poşet çözüm ortaklığı yapmaktadır. Firmaların ne istediğini bien sektörün en tecrübeli poşetçilerinden olan firmamız kısa sürede seri poşet üretimi yapabilmektedir. Kozmetik Baskılı Poşet fiyatları açısından da fark yaratan Taha Ambalaj birim poşet fiyatı ve kilo poşet fiyatlarında çok özel fiyatlar vermektedir. Toptan Kozmetik Poşeti alımlarınızda en ekonomik fiyatları işletmenizi düşünerek sizlere sunmaktadır. Fiyatlar bölümüzde tüm poşet modellerimizin fiyatlarını net olarak görebilirsiniz.

Kozmetik Poşet Siparişi Nasıl Verilir?

Poşet siparişi için firmamız tüm sektörlere sürekli açıktır. Özel bir çalışma yapmanız poşet siparişi verirken gerekmemektedir. Kozmetik poşetleri için sipariş verirken tek yapmanız gereken istediğiniz poşet ölçüleri, renk kulanımı, poşet üzerinde uygulanacak baskı görseli ve alım yapacağınız miktar konusunda uzmanlarımıza bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Alışveriş mağalarında yer alan Kozmetikçiler yada ülke genelinde bulunan en yakın noktadan en uzakta bulunan kozmetik firmasına kadar poşet imalatı yapıp göndermekteyiz. İstanbul ilinde olan kozmetik firmalarına kendi araçlarımızda kapınıza kadar teslimat yaparken İstanbul dışında olan kozmetik mağazalarına ise kargo ile teslimat yapmaktayız.

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir